0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat)
Junioren - Voetbal - SF Deinum JO19-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jarno Spoelman | Keeper | ||||||
Freerk Blauw | |||||||
Max Fokkema | |||||||
Timen Jansma | |||||||
Jetse Kleiterp | |||||||
Bjorn Miedema | |||||||
Yanick Timmermans | |||||||
Sem van der Weit | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Chris Wentink | Leider | ||||||
Maarten van Zwanenburg | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 12:30 | SC Franeker JO19-1 | SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 | 86022 | 8-1 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | Balk JO19-1 | LSC 1890 JO19-1 | 89935 | 3-4 | ||
C | 25-05-2019 12:00 | Leovardia JO19-1 | Workum JO19-1 | 95039 | 2-7 | ||
C | 25-05-2019 10:30 | SC Bolsward JO19-1 | Drachten JO19-1 | 103362 | 1-7 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | SJO DFC JO19-1 | Urk JO19-2 | 98060 | 3-1 | ||
C | 25-05-2019 14:00 | S.F. Deinum JO19-1 | Hardegarijp JO19-1 | 91221 | 1-4 | ||
C | 18-05-2019 12:00 | Hardegarijp JO19-1 | Balk JO19-1 | 89963 | 6-3 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 | SJO DFC JO19-1 | 89943 | 3-1 | ||
C | 18-05-2019 12:15 | Urk JO19-2 | Leovardia JO19-1 | 89924 | 2-2 | ||
C | 18-05-2019 12:30 | LSC 1890 JO19-1 | S.F. Deinum JO19-1 | 103590 | 7-1 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | Workum JO19-1 | SC Bolsward JO19-1 | 107638 | 3-2 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Drachten JO19-1 | SC Franeker JO19-1 | 104110 | 0-2 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Hardegarijp JO19-1 | Urk JO19-2 | 89960 | 2-2 | ||
C | 11-05-2019 10:45 | SJO DFC JO19-1 | SC Bolsward JO19-1 | 98064 | 5-4 | ||
C | 11-05-2019 12:00 | Leovardia JO19-1 | LSC 1890 JO19-1 | 95041 | 0-6 | ||
C | 11-05-2019 12:30 | Balk JO19-1 | Drachten JO19-1 | 89934 | 5-2 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | SC Franeker JO19-1 | Workum JO19-1 | 86018 | 5-0 | ||
C | 11-05-2019 14:00 | S.F. Deinum JO19-1 | SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 | 91225 | 2-5 | ||
C | 04-05-2019 12:45 | LSC 1890 JO19-1 | Hardegarijp JO19-1 | 103589 | 8-2 | ||
C | 04-05-2019 13:00 | Workum JO19-1 | Balk JO19-1 | 107637 | 3-0 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 | Leovardia JO19-1 | 89940 | 1-3 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | Drachten JO19-1 | SJO DFC JO19-1 | 104113 | 7-4 | ||
C | 04-05-2019 10:30 | SC Bolsward JO19-1 | SC Franeker JO19-1 | 103364 | 0-7 | ||
C | 04-05-2019 12:30 | Urk JO19-2 | S.F. Deinum JO19-1 | 89925 | 2-4 | ||
C | 20-04-2019 10:15 | SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 | LSC 1890 JO19-1 | 89939 | 2-9 | ||
C | 13-04-2019 12:00 | Leovardia JO19-1 | SC Bolsward JO19-1 | 95043 | 9-1 | ||
C | 13-04-2019 14:00 | S.F. Deinum JO19-1 | Workum JO19-1 | 91220 | 4-3 | ||
C | 13-04-2019 12:00 | Balk JO19-1 | Urk JO19-2 | 89933 | 3-2 | ||
C | 13-04-2019 10:45 | SJO DFC JO19-1 | SC Franeker JO19-1 | 98062 | 3-7 | ||
C | 13-04-2019 10:15 | Hardegarijp JO19-1 | SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 | 89964 | 3-2 | ||
C | 13-04-2019 12:30 | LSC 1890 JO19-1 | Drachten JO19-1 | 103588 | 8-0 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Drachten JO19-1 | S.F. Deinum JO19-1 | 104111 | 2-1 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 | Balk JO19-1 | 89941 | 1-5 | ||
C | 06-04-2019 11:55 | SC Bolsward JO19-1 | Hardegarijp JO19-1 | 103363 | 4-2 | ||
C | 06-04-2019 12:15 | Urk JO19-2 | LSC 1890 JO19-1 | 89923 | 3-2 | ||
C | 06-04-2019 12:30 | SC Franeker JO19-1 | Leovardia JO19-1 | 86021 | 4-0 | ||
C | 06-04-2019 12:45 | Workum JO19-1 | SJO DFC JO19-1 | 107640 | 5-2 | ||
C | 23-03-2019 12:15 | Urk JO19-2 | SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 | 89927 | 0-2 | ||
C | 23-03-2019 12:00 | Leovardia JO19-1 | Drachten JO19-1 | 95040 | 2-5 | ||
C | 23-03-2019 12:30 | LSC 1890 JO19-1 | SC Bolsward JO19-1 | 103591 | 11-0 | ||
C | 23-03-2019 12:30 | Balk JO19-1 | SJO DFC JO19-1 | 89938 | 5-1 | ||
C | 23-03-2019 14:00 | S.F. Deinum JO19-1 | SC Franeker JO19-1 | 91222 | 0-2 | ||
C | 23-03-2019 10:15 | Hardegarijp JO19-1 | Workum JO19-1 | 89959 | 6-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 12:15 | SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 | SC Berlikum JO19-1 | 38639 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 14:45 | LAC Frisia 1883 JO19-2 | S.F. Deinum JO19-1 | 29413 | 2-8 | ||
C | 08-12-2018 12:15 | Hardegarijp JO19-1 | St.Annaparochie JO19-1 | 43645 | 6-1 | ||
C | 08-12-2018 11:30 | SC Franeker JO19-1 | Blauw Wit '34 JO19-2 | 43035 | 2-2 | ||
C | 08-12-2018 12:00 | MKV'29 JO19-1 | Leovardia JO19-1 | 25215 | 0-4 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | SJO DFC JO19-1 | FVC JO19-1 | 37876 | 11-0 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | SC Berlikum JO19-1 | MKV'29 JO19-1 | 52909 | 3-0 | ||
C | 01-12-2018 10:45 | Blauw Wit '34 JO19-2 | Hardegarijp JO19-1 | 40197 | 2-3 | ||
C | 01-12-2018 12:10 | Leovardia JO19-1 | SC Franeker JO19-1 | 40463 | 2-0 | ||
C | 01-12-2018 15:00 | St.Annaparochie JO19-1 | SJO DFC JO19-1 | 50786 | 0-5 | ||
C | 01-12-2018 14:00 | S.F. Deinum JO19-1 | SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 | 43590 | 9-0 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | FVC JO19-1 | LAC Frisia 1883 JO19-2 | 30472 | 0-4 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | Blauw Wit '34 JO19-2 | S.F. Deinum JO19-1 | 27750 | 7-0 | ||
C | 24-11-2018 10:45 | SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 | LAC Frisia 1883 JO19-2 | 31681 | 0-4 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | SJO DFC JO19-1 | Leovardia JO19-1 | 25803 | 1-1 | ||
C | 24-11-2018 13:30 | Hardegarijp JO19-1 | SC Berlikum JO19-1 | 40967 | 1-1 | ||
C | 24-11-2018 14:00 | MKV'29 JO19-1 | FVC JO19-1 | 25295 | 3-1 | ||
C | 24-11-2018 11:30 | SC Franeker JO19-1 | St.Annaparochie JO19-1 | 33666 | 5-3 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | SC Berlikum JO19-1 | Blauw Wit '34 JO19-2 | 36811 | 2-4 | ||
C | 17-11-2018 12:00 | SJO DFC JO19-1 | Hardegarijp JO19-1 | 43403 | 2-1 | ||
C | 17-11-2018 13:00 | Leovardia JO19-1 | S.F. Deinum JO19-1 | 49599 | 4-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | LAC Frisia 1883 JO19-2 | SC Franeker JO19-1 | 51327 | 0-9 | ||
C | 17-11-2018 15:00 | St.Annaparochie JO19-1 | MKV'29 JO19-1 | 41231 | 4-0 | ||
C | 17-11-2018 14:45 | FVC JO19-1 | SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 | 58802 | 4-0 | ||
C | 10-11-2018 10:30 | Hardegarijp JO19-1 | FVC JO19-1 | 58348 | 4-1 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 | SJO DFC JO19-1 | 58284 | 0-11 | ||
C | 10-11-2018 12:00 | SC Franeker JO19-1 | SC Berlikum JO19-1 | 37092 | 0-1 | ||
C | 10-11-2018 13:30 | Blauw Wit '34 JO19-2 | Leovardia JO19-1 | 54933 | 0-5 | ||
C | 10-11-2018 14:00 | MKV'29 JO19-1 | LAC Frisia 1883 JO19-2 | 27636 | 4-2 | ||
C | 10-11-2018 14:00 | S.F. Deinum JO19-1 | St.Annaparochie JO19-1 | 52978 | 3-0 | ||
C | 03-11-2018 15:30 | FVC JO19-1 | Leovardia JO19-1 | 47961 | 1-2 | ||
C | 03-11-2018 14:45 | MKV'29 JO19-1 | Blauw Wit '34 JO19-2 | 31060 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 13:15 | Hardegarijp JO19-1 | SC Franeker JO19-1 | 44937 | 2-3 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | LAC Frisia 1883 JO19-2 | SC Berlikum JO19-1 | 25511 | 3-6 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | SJO DFC JO19-1 | S.F. Deinum JO19-1 | 46371 | 4-1 | ||
C | 03-11-2018 10:40 | SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 | St.Annaparochie JO19-1 | 43008 | 0-3 | ||
C | 27-10-2018 12:00 | Leovardia JO19-1 | SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 | 44171 | 5-0 | ||
C | 27-10-2018 10:30 | SC Berlikum JO19-1 | FVC JO19-1 | 58799 | 2-8 | ||
C | 27-10-2018 12:15 | Blauw Wit '34 JO19-2 | SJO DFC JO19-1 | 31783 | 2-4 | ||
C | 27-10-2018 12:00 | SC Franeker JO19-1 | MKV'29 JO19-1 | 25738 | 2-0 | ||
C | 27-10-2018 14:00 | S.F. Deinum JO19-1 | Hardegarijp JO19-1 | 53507 | 2-0 | ||
C | 27-10-2018 15:00 | St.Annaparochie JO19-1 | LAC Frisia 1883 JO19-2 | 51494 | 1-1 | ||
C | 13-10-2018 09:55 | SC Berlikum JO19-1 | St.Annaparochie JO19-1 | 31137 | 2-0 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | SJO DFC JO19-1 | MKV'29 JO19-1 | 56679 | 6-0 | ||
C | 13-10-2018 10:45 | SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 | SC Franeker JO19-1 | 31345 | 0-17 | ||
C | 13-10-2018 12:00 | Hardegarijp JO19-1 | Leovardia JO19-1 | 32259 | 5-0 | ||
C | 13-10-2018 14:45 | LAC Frisia 1883 JO19-2 | Blauw Wit '34 JO19-2 | 26927 | 1-6 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | FVC JO19-1 | S.F. Deinum JO19-1 | 36926 | 1-4 | ||
C | 06-10-2018 10:20 | Blauw Wit '34 JO19-2 | SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 | 51914 | 13-0 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | Leovardia JO19-1 | LAC Frisia 1883 JO19-2 | 52177 | 4-0 | ||
C | 06-10-2018 12:45 | SC Franeker JO19-1 | SJO DFC JO19-1 | 33899 | 1-1 | ||
C | 06-10-2018 14:00 | MKV'29 JO19-1 | Hardegarijp JO19-1 | 34937 | 1-5 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | St.Annaparochie JO19-1 | FVC JO19-1 | 55906 | 2-1 | ||
C | 06-10-2018 15:35 | S.F. Deinum JO19-1 | SC Berlikum JO19-1 | 27282 | 4-1 | ||
C | 29-09-2018 10:30 | SC Berlikum JO19-1 | Leovardia JO19-1 | 58464 | 0-3 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 | Hardegarijp JO19-1 | 52230 | 0-10 | ||
C | 29-09-2018 12:15 | LAC Frisia 1883 JO19-2 | SJO DFC JO19-1 | 49852 | 1-7 | ||
C | 29-09-2018 14:35 | S.F. Deinum JO19-1 | MKV'29 JO19-1 | 58391 | 4-1 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | St.Annaparochie JO19-1 | Blauw Wit '34 JO19-2 | 25390 | 2-2 | ||
C | 29-09-2018 15:15 | FVC JO19-1 | SC Franeker JO19-1 | 45185 | 2-7 | ||
C | 22-09-2018 14:45 | Blauw Wit '34 JO19-2 | FVC JO19-1 | 47199 | 2-1 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | MKV'29 JO19-1 | SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 | 38315 | 4-3 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | SC Franeker JO19-1 | S.F. Deinum JO19-1 | 54391 | 2-0 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | SJO DFC JO19-1 | SC Berlikum JO19-1 | 33268 | 4-0 | ||
C | 22-09-2018 12:20 | Hardegarijp JO19-1 | LAC Frisia 1883 JO19-2 | 51777 | 5-1 | ||
C | 22-09-2018 12:15 | Leovardia JO19-1 | St.Annaparochie JO19-1 | 40052 | 3-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 20-10-2018 15:15 | Hoogezand JO19-1 | Be Quick 1887 JO19-1 | 74925 | 1-1 | ||
B | 20-10-2018 14:30 | ST FC Meppel/Alcides JO19-2 | DZOH JO19-1 | 74930 | 3-1 | ||
B | 20-10-2018 14:30 | Noordster JO19-1 | Be Quick 1887 JO19-2 | 74932 | 0-4 | ||
B | 20-10-2018 14:30 | Annen JO19-1 | Veendam 1894 JO19-1 | 74936 | 3-3 | ||
B | 20-10-2018 14:30 | SVBO JO19-1 | Twedo JO19-1 | 74929 | 8-1 | ||
B | 20-10-2018 12:00 | TLC JO19-1 | LAC Frisia 1883 JO19-1 | 74940 | 2-4 | ||
B | 20-10-2018 12:30 | GVAV-Rapiditas JO19-1 | SJO Amicitia-BG-ON JO19-1 | 74933 | 4-1 | ||
B | 20-10-2018 14:30 | VKW JO19-1 | Musselkanaal JO19-1 | 74935 | 1-5 | ||
B | 20-10-2018 15:00 | Nieuw Buinen JO19-1 | Wildervank JO19-1 | 74939 | 3-3 | ||
B | 20-10-2018 15:00 | d' Olde Veste'54 JO19-1 | Buitenpost JO19-1 | 74923 | 5-2 | ||
B | 20-10-2018 15:00 | LSC 1890 JO19-1 | S.F. Deinum JO19-1 | 74927 | 2-1 | ||
B | 20-10-2018 12:15 | Helpman JO19-1 | Actief JO19-1 | 74931 | 2-0 | ||
B | 20-10-2018 12:30 | Workum JO19-1 | Drachten JO19-1 | 74924 | 1-0 | ||
B | 20-10-2018 12:30 | SVM JO19-1 | SJO JVZ JO19-1 | 74937 | 0-7 | ||
B | 20-10-2018 12:30 | ONS Sneek JO19-1 | ST FC Meppel/Alcides JO19-1 | 74926 | 4-1 | ||
B | 20-10-2018 12:15 | Balk JO19-1 | SC Franeker JO19-1 | 74934 | 3-4 | ||
B | 20-10-2018 09:00 | SJO Feanstars JO19-1 | VEV'67 JO19-1 | 74928 | 0-5 | ||
B | 20-10-2018 14:30 | S.V. Haulerwijk JO19-1 | ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 | 74938 | 3-0 | ||
B | 15-09-2018 11:45 | SJO DFC JO19-1 | Kollum JO19-1 | 8394 | 4-3 | ||
B | 15-09-2018 12:30 | S.C. Stiens JO19-1 | S.F. Deinum JO19-1 | 8392 | 1-2 | ||
B | 12-09-2018 19:00 | SJO DFC JO19-1 | S.F. Deinum JO19-1 | 8395 | 1-5 | ||
B | 12-09-2018 19:00 | Kollum JO19-1 | S.C. Stiens JO19-1 | 8391 | 1-3 | ||
B | 08-09-2018 14:00 | S.F. Deinum JO19-1 | Kollum JO19-1 | 8390 | 1-3 | ||
B | 08-09-2018 12:30 | S.C. Stiens JO19-1 | SJO DFC JO19-1 | 8393 | 0-2 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LSC 1890 JO19-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 70 | 17 | 53 | 0 |
2 | SC Franeker JO19-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 52 | 12 | 40 | 0 |
3 | Hardegarijp JO19-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 38 | 31 | 7 | 0 |
4 | Balk JO19-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 34 | 25 | 9 | 0 |
5 | SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 31 | 35 | -4 | 0 |
6 | Drachten JO19-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 32 | 33 | -1 | 0 |
7 | Workum JO19-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 30 | 33 | -3 | 0 |
8 | Leovardia JO19-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 28 | 32 | -4 | 0 |
9 | SJO DFC JO19-1 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 27 | 44 | -17 | 0 |
10 | SC Bolsward JO19-1 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 20 | 57 | -37 | 0 |
11 | S.F. Deinum JO19-1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 16 | 36 | -20 | 0 |
12 | Urk JO19-2 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 17 | 40 | -23 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO DFC JO19-1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 29 | 56 | 7 | 49 | 0 |
2 | Leovardia JO19-1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 33 | 9 | 24 | 0 |
3 | SC Franeker JO19-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 48 | 13 | 35 | 0 |
4 | Hardegarijp JO19-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 42 | 14 | 28 | 0 |
5 | S.F. Deinum JO19-1 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 35 | 22 | 13 | 0 |
6 | Blauw Wit '34 JO19-2 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 40 | 20 | 20 | 0 |
7 | SC Berlikum JO19-1 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 18 | 27 | -9 | 0 |
8 | St.Annaparochie JO19-1 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 18 | 28 | -10 | 0 |
9 | MKV'29 JO19-1 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 13 | 34 | -21 | 0 |
10 | LAC Frisia 1883 JO19-2 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 19 | 50 | -31 | 0 |
11 | FVC JO19-1 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 20 | 41 | -21 | 0 |
12 | SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 3 | 80 | -77 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVBO JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 1 | 7 | 0 |
2 | SJO JVZ JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 7 | 0 |
3 | VEV'67 JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
4 | Musselkanaal JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
5 | Be Quick 1887 JO19-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
6 | d' Olde Veste'54 JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 |
7 | GVAV-Rapiditas JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
8 | ONS Sneek JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
9 | S.V. Haulerwijk JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
10 | LAC Frisia 1883 JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
11 | ST FC Meppel/Alcides JO19-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
12 | Helpman JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
13 | SC Franeker JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
14 | LSC 1890 JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
15 | Workum JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
16 | Nieuw Buinen JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 |
17 | Veendam 1894 JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 |
18 | Be Quick 1887 JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
19 | Wildervank JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
20 | Annen JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
21 | Hoogezand JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
22 | Balk JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | -1 | 0 |
23 | S.F. Deinum JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
24 | Drachten JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
25 | TLC JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
26 | DZOH JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
27 | Actief JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
28 | Buitenpost JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | -3 | 0 |
29 | ST FC Meppel/Alcides JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
30 | SJO Coendersborg JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
31 | ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
32 | VKW JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
33 | Noordster JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
34 | SJO Feanstars JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
35 | Twedo JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | -7 | 0 |
36 | SVM JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -7 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:45 - 22:00 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 20:15 - 21:30 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|