0245 Onder 15 competitie (najaar)

Junioren - Voetbal - SF Deinum JO15-2

Teamleden

Spelers
Norick Dijkstra Keeper      
Berend Adema        
Jelle Gerben van Balen        
Gjalt Andrys Van den Berg        
Rutmer Hielke Geertsma        
Jesper de Jeger        
Reyer Sijbrandij        
Terzan Sloterwijk        
Koen Smedema        
Sietse Veldman        
Jorrit van der Ven        
 
Overige teamleden
Wessel De Boer Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 19-01-2019 10:45 LAC Frisia 1883 JO15-4 S.C. Stiens JO15-2

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 22-12-2018 10:30 Ouwe Syl JO15-1 SC Franeker JO15-3 27594 0-0
C 15-12-2018 08:30 SC Franeker JO15-3 S.F. Deinum JO15-2G 31161 3-4
C 15-12-2018 09:30 S.C. Stiens JO15-2 ST Terschelling/AVV JO15-2 57567 5-1
C 15-12-2018 12:00 Zeerobben JO15-3 Blauw Wit '34 JO15-4 35127 12-2
C 12-12-2018 19:00 Zeerobben JO15-3 Ouwe Syl JO15-1 55218 3-0
C 08-12-2018 12:45 fc Harlingen JO15-2 S.C. Stiens JO15-2 58082 1-5
C 08-12-2018 09:45 S.F. Deinum JO15-2G ST Terschelling/AVV JO15-2 38813 2-2
C 08-12-2018 10:40 ST SDS/Nijland JO15-2 Minnertsga JO15-1 53039 4-2
C 08-12-2018 11:45 FVC JO15-3 Zeerobben JO15-3 36836 1-5
C 08-12-2018 12:30 LAC Frisia 1883 JO15-4 Blauw Wit '34 JO15-4 45006 4-0
C 03-12-2018 18:45 Zeerobben JO15-3 fc Harlingen JO15-2 36563 4-1
C 01-12-2018 12:30 ST Terschelling/AVV JO15-2 ST SDS/Nijland JO15-2 25247 1-2
C 01-12-2018 09:00 Blauw Wit '34 JO15-4 S.F. Deinum JO15-2G 44993 11-0
C 01-12-2018 10:00 Minnertsga JO15-1 fc Harlingen JO15-2 58847 5-1
C 01-12-2018 08:45 SC Franeker JO15-3 LAC Frisia 1883 JO15-4 39421 1-2
C 01-12-2018 12:30 S.C. Stiens JO15-2 FVC JO15-3 34197 4-0
C 24-11-2018 10:00 FVC JO15-3 ST Terschelling/AVV JO15-2 28575 0-5
C 24-11-2018 10:00 S.F. Deinum JO15-2G Zeerobben JO15-3 51756 1-11
C 24-11-2018 12:45 SC Franeker JO15-3 Minnertsga JO15-1 35696 0-9
C 24-11-2018 12:45 fc Harlingen JO15-2 ST SDS/Nijland JO15-2 28907 0-1
C 24-11-2018 10:30 Ouwe Syl JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-4 33287 2-2
C 17-11-2018 10:00 ST SDS/Nijland JO15-2 Ouwe Syl JO15-1 45975 4-2
C 17-11-2018 08:30 Zeerobben JO15-3 Minnertsga JO15-1 35254 0-5
C 17-11-2018 10:00 S.F. Deinum JO15-2G LAC Frisia 1883 JO15-4 50661 1-10
C 17-11-2018 10:30 S.C. Stiens JO15-2 SC Franeker JO15-3 30566 5-1
C 17-11-2018 12:30 ST Terschelling/AVV JO15-2 fc Harlingen JO15-2 35528 2-2
C 16-11-2018 19:00 Blauw Wit '34 JO15-4 FVC JO15-3 39726 2-3
C 10-11-2018 10:30 Ouwe Syl JO15-1 S.C. Stiens JO15-2 50002 1-1
C 10-11-2018 09:45 LAC Frisia 1883 JO15-4 ST Terschelling/AVV JO15-2 31313 5-1
C 10-11-2018 12:00 SC Franeker JO15-3 Zeerobben JO15-3 55622 2-7
C 10-11-2018 13:00 fc Harlingen JO15-2 S.F. Deinum JO15-2G 28763 7-1
C 10-11-2018 10:00 Minnertsga JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-4 32087 7-0
C 10-11-2018 11:30 FVC JO15-3 ST SDS/Nijland JO15-2 48788 0-5
C 03-11-2018 12:30 ST Terschelling/AVV JO15-2 Zeerobben JO15-3 34745 1-6
C 03-11-2018 12:30 fc Harlingen JO15-2 Blauw Wit '34 JO15-4 38533 1-2
C 03-11-2018 09:00 ST SDS/Nijland JO15-2 S.C. Stiens JO15-2 43244 4-1
C 03-11-2018 11:00 LAC Frisia 1883 JO15-4 Ouwe Syl JO15-1 47037 1-2
C 03-11-2018 10:00 S.F. Deinum JO15-2G Minnertsga JO15-1 32733 0-11
C 03-11-2018 11:45 FVC JO15-3 SC Franeker JO15-3 36873 0-1
C 27-10-2018 12:15 Blauw Wit '34 JO15-4 ST SDS/Nijland JO15-2 39451 0-4
C 27-10-2018 12:00 Minnertsga JO15-1 LAC Frisia 1883 JO15-4 42314 2-2
C 27-10-2018 09:00 Ouwe Syl JO15-1 FVC JO15-3 31628 7-2
C 13-10-2018 10:00 S.F. Deinum JO15-2G FVC JO15-3 49207 1-6
C 13-10-2018 10:30 S.C. Stiens JO15-2 Blauw Wit '34 JO15-4 27554 2-0
C 13-10-2018 12:15 LAC Frisia 1883 JO15-4 Zeerobben JO15-3 25982 4-4
C 13-10-2018 10:00 ST SDS/Nijland JO15-2 SC Franeker JO15-3 29450 11-0
C 13-10-2018 12:30 ST Terschelling/AVV JO15-2 Minnertsga JO15-1 36854 1-5
C 13-10-2018 12:30 fc Harlingen JO15-2 Ouwe Syl JO15-1 53573 2-5
C 06-10-2018 09:30 Blauw Wit '34 JO15-4 ST Terschelling/AVV JO15-2 48146 0-0
C 06-10-2018 10:00 Minnertsga JO15-1 S.C. Stiens JO15-2 32365 1-2
C 06-10-2018 10:00 FVC JO15-3 LAC Frisia 1883 JO15-4 54030 3-6
C 06-10-2018 08:30 Zeerobben JO15-3 ST SDS/Nijland JO15-2 40130 0-4
C 06-10-2018 09:00 Ouwe Syl JO15-1 S.F. Deinum JO15-2G 35985 9-0
C 06-10-2018 12:45 SC Franeker JO15-3 fc Harlingen JO15-2 43396 2-7
C 29-09-2018 10:00 Minnertsga JO15-1 FVC JO15-3 44220 12-0
C 29-09-2018 09:00 ST SDS/Nijland JO15-2 S.F. Deinum JO15-2G 40741 18-0
C 29-09-2018 12:30 fc Harlingen JO15-2 LAC Frisia 1883 JO15-4 27124 1-7
C 29-09-2018 12:10 Blauw Wit '34 JO15-4 SC Franeker JO15-3 51334 4-1
C 29-09-2018 12:30 S.C. Stiens JO15-2 Zeerobben JO15-3 37066 2-5
C 29-09-2018 13:00 ST Terschelling/AVV JO15-2 Ouwe Syl JO15-1 34645 3-8
C 22-09-2018 11:15 S.F. Deinum JO15-2G S.C. Stiens JO15-2 33485 1-8
C 22-09-2018 10:30 FVC JO15-3 fc Harlingen JO15-2 54811 6-1
C 22-09-2018 10:30 Ouwe Syl JO15-1 Minnertsga JO15-1 26120 1-11
C 22-09-2018 10:00 SC Franeker JO15-3 ST Terschelling/AVV JO15-2 49920 0-4
C 22-09-2018 09:00 LAC Frisia 1883 JO15-4 ST SDS/Nijland JO15-2 34025 3-2
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
B 20-09-2018 19:00 S.F. Deinum JO15-2G VC Trynwalden JO15-2 4055 3-3
B 15-09-2018 10:15 S.F. Deinum JO15-2G Minnertsga JO15-1 4054 0-10
B 15-09-2018 13:00 Irnsum JO15-1 VC Trynwalden JO15-2 4057 3-0
B 08-09-2018 09:00 Irnsum JO15-1 S.F. Deinum JO15-2G 4056 10-0
B 08-09-2018 15:00 VC Trynwalden JO15-2 Minnertsga JO15-1 4053 1-5

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 ST SDS/Nijland JO15-2 11 10 0 1 30 59 9 50 0
2 Minnertsga JO15-1 11 8 1 2 25 70 11 59 0
3 Zeerobben JO15-3 11 8 1 2 25 57 23 34 0
4 LAC Frisia 1883 JO15-4 10 7 2 1 23 44 17 27 0
5 S.C. Stiens JO15-2 10 7 1 2 22 35 15 20 0
6 Ouwe Syl JO15-1 10 5 2 3 17 37 29 8 0
7 Blauw Wit '34 JO15-4 11 3 2 6 11 23 36 -13 0
8 ST Terschelling/AVV JO15-2 11 2 3 6 9 21 35 -14 0
9 FVC JO15-3 11 3 0 8 9 21 49 -28 0
10 fc Harlingen JO15-2 11 2 1 8 7 24 40 -16 0
11 S.F. Deinum JO15-2G 11 1 1 9 4 11 96 -85 0
12 SC Franeker JO15-3 10 1 0 9 3 11 53 -42 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Irnsum JO15-1 3 3 0 0 9 14 0 14 0
2 Minnertsga JO15-1 3 2 0 1 6 15 2 13 0
3 VC Trynwalden JO15-2 3 0 1 2 1 4 11 -7 0
4 S.F. Deinum JO15-2G 3 0 1 2 1 3 23 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-09-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 20-09-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door

Berichten



© SF Deinum, 2018
Privacy Statement
It Holt 17 - 9033 WH Deinum
klik
HIER voor onze contactgegevens
Terug naar boven