0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat)

Junioren - Voetbal - SF Deinum JO19-1

Teamleden

Spelers
Jarno Spoelman Keeper      
Freerk Blauw        
Daniel le Fevre        
Max Fokkema        
Timen Jansma        
Jetse Kleiterp        
Seian van Mechelen        
Bjorn Miedema        
Melvin Moedt        
Redmer Nauta        
Boudewijn Van Nimwegen        
Yanick Timmermans        
Sem van der Weit        
Niek van Zwanenburg        
 
Overige teamleden
Chris Wentink Leider
Maarten van Zwanenburg Leider
Durk Schakel Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Accommodatie Aanwezig
C 25-05-2019 14:00 SF Deinum JO19-1 Hardegarijp JO19-1 R. (Reda) Rouji 91221 Sportpark Deinum 13:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 25-05-2019 10:00 SJO DFC JO19-1 Urk JO19-2
C 25-05-2019 10:30 SC Bolsward JO19-1 Drachten JO19-1
C 25-05-2019 12:00 Leovardia JO19-1 Workum JO19-1
C 25-05-2019 12:30 Balk JO19-1 LSC 1890 JO19-1
C 25-05-2019 12:30 SC Franeker JO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1
C 25-05-2019 14:00 S.F. Deinum JO19-1 Hardegarijp JO19-1

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 18-05-2019 12:30 LSC 1890 JO19-1 SF Deinum JO19-1 A. Brouwer 103590 7 - 1
C 11-05-2019 14:00 SF Deinum JO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 S.H. (Sem) Hoekstra 91225 2 - 5
C 04-05-2019 12:30 Urk JO19-2 SF Deinum JO19-1 J. (Jan) Woord 89925 2 - 4
C 13-04-2019 14:00 SF Deinum JO19-1 Workum JO19-1 R.S. (Richard) van der Weit 91220 4 - 3
C 06-04-2019 14:30 Drachten JO19-1 SF Deinum JO19-1 J. (Jelle) Tibbesma 104111 2 - 1
C 23-03-2019 14:00 SF Deinum JO19-1 SC Franeker JO19-1 D. (Daniël) Bleeker 91222 0 - 2
C 16-03-2019 10:30 SC Bolsward JO19-1 SF Deinum JO19-1 C. (Chris) Marijt 103366 3 - 1
C 09-03-2019 14:00 SF Deinum JO19-1 Balk JO19-1 F (Fred) Groenewold 91224 2 - 2
C 02-03-2019 08:45 SJO DFC JO19-1 SF Deinum JO19-1 J.P. (Jesper) IJkema 98063 3 - 0
C 09-02-2019 14:00 SF Deinum JO19-1 Leovardia JO19-1 P (Pieter) Braaksma 91223 0 - 3
C 08-12-2018 14:45 LAC Frisia 1883 JO19-2 SF Deinum JO19-1 Afgeschermd 29413 2 - 8
C 01-12-2018 14:00 SF Deinum JO19-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 E.J. (Ebe Jens) Tabak 43590 9 - 0
C 24-11-2018 10:30 Blauw Wit \'34 JO19-2 SF Deinum JO19-1 X. (Xander) Luinenburg 27750 7 - 0
C 17-11-2018 13:00 Leovardia JO19-1 SF Deinum JO19-1 Afgeschermd 49599 4 - 0
C 10-11-2018 14:00 SF Deinum JO19-1 St.Annaparochie JO19-1 R.S. (Richard) van derWeit 52978 3 - 0
C 03-11-2018 11:00 SJO DFC JO19-1 SF Deinum JO19-1 B.M. (Bernard) van derMeer 46371 4 - 1
C 27-10-2018 14:00 SF Deinum JO19-1 Hardegarijp JO19-1 S. (Sietse) Planting 53507 2 - 0
B 20-10-2018 15:00 LSC 1890 JO19-1 SF Deinum JO19-1 G. (Gerke) Jansen 74927 2 - 1
C 13-10-2018 15:00 FVC JO19-1 SF Deinum JO19-1 M vanZwanenburg 36926 1 - 4
C 06-10-2018 15:35 SF Deinum JO19-1 SC Berlikum JO19-1 R.S. (Richard) van derWeit 27282 4 - 1
C 29-09-2018 14:35 SF Deinum JO19-1 MKV'29 JO19-1 R.S. (Richard) van derWeit 58391 4 - 1
C 22-09-2018 12:30 SC Franeker JO19-1 SF Deinum JO19-1 Afgeschermd 54391 2 - 0
B 15-09-2018 12:30 S.C. Stiens JO19-1 SF Deinum JO19-1 E.R. (Erik) Baas 8392 1 - 2
B 12-09-2018 19:00 SJO DFC JO19-1 SF Deinum JO19-1 G.J. Wispelwey 8395 1 - 5
B 08-09-2018 14:00 SF Deinum JO19-1 Kollum JO19-1 R.S. (Richard) van derWeit 8390 1 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 18-05-2019 14:30 Drachten JO19-1 SC Franeker JO19-1 104110 0-2
C 18-05-2019 10:30 Workum JO19-1 SC Bolsward JO19-1 107638 3-2
C 18-05-2019 12:30 LSC 1890 JO19-1 S.F. Deinum JO19-1 103590 7-1
C 18-05-2019 12:15 Urk JO19-2 Leovardia JO19-1 89924 2-2
C 18-05-2019 12:00 Hardegarijp JO19-1 Balk JO19-1 89963 6-3
C 18-05-2019 10:30 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 SJO DFC JO19-1 89943 3-1
C 11-05-2019 10:00 Hardegarijp JO19-1 Urk JO19-2 89960 2-2
C 11-05-2019 10:45 SJO DFC JO19-1 SC Bolsward JO19-1 98064 5-4
C 11-05-2019 12:00 Leovardia JO19-1 LSC 1890 JO19-1 95041 0-6
C 11-05-2019 12:30 Balk JO19-1 Drachten JO19-1 89934 5-2
C 11-05-2019 13:00 SC Franeker JO19-1 Workum JO19-1 86018 5-0
C 11-05-2019 14:00 S.F. Deinum JO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 91225 2-5
C 04-05-2019 14:30 Drachten JO19-1 SJO DFC JO19-1 104113 7-4
C 04-05-2019 13:00 Workum JO19-1 Balk JO19-1 107637 3-0
C 04-05-2019 12:45 LSC 1890 JO19-1 Hardegarijp JO19-1 103589 8-2
C 04-05-2019 12:30 Urk JO19-2 S.F. Deinum JO19-1 89925 2-4
C 04-05-2019 10:30 SC Bolsward JO19-1 SC Franeker JO19-1 103364 0-7
C 04-05-2019 10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 Leovardia JO19-1 89940 1-3
C 20-04-2019 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 LSC 1890 JO19-1 89939 2-9
C 13-04-2019 10:15 Hardegarijp JO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 89964 3-2
C 13-04-2019 10:45 SJO DFC JO19-1 SC Franeker JO19-1 98062 3-7
C 13-04-2019 12:00 Balk JO19-1 Urk JO19-2 89933 3-2
C 13-04-2019 12:00 Leovardia JO19-1 SC Bolsward JO19-1 95043 9-1
C 13-04-2019 12:30 LSC 1890 JO19-1 Drachten JO19-1 103588 8-0
C 13-04-2019 14:00 S.F. Deinum JO19-1 Workum JO19-1 91220 4-3
C 06-04-2019 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 Balk JO19-1 89941 1-5
C 06-04-2019 11:55 SC Bolsward JO19-1 Hardegarijp JO19-1 103363 4-2
C 06-04-2019 12:15 Urk JO19-2 LSC 1890 JO19-1 89923 3-2
C 06-04-2019 12:30 SC Franeker JO19-1 Leovardia JO19-1 86021 4-0
C 06-04-2019 12:45 Workum JO19-1 SJO DFC JO19-1 107640 5-2
C 06-04-2019 14:30 Drachten JO19-1 S.F. Deinum JO19-1 104111 2-1
C 23-03-2019 10:15 Hardegarijp JO19-1 Workum JO19-1 89959 6-1
C 23-03-2019 12:00 Leovardia JO19-1 Drachten JO19-1 95040 2-5
C 23-03-2019 12:15 Urk JO19-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 89927 0-2
C 23-03-2019 12:30 LSC 1890 JO19-1 SC Bolsward JO19-1 103591 11-0
C 23-03-2019 12:30 Balk JO19-1 SJO DFC JO19-1 89938 5-1
C 23-03-2019 14:00 S.F. Deinum JO19-1 SC Franeker JO19-1 91222 0-2
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:15 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 SC Berlikum JO19-1 38639 0-0
C 08-12-2018 14:45 LAC Frisia 1883 JO19-2 S.F. Deinum JO19-1 29413 2-8
C 08-12-2018 12:15 Hardegarijp JO19-1 St.Annaparochie JO19-1 43645 6-1
C 08-12-2018 11:30 SC Franeker JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-2 43035 2-2
C 08-12-2018 12:00 MKV'29 JO19-1 Leovardia JO19-1 25215 0-4
C 08-12-2018 11:00 SJO DFC JO19-1 FVC JO19-1 37876 11-0
C 01-12-2018 10:15 SC Berlikum JO19-1 MKV'29 JO19-1 52909 3-0
C 01-12-2018 10:45 Blauw Wit '34 JO19-2 Hardegarijp JO19-1 40197 2-3
C 01-12-2018 12:10 Leovardia JO19-1 SC Franeker JO19-1 40463 2-0
C 01-12-2018 15:00 St.Annaparochie JO19-1 SJO DFC JO19-1 50786 0-5
C 01-12-2018 14:00 S.F. Deinum JO19-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 43590 9-0
C 01-12-2018 14:30 FVC JO19-1 LAC Frisia 1883 JO19-2 30472 0-4
C 24-11-2018 10:30 Blauw Wit '34 JO19-2 S.F. Deinum JO19-1 27750 7-0
C 24-11-2018 10:45 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 LAC Frisia 1883 JO19-2 31681 0-4
C 24-11-2018 11:00 SJO DFC JO19-1 Leovardia JO19-1 25803 1-1
C 24-11-2018 13:30 Hardegarijp JO19-1 SC Berlikum JO19-1 40967 1-1
C 24-11-2018 14:00 MKV'29 JO19-1 FVC JO19-1 25295 3-1
C 24-11-2018 11:30 SC Franeker JO19-1 St.Annaparochie JO19-1 33666 5-3
C 17-11-2018 09:30 SC Berlikum JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-2 36811 2-4
C 17-11-2018 12:00 SJO DFC JO19-1 Hardegarijp JO19-1 43403 2-1
C 17-11-2018 13:00 Leovardia JO19-1 S.F. Deinum JO19-1 49599 4-0
C 17-11-2018 09:00 LAC Frisia 1883 JO19-2 SC Franeker JO19-1 51327 0-9
C 17-11-2018 15:00 St.Annaparochie JO19-1 MKV'29 JO19-1 41231 4-0
C 17-11-2018 14:45 FVC JO19-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 58802 4-0
C 10-11-2018 10:30 Hardegarijp JO19-1 FVC JO19-1 58348 4-1
C 10-11-2018 11:00 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 SJO DFC JO19-1 58284 0-11
C 10-11-2018 12:00 SC Franeker JO19-1 SC Berlikum JO19-1 37092 0-1
C 10-11-2018 13:30 Blauw Wit '34 JO19-2 Leovardia JO19-1 54933 0-5
C 10-11-2018 14:00 MKV'29 JO19-1 LAC Frisia 1883 JO19-2 27636 4-2
C 10-11-2018 14:00 S.F. Deinum JO19-1 St.Annaparochie JO19-1 52978 3-0
C 03-11-2018 15:30 FVC JO19-1 Leovardia JO19-1 47961 1-2
C 03-11-2018 14:45 MKV'29 JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-2 31060 0-0
C 03-11-2018 13:15 Hardegarijp JO19-1 SC Franeker JO19-1 44937 2-3
C 03-11-2018 09:30 LAC Frisia 1883 JO19-2 SC Berlikum JO19-1 25511 3-6
C 03-11-2018 11:00 SJO DFC JO19-1 S.F. Deinum JO19-1 46371 4-1
C 03-11-2018 10:40 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 St.Annaparochie JO19-1 43008 0-3
C 27-10-2018 12:00 Leovardia JO19-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 44171 5-0
C 27-10-2018 10:30 SC Berlikum JO19-1 FVC JO19-1 58799 2-8
C 27-10-2018 12:15 Blauw Wit '34 JO19-2 SJO DFC JO19-1 31783 2-4
C 27-10-2018 12:00 SC Franeker JO19-1 MKV'29 JO19-1 25738 2-0
C 27-10-2018 14:00 S.F. Deinum JO19-1 Hardegarijp JO19-1 53507 2-0
C 27-10-2018 15:00 St.Annaparochie JO19-1 LAC Frisia 1883 JO19-2 51494 1-1
C 13-10-2018 09:55 SC Berlikum JO19-1 St.Annaparochie JO19-1 31137 2-0
C 13-10-2018 11:00 SJO DFC JO19-1 MKV'29 JO19-1 56679 6-0
C 13-10-2018 10:45 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 SC Franeker JO19-1 31345 0-17
C 13-10-2018 12:00 Hardegarijp JO19-1 Leovardia JO19-1 32259 5-0
C 13-10-2018 14:45 LAC Frisia 1883 JO19-2 Blauw Wit '34 JO19-2 26927 1-6
C 13-10-2018 15:00 FVC JO19-1 S.F. Deinum JO19-1 36926 1-4
C 06-10-2018 10:20 Blauw Wit '34 JO19-2 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 51914 13-0
C 06-10-2018 12:30 Leovardia JO19-1 LAC Frisia 1883 JO19-2 52177 4-0
C 06-10-2018 12:45 SC Franeker JO19-1 SJO DFC JO19-1 33899 1-1
C 06-10-2018 14:00 MKV'29 JO19-1 Hardegarijp JO19-1 34937 1-5
C 06-10-2018 15:00 St.Annaparochie JO19-1 FVC JO19-1 55906 2-1
C 06-10-2018 15:35 S.F. Deinum JO19-1 SC Berlikum JO19-1 27282 4-1
C 29-09-2018 10:30 SC Berlikum JO19-1 Leovardia JO19-1 58464 0-3
C 29-09-2018 11:00 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 Hardegarijp JO19-1 52230 0-10
C 29-09-2018 12:15 LAC Frisia 1883 JO19-2 SJO DFC JO19-1 49852 1-7
C 29-09-2018 14:35 S.F. Deinum JO19-1 MKV'29 JO19-1 58391 4-1
C 29-09-2018 15:00 St.Annaparochie JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-2 25390 2-2
C 29-09-2018 15:15 FVC JO19-1 SC Franeker JO19-1 45185 2-7
C 22-09-2018 14:45 Blauw Wit '34 JO19-2 FVC JO19-1 47199 2-1
C 22-09-2018 13:00 MKV'29 JO19-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 38315 4-3
C 22-09-2018 12:30 SC Franeker JO19-1 S.F. Deinum JO19-1 54391 2-0
C 22-09-2018 12:30 SJO DFC JO19-1 SC Berlikum JO19-1 33268 4-0
C 22-09-2018 12:20 Hardegarijp JO19-1 LAC Frisia 1883 JO19-2 51777 5-1
C 22-09-2018 12:15 Leovardia JO19-1 St.Annaparochie JO19-1 40052 3-2
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
B 20-10-2018 15:15 Hoogezand JO19-1 Be Quick 1887 JO19-1 74925 1-1
B 20-10-2018 14:30 ST FC Meppel/Alcides JO19-2 DZOH JO19-1 74930 3-1
B 20-10-2018 14:30 Noordster JO19-1 Be Quick 1887 JO19-2 74932 0-4
B 20-10-2018 14:30 Annen JO19-1 Veendam 1894 JO19-1 74936 3-3
B 20-10-2018 14:30 SVBO JO19-1 Twedo JO19-1 74929 8-1
B 20-10-2018 12:00 TLC JO19-1 LAC Frisia 1883 JO19-1 74940 2-4
B 20-10-2018 12:30 GVAV-Rapiditas JO19-1 SJO Amicitia-BG-ON JO19-1 74933 4-1
B 20-10-2018 14:30 VKW JO19-1 Musselkanaal JO19-1 74935 1-5
B 20-10-2018 15:00 Nieuw Buinen JO19-1 Wildervank JO19-1 74939 3-3
B 20-10-2018 15:00 d' Olde Veste'54 JO19-1 Buitenpost JO19-1 74923 5-2
B 20-10-2018 15:00 LSC 1890 JO19-1 S.F. Deinum JO19-1 74927 2-1
B 20-10-2018 12:15 Helpman JO19-1 Actief JO19-1 74931 2-0
B 20-10-2018 12:30 Workum JO19-1 Drachten JO19-1 74924 1-0
B 20-10-2018 12:30 SVM JO19-1 SJO JVZ JO19-1 74937 0-7
B 20-10-2018 12:30 ONS Sneek JO19-1 ST FC Meppel/Alcides JO19-1 74926 4-1
B 20-10-2018 12:15 Balk JO19-1 SC Franeker JO19-1 74934 3-4
B 20-10-2018 09:00 SJO Feanstars JO19-1 VEV'67 JO19-1 74928 0-5
B 20-10-2018 14:30 S.V. Haulerwijk JO19-1 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 74938 3-0
B 15-09-2018 11:45 SJO DFC JO19-1 Kollum JO19-1 8394 4-3
B 15-09-2018 12:30 S.C. Stiens JO19-1 S.F. Deinum JO19-1 8392 1-2
B 12-09-2018 19:00 SJO DFC JO19-1 S.F. Deinum JO19-1 8395 1-5
B 12-09-2018 19:00 Kollum JO19-1 S.C. Stiens JO19-1 8391 1-3
B 08-09-2018 14:00 S.F. Deinum JO19-1 Kollum JO19-1 8390 1-3
B 08-09-2018 12:30 S.C. Stiens JO19-1 SJO DFC JO19-1 8393 0-2

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 LSC 1890 JO19-1 10 9 0 1 27 66 14 52 0
2 SC Franeker JO19-1 10 8 0 2 24 44 11 33 0
3 Balk JO19-1 10 6 1 3 19 31 21 10 0
4 Hardegarijp JO19-1 10 6 1 3 19 34 30 4 0
5 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 10 6 0 4 18 30 27 3 0
6 Leovardia JO19-1 10 5 1 4 16 26 25 1 0
7 Drachten JO19-1 10 4 1 5 13 25 32 -7 0
8 Workum JO19-1 10 4 1 5 13 23 31 -8 0
9 SC Bolsward JO19-1 10 3 0 7 9 19 50 -31 0
10 S.F. Deinum JO19-1 10 2 1 7 7 15 32 -17 0
11 SJO DFC JO19-1 10 2 0 8 6 24 43 -19 0
12 Urk JO19-2 10 1 2 7 5 16 37 -21 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 SJO DFC JO19-1 11 9 2 0 29 56 7 49 0
2 Leovardia JO19-1 11 9 1 1 28 33 9 24 0
3 SC Franeker JO19-1 11 7 2 2 23 48 13 35 0
4 Hardegarijp JO19-1 11 7 1 3 22 42 14 28 0
5 S.F. Deinum JO19-1 11 7 0 4 21 35 22 13 0
6 Blauw Wit '34 JO19-2 11 5 3 3 18 40 20 20 0
7 SC Berlikum JO19-1 11 4 2 5 14 18 27 -9 0
8 St.Annaparochie JO19-1 11 3 2 6 11 18 28 -10 0
9 MKV'29 JO19-1 11 3 1 7 10 13 34 -21 0
10 LAC Frisia 1883 JO19-2 11 2 1 8 7 19 50 -31 0
11 FVC JO19-1 11 2 0 9 6 20 41 -21 0
12 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 11 0 1 10 1 3 80 -77 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 SVBO JO19-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
2 SJO JVZ JO19-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
3 VEV'67 JO19-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
4 Musselkanaal JO19-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
5 Be Quick 1887 JO19-2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
6 d' Olde Veste'54 JO19-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
7 GVAV-Rapiditas JO19-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
8 ONS Sneek JO19-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
9 S.V. Haulerwijk JO19-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
10 LAC Frisia 1883 JO19-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
11 ST FC Meppel/Alcides JO19-2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
12 Helpman JO19-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
13 SC Franeker JO19-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
14 LSC 1890 JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
15 Workum JO19-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
16 Nieuw Buinen JO19-1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
17 Veendam 1894 JO19-1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
18 Be Quick 1887 JO19-1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
19 Wildervank JO19-1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
20 Annen JO19-1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
21 Hoogezand JO19-1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
22 Balk JO19-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
23 S.F. Deinum JO19-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
24 Drachten JO19-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
25 TLC JO19-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
26 DZOH JO19-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
27 Actief JO19-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
28 Buitenpost JO19-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
29 ST FC Meppel/Alcides JO19-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
30 SJO Amicitia-BG-ON JO19-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
31 ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
32 VKW JO19-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
33 Noordster JO19-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
34 SJO Feanstars JO19-1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
35 Twedo JO19-1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
36 SVM JO19-1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-09-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:45 - 22:00 Hoofdveld Team training gaat_door
woensdag 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door

Berichten



© SF Deinum, 2018
Privacy Statement
It Holt 17 - 9033 WH Deinum
klik
HIER voor onze contactgegevens
Terug naar boven