235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - Voetbal - SF Deinum MO17-1

Teamleden

Spelers
Nynke Jildou Feenstra Keeper      
Mare Eke Van Balen        
Idskje Berger        
Annika Dijkstra        
Ilse Hogenberg        
Doutsen Kalma        
Pyke Kramer        
Jildou van der Molen        
Myrthe Overal        
Merel Swart Ranshuysen        
Jelien Timmermans        
Roos de Vries        
Marit Weijer        
Nadine Zwaan        
 
Overige teamleden
Anno Zwaan Leider
Sil Bleeker Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Accommodatie Aanwezig
C 22-05-2019 vervallen Buitenpost MO17-1 SF Deinum MO17-1 98215 Sportpark De Swadde 00:30
C 25-05-2019 vervallen Beetgum MO17-1 SF Deinum MO17-1 88850 Sportpark It Bosk 00:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 25-05-2019 11:30 Beetgum MO17-1 S.F. Deinum MO17-1
C 25-05-2019 12:00 Blauw Wit '34 MO17-2 Buitenpost MO17-1
C 25-05-2019 14:45 LSC 1890 MO17-1 Be Quick D MO17-1
C 29-05-2019 19:30 Blauw Wit '34 MO17-2 LSC 1890 MO17-1

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 22-05-2019 vervallen Buitenpost MO17-1 SF Deinum MO17-1 98215
C 18-05-2019 12:00 SF Deinum MO17-1 Blauw Wit '34 MO17-2 T. (Tarek) Laarif 103244 3 - 0
C 04-05-2019 12:00 SF Deinum MO17-1 Be Quick D MO17-1 R Feenstra 103241 0 - 3
C 06-04-2019 12:00 SF Deinum MO17-1 LSC 1890 MO17-1 Afgeschermd 103240 0 - 8
C 30-03-2019 12:30 LSC 1890 MO17-1 SF Deinum MO17-1 J. (Johan) Boomsma 90573 3 - 0
C 23-03-2019 16:45 Blauw Wit '34 MO17-2 SF Deinum MO17-1 N. (Niels) Booij 90589 4 - 3
C 16-03-2019 12:00 SF Deinum MO17-1 Buitenpost MO17-1 Afgeschermd 103243 0 - 3
C 09-03-2019 12:45 Be Quick D MO17-1 SF Deinum MO17-1 Afgeschermd 97562 1 - 1
C 02-03-2019 12:00 SF Deinum MO17-1 Beetgum MO17-1 R Feenstra 103242 2 - 2
C 22-12-2018 vervallen ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 SF Deinum MO17-1 31423
C 15-12-2018 10:30 SJO DFC MO17-1 SF Deinum MO17-1 G. (Gerben) van derKooi 50434 6 - 1
C 08-12-2018 08:55 SC Bolsward MO17-1 SF Deinum MO17-1 52897 -
C 01-12-2018 12:00 SF Deinum MO17-1 LAC Frisia 1883 MO17-1 R. (Ramona) Wetting 58738 1 - 4
C 17-11-2018 12:00 SF Deinum MO17-1 Workum MO17-1 Afgeschermd 55850 5 - 1
C 14-11-2018 19:00 SF Deinum MO17-1 LAC Frisia 1883 MO17-2 Afgeschermd 73146 5 - 3
C 27-10-2018 11:30 Beetgum MO17-1 SF Deinum MO17-1 J (Jelmer) van derBij 56888 6 - 0
C 13-10-2018 12:00 SF Deinum MO17-1 Mulier MO17-1 J (Johan) Hofstra 30593 3 - 0
C 06-10-2018 12:15 Blauw Wit '34 MO17-2 SF Deinum MO17-1 N. (Niels) Booij 43605 2 - 3
C 29-09-2018 12:55 SF Deinum MO17-1 fc Harlingen MO17-1 J Fokkema 41197 1 - 1
B 04-09-2018 19:00 SF Deinum MO17-1 Blauw Wit '34 MO17-1 R Feenstra 7223 0 - 12
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 22-05-2019 19:00 Buitenpost MO17-1 S.F. Deinum MO17-1 98215 0-0
C 18-05-2019 14:45 LSC 1890 MO17-1 Buitenpost MO17-1 90572 6-1
C 18-05-2019 11:30 Beetgum MO17-1 Be Quick D MO17-1 88848 0-4
C 18-05-2019 12:00 S.F. Deinum MO17-1 Blauw Wit '34 MO17-2 103244 3-0
C 11-05-2019 16:15 Blauw Wit '34 MO17-2 Beetgum MO17-1 90587 2-5
C 11-05-2019 12:45 Be Quick D MO17-1 LSC 1890 MO17-1 97559 2-2
C 04-05-2019 14:30 LSC 1890 MO17-1 Beetgum MO17-1 90571 3-2
C 04-05-2019 12:00 S.F. Deinum MO17-1 Be Quick D MO17-1 103241 0-3
C 13-04-2019 12:30 Be Quick D MO17-1 Buitenpost MO17-1 97561 0-1
C 13-04-2019 13:45 LSC 1890 MO17-1 Blauw Wit '34 MO17-2 90574 12-1
C 06-04-2019 10:30 Buitenpost MO17-1 Beetgum MO17-1 98214 3-1
C 06-04-2019 15:45 Blauw Wit '34 MO17-2 Be Quick D MO17-1 90586 1-2
C 06-04-2019 12:00 S.F. Deinum MO17-1 LSC 1890 MO17-1 103240 0-8
C 30-03-2019 12:30 LSC 1890 MO17-1 S.F. Deinum MO17-1 90573 3-0
C 23-03-2019 16:45 Blauw Wit '34 MO17-2 S.F. Deinum MO17-1 90589 4-3
C 23-03-2019 10:30 Be Quick D MO17-1 Beetgum MO17-1 97560 2-1
C 23-03-2019 12:00 Buitenpost MO17-1 LSC 1890 MO17-1 98212 1-6
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 26-01-2019 12:45 LAC Frisia 1883 MO17-2 Mulier MO17-1 73147 0-0
C 19-01-2019 09:00 SJO DFC MO17-1 Blauw Wit '34 MO17-2 46769 1-0
C 19-01-2019 10:00 ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 LAC Frisia 1883 MO17-2 73150 6-1
C 19-01-2019 12:45 LAC Frisia 1883 MO17-1 fc Harlingen MO17-1 51986 0-0
C 12-01-2019 10:30 SC Bolsward MO17-1 LAC Frisia 1883 MO17-2 73148 2-1
C 22-12-2018 10:00 ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 S.F. Deinum MO17-1 31423 0-0
C 15-12-2018 12:45 LAC Frisia 1883 MO17-2 Blauw Wit '34 MO17-2 73141 2-3
C 15-12-2018 12:15 fc Harlingen MO17-1 ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 43576 9-2
C 15-12-2018 10:30 SJO DFC MO17-1 S.F. Deinum MO17-1 50434 6-1
C 08-12-2018 08:55 SC Bolsward MO17-1 S.F. Deinum MO17-1 52897 0-0
C 08-12-2018 14:30 LAC Frisia 1883 MO17-1 Mulier MO17-1 37299 9-0
C 08-12-2018 12:45 Workum MO17-1 Beetgum MO17-1 29624 0-2
C 01-12-2018 10:30 Mulier MO17-1 Workum MO17-1 44874 1-2
C 01-12-2018 10:30 Beetgum MO17-1 ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 36775 4-3
C 01-12-2018 12:00 S.F. Deinum MO17-1 LAC Frisia 1883 MO17-1 58738 1-4
C 01-12-2018 15:45 Blauw Wit '34 MO17-2 SC Bolsward MO17-1 52880 0-1
C 01-12-2018 14:45 LAC Frisia 1883 MO17-2 fc Harlingen MO17-1 73149 0-3
C 24-11-2018 12:15 fc Harlingen MO17-1 Blauw Wit '34 MO17-2 42905 3-3
C 24-11-2018 12:00 Workum MO17-1 LAC Frisia 1883 MO17-1 35369 0-9
C 24-11-2018 10:00 SJO DFC MO17-1 Beetgum MO17-1 26182 2-5
C 21-11-2018 19:30 SC Bolsward MO17-1 SJO DFC MO17-1 56356 3-6
C 17-11-2018 14:45 Blauw Wit '34 MO17-2 ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 50327 2-1
C 17-11-2018 12:00 S.F. Deinum MO17-1 Workum MO17-1 55850 5-1
C 14-11-2018 19:00 S.F. Deinum MO17-1 LAC Frisia 1883 MO17-2 73146 5-3
C 10-11-2018 12:30 Workum MO17-1 SC Bolsward MO17-1 26581 0-10
C 10-11-2018 10:15 Mulier MO17-1 Blauw Wit '34 MO17-2 56519 2-0
C 10-11-2018 10:00 ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 LAC Frisia 1883 MO17-1 58137 1-7
C 10-11-2018 12:00 fc Harlingen MO17-1 Beetgum MO17-1 59225 2-1
C 03-11-2018 12:00 Workum MO17-1 Blauw Wit '34 MO17-2 47097 1-10
C 03-11-2018 10:00 SJO DFC MO17-1 fc Harlingen MO17-1 43077 3-1
C 03-11-2018 08:55 SC Bolsward MO17-1 Mulier MO17-1 46386 4-1
C 03-11-2018 15:00 LAC Frisia 1883 MO17-1 Beetgum MO17-1 39880 3-2
C 31-10-2018 19:30 LAC Frisia 1883 MO17-1 SC Bolsward MO17-1 33095 8-1
C 27-10-2018 12:15 Blauw Wit '34 MO17-2 LAC Frisia 1883 MO17-1 41618 3-2
C 27-10-2018 11:30 Beetgum MO17-1 S.F. Deinum MO17-1 56888 6-0
C 27-10-2018 11:30 Mulier MO17-1 SJO DFC MO17-1 51912 0-4
C 27-10-2018 15:00 LAC Frisia 1883 MO17-2 Workum MO17-1 73145 5-3
C 20-10-2018 13:15 Workum MO17-1 SJO DFC MO17-1 44628 0-7
C 13-10-2018 09:00 SC Bolsward MO17-1 ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 43281 12-1
C 13-10-2018 10:45 SJO DFC MO17-1 LAC Frisia 1883 MO17-2 73144 4-0
C 13-10-2018 09:00 Beetgum MO17-1 Blauw Wit '34 MO17-2 59811 4-2
C 13-10-2018 12:00 S.F. Deinum MO17-1 Mulier MO17-1 30593 3-0
C 13-10-2018 12:45 Workum MO17-1 fc Harlingen MO17-1 45621 0-11
C 06-10-2018 16:45 LAC Frisia 1883 MO17-2 LAC Frisia 1883 MO17-1 73143 0-6
C 06-10-2018 12:45 fc Harlingen MO17-1 SC Bolsward MO17-1 46408 1-2
C 06-10-2018 10:00 ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 SJO DFC MO17-1 25921 1-3
C 06-10-2018 10:15 Mulier MO17-1 Beetgum MO17-1 54327 0-1
C 06-10-2018 12:15 Blauw Wit '34 MO17-2 S.F. Deinum MO17-1 43605 2-3
C 29-09-2018 11:30 Beetgum MO17-1 LAC Frisia 1883 MO17-2 73142 4-3
C 29-09-2018 11:00 Mulier MO17-1 ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 34596 1-1
C 29-09-2018 12:55 S.F. Deinum MO17-1 fc Harlingen MO17-1 41197 1-1
C 22-09-2018 09:00 SC Bolsward MO17-1 Beetgum MO17-1 43086 2-0
C 22-09-2018 12:00 fc Harlingen MO17-1 Mulier MO17-1 34939 1-1
C 22-09-2018 10:30 SJO DFC MO17-1 LAC Frisia 1883 MO17-1 33587 3-2
C 22-09-2018 10:00 ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 Workum MO17-1 46848 10-0

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 LSC 1890 MO17-1 8 7 1 0 22 44 8 36 0
2 Be Quick D MO17-1 9 5 3 1 18 19 7 12 0
3 Buitenpost MO17-1 8 4 1 3 13 11 14 -3 0
4 Beetgum MO17-1 9 2 1 6 7 14 23 -9 0
5 Blauw Wit '34 MO17-2 8 2 0 6 6 11 32 -21 0
6 S.F. Deinum MO17-1 8 1 2 5 5 9 24 -15 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 SJO DFC MO17-1 10 9 0 1 27 39 13 26 0
2 LAC Frisia 1883 MO17-1 9 7 0 2 21 50 11 39 0
3 SC Bolsward MO17-1 9 7 0 2 21 37 18 19 0
4 Beetgum MO17-1 10 7 0 3 21 29 17 12 0
5 fc Harlingen MO17-1 9 4 3 2 15 32 13 19 0
6 S.F. Deinum MO17-1 8 4 1 3 13 19 23 -4 0
7 Blauw Wit '34 MO17-2 10 4 1 5 13 25 20 5 0
8 ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 9 2 1 6 7 26 39 -13 0
9 Mulier MO17-1 9 1 2 6 5 6 25 -19 0
10 LAC Frisia 1883 MO17-2 9 1 0 8 3 15 36 -21 0
11 Workum MO17-1 10 1 0 9 3 7 70 -63 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 25-09-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 02-10-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 09-10-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 16-10-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 23-10-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 30-10-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 06-11-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 13-11-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 20-11-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 27-11-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 04-12-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 11-12-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 18-12-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 25-12-18 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 01-01-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 08-01-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 15-01-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 22-01-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 29-01-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 05-02-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 12-02-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 19-02-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 26-02-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 05-03-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 12-03-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 19-03-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 26-03-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 02-04-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 09-04-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 16-04-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 23-04-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 30-04-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 07-05-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 14-05-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 21-05-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 28-05-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 04-06-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 11-06-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 20-09-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door

Berichten



© SF Deinum, 2018
Privacy Statement
It Holt 17 - 9033 WH Deinum
klik
HIER voor onze contactgegevens
Terug naar boven