0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Junioren - Voetbal - SF Deinum JO17-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Jauke de Boer | |||||||
Reinder Van Reijendam | |||||||
Tjeerd Suierveld | |||||||
Sietse Veldman | |||||||
Reinder Visser | |||||||
Luuk Wesseling | |||||||
Floris Wijbenga | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rein Gerlof Feenstra | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-06-2019 19:00 | Blauw Wit '34 JO17-6 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | 95189 | 0-0 | ||
C | 28-05-2019 19:00 | SJO Warga WWS JO17-2 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | 91358 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | SJO DFC JO17-2d | 103053 | 2-6 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | Blauw Wit '34 JO17-6 | Hardegarijp JO17-2 | 95186 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:45 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | S.F. Deinum JO17-2G | 103051 | 0-4 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | SJO DFC JO17-2d | Blauw Wit '34 JO17-6 | 93929 | 14-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | SJO Warga WWS JO17-2 | Hardegarijp JO17-2 | 91354 | 9-1 | ||
C | 11-05-2019 10:30 | Hardegarijp JO17-2 | SJO DFC JO17-2d | 104470 | 1-10 | ||
C | 11-05-2019 14:00 | S.F. Deinum JO17-2G | SJO Warga WWS JO17-2 | 103494 | 4-2 | ||
C | 04-05-2019 12:15 | SJO DFC JO17-2d | S.F. Deinum JO17-2G | 93928 | 2-1 | ||
C | 20-04-2019 10:30 | SJO DFC JO17-2d | SJO Warga WWS JO17-2 | 93931 | 2-4 | ||
C | 20-04-2019 11:45 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | Blauw Wit '34 JO17-6 | 103052 | 7-2 | ||
C | 13-04-2019 14:00 | S.F. Deinum JO17-2G | Hardegarijp JO17-2 | 103490 | 4-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | SJO Warga WWS JO17-2 | Blauw Wit '34 JO17-6 | 91356 | 6-1 | ||
C | 06-04-2019 15:45 | Blauw Wit '34 JO17-6 | S.F. Deinum JO17-2G | 95187 | 3-4 | ||
C | 06-04-2019 10:30 | Hardegarijp JO17-2 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | 104471 | 3-1 | ||
C | 30-03-2019 12:55 | Blauw Wit '34 JO17-6 | SJO Warga WWS JO17-2 | 95190 | 4-5 | ||
C | 23-03-2019 14:00 | S.F. Deinum JO17-2G | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | 103493 | 6-0 | ||
C | 23-03-2019 16:25 | Blauw Wit '34 JO17-6 | SJO DFC JO17-2d | 95188 | 3-4 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | Hardegarijp JO17-2 | SJO Warga WWS JO17-2 | 104472 | 3-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 10:00 | ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 | GAVC JO17-2 | 50355 | 0-3 | ||
C | 15-12-2018 10:30 | Oosterlittens JO17-1 | SC Berlikum JO17-2 | 76002 | 5-2 | ||
C | 15-12-2018 10:30 | SC Franeker JO17-3 | AVC JO17-1 | 59063 | 0-10 | ||
C | 15-12-2018 10:30 | Blauw Wit '34 JO17-4 | SC Bolsward JO17-3 | 26914 | 5-1 | ||
C | 08-12-2018 13:00 | SC Berlikum JO17-2 | SC Franeker JO17-3 | 76012 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 11:30 | Oosterlittens JO17-1 | St.Annaparochie JO17-2 | 25468 | 8-0 | ||
C | 08-12-2018 10:30 | SC Bolsward JO17-3 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 52059 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 12:00 | S.F. Deinum JO17-2G | ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 | 28491 | 3-4 | ||
C | 08-12-2018 12:15 | Blauw Wit '34 JO17-5 | Blauw Wit '34 JO17-4 | 54296 | 1-0 | ||
C | 08-12-2018 10:30 | GAVC JO17-2 | AVC JO17-1 | 38557 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 | Blauw Wit '34 JO17-5 | 52990 | 2-6 | ||
C | 01-12-2018 11:15 | AVC JO17-1 | SC Bolsward JO17-3 | 38893 | 1-2 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | SC Berlikum JO17-2 | 76011 | 5-3 | ||
C | 01-12-2018 10:45 | SC Franeker JO17-3 | Oosterlittens JO17-1 | 50775 | 0-2 | ||
C | 01-12-2018 12:45 | Blauw Wit '34 JO17-4 | GAVC JO17-2 | 43640 | 3-0 | ||
C | 01-12-2018 13:30 | St.Annaparochie JO17-2 | S.F. Deinum JO17-2G | 45331 | 6-1 | ||
C | 28-11-2018 19:30 | S.F. Deinum JO17-2G | Blauw Wit '34 JO17-4 | 44845 | 3-3 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | GAVC JO17-2 | St.Annaparochie JO17-2 | 56112 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Blauw Wit '34 JO17-5 | SC Franeker JO17-3 | 43706 | 2-0 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 47310 | 1-3 | ||
C | 24-11-2018 11:30 | Oosterlittens JO17-1 | AVC JO17-1 | 39264 | 7-0 | ||
C | 23-11-2018 19:30 | SC Berlikum JO17-2 | SC Bolsward JO17-3 | 76010 | 1-3 | ||
C | 21-11-2018 19:30 | St.Annaparochie JO17-2 | SC Berlikum JO17-2 | 76006 | 1-2 | ||
C | 17-11-2018 14:00 | SC Bolsward JO17-3 | S.F. Deinum JO17-2G | 50835 | 3-3 | ||
C | 17-11-2018 13:00 | AVC JO17-1 | SC Berlikum JO17-2 | 76009 | 9-1 | ||
C | 17-11-2018 10:10 | Blauw Wit '34 JO17-4 | Oosterlittens JO17-1 | 28303 | 3-4 | ||
C | 17-11-2018 12:15 | GAVC JO17-2 | Blauw Wit '34 JO17-5 | 42716 | 4-1 | ||
C | 17-11-2018 12:45 | SC Franeker JO17-3 | ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 | 52458 | 1-2 | ||
C | 17-11-2018 13:00 | St.Annaparochie JO17-2 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 50026 | 3-1 | ||
C | 10-11-2018 08:45 | Blauw Wit '34 JO17-5 | AVC JO17-1 | 49518 | 2-5 | ||
C | 10-11-2018 10:30 | Oosterlittens JO17-1 | SC Bolsward JO17-3 | 27091 | 5-1 | ||
C | 10-11-2018 10:30 | ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 | St.Annaparochie JO17-2 | 45262 | 1-1 | ||
C | 10-11-2018 12:00 | S.F. Deinum JO17-2G | SC Franeker JO17-3 | 51059 | 4-2 | ||
C | 10-11-2018 14:45 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | Blauw Wit '34 JO17-4 | 52528 | 4-0 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | SC Berlikum JO17-2 | GAVC JO17-2 | 76008 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 08:45 | Blauw Wit '34 JO17-5 | S.F. Deinum JO17-2G | 38697 | 6-2 | ||
C | 03-11-2018 11:30 | Oosterlittens JO17-1 | ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 | 30918 | 11-1 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | SC Berlikum JO17-2 | Blauw Wit '34 JO17-4 | 76007 | 2-3 | ||
C | 03-11-2018 12:15 | GAVC JO17-2 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 45079 | 7-1 | ||
C | 03-11-2018 12:00 | AVC JO17-1 | St.Annaparochie JO17-2 | 25968 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | SC Bolsward JO17-3 | SC Franeker JO17-3 | 26038 | 9-0 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | S.F. Deinum JO17-2G | Oosterlittens JO17-1 | 36708 | 0-9 | ||
C | 27-10-2018 12:30 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | Blauw Wit '34 JO17-5 | 29036 | 10-3 | ||
C | 23-10-2018 19:15 | AVC JO17-1 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 28366 | 7-1 | ||
C | 20-10-2018 11:00 | SC Berlikum JO17-2 | Blauw Wit '34 JO17-5 | 76003 | 3-1 | ||
C | 13-10-2018 12:00 | Blauw Wit '34 JO17-5 | St.Annaparochie JO17-2 | 50234 | 2-6 | ||
C | 13-10-2018 12:15 | GAVC JO17-2 | Oosterlittens JO17-1 | 50507 | 0-1 | ||
C | 13-10-2018 12:00 | SC Bolsward JO17-3 | ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 | 46043 | 13-0 | ||
C | 13-10-2018 12:45 | SC Franeker JO17-3 | Blauw Wit '34 JO17-4 | 49065 | 0-7 | ||
C | 13-10-2018 16:15 | SC Berlikum JO17-2 | S.F. Deinum JO17-2G | 76005 | 6-1 | ||
C | 06-10-2018 13:15 | St.Annaparochie JO17-2 | SC Bolsward JO17-3 | 26651 | 2-4 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | Blauw Wit '34 JO17-4 | AVC JO17-1 | 58429 | 1-6 | ||
C | 06-10-2018 10:30 | Oosterlittens JO17-1 | Blauw Wit '34 JO17-5 | 44057 | 6-0 | ||
C | 06-10-2018 12:00 | S.F. Deinum JO17-2G | GAVC JO17-2 | 28089 | 0-8 | ||
C | 06-10-2018 10:45 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | SC Franeker JO17-3 | 56383 | 7-1 | ||
C | 06-10-2018 14:00 | ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 | SC Berlikum JO17-2 | 76004 | 7-4 | ||
C | 29-09-2018 10:25 | Blauw Wit '34 JO17-4 | ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 | 55172 | 8-0 | ||
C | 29-09-2018 12:15 | AVC JO17-1 | S.F. Deinum JO17-2G | 32038 | 3-0 | ||
C | 29-09-2018 10:45 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | Oosterlittens JO17-1 | 49890 | 0-5 | ||
C | 29-09-2018 13:20 | SC Bolsward JO17-3 | GAVC JO17-2 | 31712 | 5-1 | ||
C | 29-09-2018 12:30 | SC Franeker JO17-3 | St.Annaparochie JO17-2 | 56153 | 0-3 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 | AVC JO17-1 | 53004 | 0-9 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | St.Annaparochie JO17-2 | Blauw Wit '34 JO17-4 | 50837 | 2-4 | ||
C | 22-09-2018 12:40 | S.F. Deinum JO17-2G | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 25211 | 5-5 | ||
C | 22-09-2018 12:15 | GAVC JO17-2 | SC Franeker JO17-3 | 48615 | 5-0 | ||
C | 22-09-2018 12:00 | Blauw Wit '34 JO17-5 | SC Bolsward JO17-3 | 36972 | 2-6 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-09-2018 18:30 | FVC JO17-3 | SJO Warga WWS JO17-2 | 5540 | 3-4 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | FVC JO17-3 | 5539 | 2-2 | ||
B | 15-09-2018 11:00 | SJO Warga WWS JO17-2 | S.F. Deinum JO17-2G | 5541 | 6-5 | ||
B | 08-09-2018 11:00 | SJO Warga WWS JO17-2 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | 5542 | 0-10 | ||
B | 08-09-2018 17:00 | S.F. Deinum JO17-2G | FVC JO17-3 | 5537 | 2-5 | ||
B | 06-09-2018 19:00 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | S.F. Deinum JO17-2G | 5538 | 9-4 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.F. Deinum JO17-2G | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 40 | 13 | 27 | 0 |
2 | SJO DFC JO17-2d | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 63 | 17 | 46 | 0 |
3 | SJO Warga WWS JO17-2 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 29 | 29 | 0 | 0 |
4 | Hardegarijp JO17-2 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 17 | 40 | -23 | 0 |
5 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 11 | 32 | -21 | 0 |
6 | Blauw Wit '34 JO17-6 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 20 | 49 | -29 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oosterlittens JO17-1 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 63 | 7 | 56 | 0 |
2 | AVC JO17-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 53 | 16 | 37 | 0 |
3 | SC Bolsward JO17-3 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 47 | 20 | 27 | 0 |
4 | GAVC JO17-2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 31 | 11 | 20 | 0 |
5 | Blauw Wit '34 JO17-4 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 37 | 23 | 14 | 0 |
6 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 37 | 35 | 2 | 0 |
7 | St.Annaparochie JO17-2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 26 | 26 | 0 | 0 |
8 | Blauw Wit '34 JO17-5 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 26 | 44 | -18 | 0 |
9 | ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 18 | 62 | -44 | 0 |
10 | SC Berlikum JO17-2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 24 | 38 | -14 | 0 |
11 | S.F. Deinum JO17-2G | 11 | 1 | 3 | 7 | 6 | 22 | 55 | -33 | 0 |
12 | SC Franeker JO17-3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 4 | 51 | -47 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 21 | 6 | 15 | 0 |
2 | SJO Warga WWS JO17-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 18 | -8 | 0 |
3 | FVC JO17-3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 10 | 8 | 2 | 0 |
4 | S.F. Deinum JO17-2G | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 20 | -9 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:00 - 21:00 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:15 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|