0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)

Junioren - Voetbal - SF Deinum JO15-1

Teamleden

Spelers
Fen Bleeker        
Lars Boskma        
Wymer Buma        
Allard Feenstra        
Steven le Fevre        
Christiaan Fokkema        
Anders van Hofwegen        
Wessel Miedema        
Mads Theunissen        
Tycho de Vries        
Hidde van der Weij        
 
Overige teamleden
Marcel Bakker Leider
Mark Boskma Leider
John Fokkema Leider
Mark Boskma Trainer

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 23-03-2019 10:15 SF Deinum JO15-1 St.Annaparochie JO15-1 Afgeschermd 95264 0 - 2
C 09-03-2019 10:15 SF Deinum JO15-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 E. (Edgar) Verdijck 95262 2 - 0
C 02-03-2019 11:00 fc Harlingen JO15-1 SF Deinum JO15-1 Afgeschermd 104509 0 - 7
C 09-02-2019 10:15 SF Deinum JO15-1 SJO DFC JO15-1 Afgeschermd 95265 7 - 2
C 08-12-2018 12:00 SF Deinum JO15-1 SJO DFC JO15-1 J.A. (Jappie) Groeneveld 37332 7 - 0
C 01-12-2018 12:30 fc Harlingen JO15-1 SF Deinum JO15-1 W.J. (Willem Jan) Kimp 43443 3 - 1
C 17-11-2018 11:30 SF Deinum JO15-1 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 Afgeschermd 26748 2 - 7
C 10-11-2018 10:30 VC Trynwalden JO15-1 SF Deinum JO15-1 G.J. (Gerrit Jan) Veenstra 44478 7 - 1
C 03-11-2018 12:00 SF Deinum JO15-1 Zwaagwesteinde JO15-1 R.S. (Richard) van derWeit 36631 1 - 3
C 27-10-2018 08:45 Blauw Wit '34 JO15-2 SF Deinum JO15-1 J. (Jaap) Halma 53581 1 - 6
C 13-10-2018 11:30 SF Deinum JO15-1 LAC Frisia 1883 JO15-2 J Fokkema 49939 3 - 3
C 06-10-2018 13:00 St.Annaparochie JO15-1 SF Deinum JO15-1 J Fokkema 35022 1 - 1
C 29-09-2018 11:30 SF Deinum JO15-1 GAVC JO15-1 J Fokkema 54040 6 - 4
B 27-09-2018 19:00 SJO DFC JO15-1 SF Deinum JO15-1 J.A. (Jappie) Groeneveld 7530 0 - 4
C 22-09-2018 10:45 Hardegarijp JO15-1 SF Deinum JO15-1 J Fokkema 57404 0 - 13
B 11-09-2018 18:45 Blauw Wit '34 JO15-2 SF Deinum JO15-1 B.E. (Bardo) van derWoude 7527 4 - 4
B 08-09-2018 11:30 SF Deinum JO15-1 SC Berlikum JO15-1 Afgeschermd 7526 10 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Hardegarijp JO15-1 fc Harlingen JO15-1 83020 2-2
C 08-12-2018 12:00 S.F. Deinum JO15-1 SJO DFC JO15-1 37332 7-0
C 08-12-2018 10:30 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 LAC Frisia 1883 JO15-2 52431 5-1
C 08-12-2018 10:30 Hardegarijp JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-2 56629 5-2
C 08-12-2018 10:30 GAVC JO15-1 fc Harlingen JO15-1 58758 2-2
C 08-12-2018 10:15 VC Trynwalden JO15-1 St.Annaparochie JO15-1 51804 10-1
C 01-12-2018 09:00 LAC Frisia 1883 JO15-2 Hardegarijp JO15-1 45865 1-1
C 01-12-2018 09:00 Blauw Wit '34 JO15-2 GAVC JO15-1 51376 1-5
C 01-12-2018 10:30 Zwaagwesteinde JO15-1 VC Trynwalden JO15-1 50119 0-7
C 01-12-2018 10:15 St.Annaparochie JO15-1 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 42939 0-2
C 01-12-2018 12:30 fc Harlingen JO15-1 S.F. Deinum JO15-1 43443 3-1
C 24-11-2018 09:00 LAC Frisia 1883 JO15-2 SJO DFC JO15-1 42950 6-0
C 24-11-2018 10:30 Hardegarijp JO15-1 Zwaagwesteinde JO15-1 41188 2-0
C 24-11-2018 10:30 VC Trynwalden JO15-1 fc Harlingen JO15-1 53301 10-1
C 24-11-2018 10:45 GAVC JO15-1 St.Annaparochie JO15-1 36478 2-2
C 24-11-2018 12:15 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-2 58829 9-0
C 17-11-2018 08:45 Blauw Wit '34 JO15-2 VC Trynwalden JO15-1 49342 0-7
C 17-11-2018 10:30 Zwaagwesteinde JO15-1 LAC Frisia 1883 JO15-2 56249 1-9
C 17-11-2018 13:00 St.Annaparochie JO15-1 SJO DFC JO15-1 46123 8-0
C 17-11-2018 11:30 S.F. Deinum JO15-1 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 26748 2-7
C 17-11-2018 09:00 GAVC JO15-1 Hardegarijp JO15-1 37189 3-1
C 10-11-2018 11:50 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 Zwaagwesteinde JO15-1 52649 3-1
C 10-11-2018 12:45 Hardegarijp JO15-1 fc Harlingen JO15-1 38941 0-0
C 10-11-2018 10:30 VC Trynwalden JO15-1 S.F. Deinum JO15-1 44478 7-1
C 10-11-2018 09:00 LAC Frisia 1883 JO15-2 St.Annaparochie JO15-1 57143 5-2
C 10-11-2018 09:00 SJO DFC JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-2 53789 2-3
C 03-11-2018 12:15 GAVC JO15-1 SJO DFC JO15-1 78963 5-1
C 03-11-2018 12:30 fc Harlingen JO15-1 St.Annaparochie JO15-1 51289 0-2
C 03-11-2018 12:15 GAVC JO15-1 SJO DFC JO15-1 53187 0-0
C 03-11-2018 12:00 S.F. Deinum JO15-1 Zwaagwesteinde JO15-1 36631 1-3
C 03-11-2018 11:45 Hardegarijp JO15-1 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 29813 1-3
C 03-11-2018 10:15 VC Trynwalden JO15-1 LAC Frisia 1883 JO15-2 59066 2-3
C 27-10-2018 08:45 Blauw Wit '34 JO15-2 S.F. Deinum JO15-1 53581 1-6
C 27-10-2018 12:15 LAC Frisia 1883 JO15-2 GAVC JO15-1 31648 7-0
C 27-10-2018 10:30 SJO DFC JO15-1 Hardegarijp JO15-1 30970 5-3
C 27-10-2018 09:00 Zwaagwesteinde JO15-1 fc Harlingen JO15-1 31252 6-2
C 27-10-2018 10:25 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 VC Trynwalden JO15-1 28751 0-3
C 13-10-2018 12:00 fc Harlingen JO15-1 SJO DFC JO15-1 34368 6-0
C 13-10-2018 11:30 S.F. Deinum JO15-1 LAC Frisia 1883 JO15-2 49939 3-3
C 13-10-2018 10:30 GAVC JO15-1 VC Trynwalden JO15-1 45496 0-7
C 13-10-2018 10:30 Zwaagwesteinde JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-2 42147 5-4
C 13-10-2018 10:15 Hardegarijp JO15-1 St.Annaparochie JO15-1 42619 1-3
C 06-10-2018 08:45 Blauw Wit '34 JO15-2 fc Harlingen JO15-1 59077 5-2
C 06-10-2018 09:00 SJO DFC JO15-1 Zwaagwesteinde JO15-1 48298 2-4
C 06-10-2018 10:30 VC Trynwalden JO15-1 Hardegarijp JO15-1 46413 8-0
C 06-10-2018 12:00 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 GAVC JO15-1 33755 6-1
C 06-10-2018 13:00 St.Annaparochie JO15-1 S.F. Deinum JO15-1 35022 1-1
C 29-09-2018 12:00 fc Harlingen JO15-1 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 55799 0-4
C 29-09-2018 08:45 Blauw Wit '34 JO15-2 LAC Frisia 1883 JO15-2 30347 0-6
C 29-09-2018 10:30 Zwaagwesteinde JO15-1 St.Annaparochie JO15-1 41296 3-3
C 29-09-2018 11:30 S.F. Deinum JO15-1 GAVC JO15-1 54040 6-4
C 29-09-2018 10:30 SJO DFC JO15-1 VC Trynwalden JO15-1 44910 0-9
C 22-09-2018 09:00 GAVC JO15-1 Zwaagwesteinde JO15-1 59260 3-3
C 22-09-2018 10:45 Hardegarijp JO15-1 S.F. Deinum JO15-1 57404 0-13
C 22-09-2018 10:45 LAC Frisia 1883 JO15-2 fc Harlingen JO15-1 37320 3-0
C 22-09-2018 10:35 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 SJO DFC JO15-1 29008 9-1
C 22-09-2018 11:30 St.Annaparochie JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-2 26971 5-1
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
B 27-09-2018 19:00 SJO DFC JO15-1 S.F. Deinum JO15-1 7530 0-4
B 15-09-2018 09:00 Blauw Wit '34 JO15-2 SC Berlikum JO15-1 7528 9-0
B 11-09-2018 18:45 Blauw Wit '34 JO15-2 S.F. Deinum JO15-1 7527 4-4
B 08-09-2018 08:45 SJO DFC JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-2 7531 3-11
B 08-09-2018 11:30 S.F. Deinum JO15-1 SC Berlikum JO15-1 7526 10-0

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 VC Trynwalden JO15-1 10 9 0 1 27 70 6 64 0
2 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 10 9 0 1 27 48 10 38 0
3 LAC Frisia 1883 JO15-2 10 7 2 1 23 44 14 30 0
4 St.Annaparochie JO15-1 10 4 3 3 15 27 25 2 0
5 S.F. Deinum JO15-1 10 4 2 4 14 41 29 12 0
6 Zwaagwesteinde JO15-1 10 4 2 4 14 26 36 -10 0
7 GAVC JO15-1 10 3 3 4 9 25 36 -11 3
8 Hardegarijp JO15-1 10 2 2 6 8 16 40 -24 0
9 Blauw Wit '34 JO15-2 10 2 0 8 6 17 52 -35 0
10 fc Harlingen JO15-1 10 2 2 6 5 18 35 -17 3
11 SJO DFC JO15-1 10 1 0 9 3 11 60 -49 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Blauw Wit '34 JO15-2 3 2 1 0 7 24 7 17 0
2 S.F. Deinum JO15-1 3 2 1 0 7 18 4 14 0
3 SJO DFC JO15-1 3 1 0 2 3 5 16 -11 0
4 SC Berlikum JO15-1 3 0 0 3 0 1 21 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-09-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 20-09-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:00 Hoofdveld Team training gaat_door

Berichten



© SF Deinum, 2018
Privacy Statement
It Holt 17 - 9033 WH Deinum
klik
HIER voor onze contactgegevens
Terug naar boven