0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - Voetbal - SF Deinum JO17-2

Teamleden

Spelers
Jauke de Boer        
Atze Bouma        
Syds Bouma        
Valentijn Floris van der Heide        
Jurre Nauta        
Reinder Van Reijendam        
Cido Sloterwijk        
Tjeerd Suierveld        
Sytse van der Vegt        
Sietse Veldman        
Reinder Visser        
Luuk Wesseling        
Floris Wijbenga        
 
Overige teamleden
Rein Gerlof Feenstra Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 GAVC JO17-2 50355 0-3
C 15-12-2018 10:30 Oosterlittens JO17-1 SC Berlikum JO17-2 76002 5-2
C 15-12-2018 10:30 SC Franeker JO17-3 AVC JO17-1 59063 0-10
C 15-12-2018 10:30 Blauw Wit '34 JO17-4 SC Bolsward JO17-3 26914 5-1
C 08-12-2018 13:00 SC Berlikum JO17-2 SC Franeker JO17-3 76012 0-0
C 08-12-2018 11:30 Oosterlittens JO17-1 St.Annaparochie JO17-2 25468 8-0
C 08-12-2018 10:30 SC Bolsward JO17-3 LAC Frisia 1883 JO17-4 52059 0-0
C 08-12-2018 12:00 S.F. Deinum JO17-2G ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 28491 3-4
C 08-12-2018 12:15 Blauw Wit '34 JO17-5 Blauw Wit '34 JO17-4 54296 1-0
C 08-12-2018 10:30 GAVC JO17-2 AVC JO17-1 38557 0-0
C 01-12-2018 09:00 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 Blauw Wit '34 JO17-5 52990 2-6
C 01-12-2018 11:15 AVC JO17-1 SC Bolsward JO17-3 38893 1-2
C 01-12-2018 14:30 LAC Frisia 1883 JO17-4 SC Berlikum JO17-2 76011 5-3
C 01-12-2018 10:45 SC Franeker JO17-3 Oosterlittens JO17-1 50775 0-2
C 01-12-2018 12:45 Blauw Wit '34 JO17-4 GAVC JO17-2 43640 3-0
C 01-12-2018 13:30 St.Annaparochie JO17-2 S.F. Deinum JO17-2G 45331 6-1
C 28-11-2018 19:30 S.F. Deinum JO17-2G Blauw Wit '34 JO17-4 44845 3-3
C 24-11-2018 09:00 GAVC JO17-2 St.Annaparochie JO17-2 56112 0-0
C 24-11-2018 14:30 Blauw Wit '34 JO17-5 SC Franeker JO17-3 43706 2-0
C 24-11-2018 10:30 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 LAC Frisia 1883 JO17-4 47310 1-3
C 24-11-2018 11:30 Oosterlittens JO17-1 AVC JO17-1 39264 7-0
C 23-11-2018 19:30 SC Berlikum JO17-2 SC Bolsward JO17-3 76010 1-3
C 21-11-2018 19:30 St.Annaparochie JO17-2 SC Berlikum JO17-2 76006 1-2
C 17-11-2018 14:00 SC Bolsward JO17-3 S.F. Deinum JO17-2G 50835 3-3
C 17-11-2018 13:00 AVC JO17-1 SC Berlikum JO17-2 76009 9-1
C 17-11-2018 10:10 Blauw Wit '34 JO17-4 Oosterlittens JO17-1 28303 3-4
C 17-11-2018 12:15 GAVC JO17-2 Blauw Wit '34 JO17-5 42716 4-1
C 17-11-2018 12:45 SC Franeker JO17-3 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 52458 1-2
C 17-11-2018 13:00 St.Annaparochie JO17-2 LAC Frisia 1883 JO17-4 50026 3-1
C 10-11-2018 08:45 Blauw Wit '34 JO17-5 AVC JO17-1 49518 2-5
C 10-11-2018 10:30 Oosterlittens JO17-1 SC Bolsward JO17-3 27091 5-1
C 10-11-2018 10:30 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 St.Annaparochie JO17-2 45262 1-1
C 10-11-2018 12:00 S.F. Deinum JO17-2G SC Franeker JO17-3 51059 4-2
C 10-11-2018 14:45 LAC Frisia 1883 JO17-4 Blauw Wit '34 JO17-4 52528 4-0
C 10-11-2018 08:30 SC Berlikum JO17-2 GAVC JO17-2 76008 0-0
C 03-11-2018 08:45 Blauw Wit '34 JO17-5 S.F. Deinum JO17-2G 38697 6-2
C 03-11-2018 11:30 Oosterlittens JO17-1 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 30918 11-1
C 03-11-2018 10:00 SC Berlikum JO17-2 Blauw Wit '34 JO17-4 76007 2-3
C 03-11-2018 12:15 GAVC JO17-2 LAC Frisia 1883 JO17-4 45079 7-1
C 03-11-2018 12:00 AVC JO17-1 St.Annaparochie JO17-2 25968 3-2
C 03-11-2018 12:30 SC Bolsward JO17-3 SC Franeker JO17-3 26038 9-0
C 27-10-2018 10:00 S.F. Deinum JO17-2G Oosterlittens JO17-1 36708 0-9
C 27-10-2018 12:30 LAC Frisia 1883 JO17-4 Blauw Wit '34 JO17-5 29036 10-3
C 23-10-2018 19:15 AVC JO17-1 LAC Frisia 1883 JO17-4 28366 7-1
C 20-10-2018 11:00 SC Berlikum JO17-2 Blauw Wit '34 JO17-5 76003 3-1
C 13-10-2018 12:00 Blauw Wit '34 JO17-5 St.Annaparochie JO17-2 50234 2-6
C 13-10-2018 12:15 GAVC JO17-2 Oosterlittens JO17-1 50507 0-1
C 13-10-2018 12:00 SC Bolsward JO17-3 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 46043 13-0
C 13-10-2018 12:45 SC Franeker JO17-3 Blauw Wit '34 JO17-4 49065 0-7
C 13-10-2018 16:15 SC Berlikum JO17-2 S.F. Deinum JO17-2G 76005 6-1
C 06-10-2018 13:15 St.Annaparochie JO17-2 SC Bolsward JO17-3 26651 2-4
C 06-10-2018 08:45 Blauw Wit '34 JO17-4 AVC JO17-1 58429 1-6
C 06-10-2018 10:30 Oosterlittens JO17-1 Blauw Wit '34 JO17-5 44057 6-0
C 06-10-2018 12:00 S.F. Deinum JO17-2G GAVC JO17-2 28089 0-8
C 06-10-2018 10:45 LAC Frisia 1883 JO17-4 SC Franeker JO17-3 56383 7-1
C 06-10-2018 14:00 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 SC Berlikum JO17-2 76004 7-4
C 29-09-2018 10:25 Blauw Wit '34 JO17-4 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 55172 8-0
C 29-09-2018 12:15 AVC JO17-1 S.F. Deinum JO17-2G 32038 3-0
C 29-09-2018 10:45 LAC Frisia 1883 JO17-4 Oosterlittens JO17-1 49890 0-5
C 29-09-2018 13:20 SC Bolsward JO17-3 GAVC JO17-2 31712 5-1
C 29-09-2018 12:30 SC Franeker JO17-3 St.Annaparochie JO17-2 56153 0-3
C 22-09-2018 10:00 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 AVC JO17-1 53004 0-9
C 22-09-2018 13:00 St.Annaparochie JO17-2 Blauw Wit '34 JO17-4 50837 2-4
C 22-09-2018 12:40 S.F. Deinum JO17-2G LAC Frisia 1883 JO17-4 25211 5-5
C 22-09-2018 12:15 GAVC JO17-2 SC Franeker JO17-3 48615 5-0
C 22-09-2018 12:00 Blauw Wit '34 JO17-5 SC Bolsward JO17-3 36972 2-6
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
B 19-09-2018 18:30 FVC JO17-3 SJO Warga WWS JO17-2 5540 3-4
B 15-09-2018 14:30 LAC Frisia 1883 JO17-5 FVC JO17-3 5539 2-2
B 15-09-2018 11:00 SJO Warga WWS JO17-2 S.F. Deinum JO17-2G 5541 6-5
B 08-09-2018 11:00 SJO Warga WWS JO17-2 LAC Frisia 1883 JO17-5 5542 0-10
B 08-09-2018 17:00 S.F. Deinum JO17-2G FVC JO17-3 5537 2-5
B 06-09-2018 19:00 LAC Frisia 1883 JO17-5 S.F. Deinum JO17-2G 5538 9-4

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Oosterlittens JO17-1 11 11 0 0 33 63 7 56 0
2 AVC JO17-1 10 8 0 2 24 53 16 37 0
3 SC Bolsward JO17-3 10 7 1 2 22 47 20 27 0
4 GAVC JO17-2 10 6 1 3 19 31 11 20 0
5 Blauw Wit '34 JO17-4 11 6 1 4 19 37 23 14 0
6 LAC Frisia 1883 JO17-4 10 5 1 4 16 37 35 2 0
7 St.Annaparochie JO17-2 11 4 2 5 14 26 26 0 0
8 Blauw Wit '34 JO17-5 11 4 0 7 12 26 44 -18 0
9 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 11 3 1 7 10 18 62 -44 0
10 SC Berlikum JO17-2 10 3 0 7 9 24 38 -14 0
11 S.F. Deinum JO17-2G 11 1 3 7 6 22 55 -33 0
12 SC Franeker JO17-3 10 0 0 10 0 4 51 -47 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 LAC Frisia 1883 JO17-5 3 2 1 0 7 21 6 15 0
2 SJO Warga WWS JO17-2 3 2 0 1 6 10 18 -8 0
3 FVC JO17-3 3 1 1 1 4 10 8 2 0
4 S.F. Deinum JO17-2G 3 0 0 3 0 11 20 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-09-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:00 - 21:00 Hoofdveld Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 Hoofdveld Team training gaat_door

Berichten



© SF Deinum, 2018
Privacy Statement
It Holt 17 - 9033 WH Deinum
klik
HIER voor onze contactgegevens
Terug naar boven