0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - Voetbal - SF Deinum JO11-1

Teamleden

Spelers
Piter de Boer        
Skelte Brouwers        
Daan van Dijk        
Fedde Hoekstra        
Jordi Geert de Jong        
Janique Jorna        
Joost Peter Kuijpens        
Ruben Monsma        
Roan Schrale        
 
Overige teamleden
Harry van Dijk Leider
Assuerus Jorna Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 25-05-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-2 GAVC JO11-2
C 01-06-2019 10:00 AVV JO11-1 Leovardia JO11-3

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 18-05-2019 10:00 SF Deinum JO11-1 AVV JO11-1 96914 17 - 0
C 11-05-2019 10:00 Leovardia JO11-3 SF Deinum JO11-1 D. (Danielle) de Vries 86640 2 - 1
C 04-05-2019 09:00 SF Deinum JO11-1 GAVC JO11-2 96915 3 - 5
C 13-04-2019 10:30 DTD JO11-1 SF Deinum JO11-1 E Oevering 96925 9 - 0
C 06-04-2019 09:00 SF Deinum JO11-1 Wykels Hallum JO11-2 96917 6 - 1
C 23-03-2019 10:00 AVV JO11-1 SF Deinum JO11-1 Afgeschermd 98046 2 - 2
C 16-03-2019 09:00 SF Deinum JO11-1 Leovardia JO11-3 96913 6 - 3
C 09-03-2019 10:30 GAVC JO11-2 SF Deinum JO11-1 Afgeschermd 89216 4 - 2
C 23-02-2019 10:00 SF Deinum JO11-1 DTD JO11-1 96916 6 - 7
C 09-02-2019 11:30 Wykels Hallum JO11-2 SF Deinum JO11-1 M. (Michael) Huizenga 98802 3 - 0
C 08-12-2018 10:00 SF Deinum JO11-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 M. (Max) Fokkema 28653 0 - 11
C 01-12-2018 09:00 Woudsend JO11-1 SF Deinum JO11-1 H. (Harmen) Bouwma 49894 3 - 2
C 24-11-2018 10:00 SF Deinum JO11-1 ONS Sneek JO11-2 C. (Cido) Sloterwijk 76839 0 - 9
C 17-11-2018 08:30 SF Deinum JO11-1 Arum JO11-1 C. (Cido) Sloterwijk 29799 5 - 4
C 10-11-2018 09:00 De Walde JO11-1 SF Deinum JO11-1 A. (Arjan) Siersma 34837 1 - 2
C 03-11-2018 10:00 SF Deinum JO11-1 Nicator JO11-1 G. (Gabe) Sytema 57898 2 - 10
C 27-10-2018 vervallen Friesland JO11-1G SF Deinum JO11-1 32258
C 13-10-2018 10:00 SF Deinum JO11-1 NOK JO11-1G Afgeschermd 30466 1 - 6
C 06-10-2018 10:00 Makkum JO11-2 SF Deinum JO11-1 Afgeschermd 51149 4 - 1
C 29-09-2018 10:15 Oeverzwaluwen JO11-1 SF Deinum JO11-1 A. (Albert) Ypma 41973 13 - 3
C 22-09-2018 10:00 SF Deinum JO11-1 Hielpen JO11-1 50162 1 - 6
B 15-09-2018 11:35 SF Deinum JO11-1 SC Berlikum JO11-2 3702 7 - 5
B 08-09-2018 10:00 SF Deinum JO11-1 Beetgum JO11-1 3703 4 - 7
B 05-09-2018 18:00 SJO DFC JO11-2 SF Deinum JO11-1 3705 2 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 18-05-2019 11:00 DTD JO11-1 GAVC JO11-2 96926 3-5
C 18-05-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-2 Leovardia JO11-3 98800 6-4
C 18-05-2019 10:00 S.F. Deinum JO11-1 AVV JO11-1 96914 17-0
C 11-05-2019 11:30 GAVC JO11-2 Wykels Hallum JO11-2 89218 1-1
C 11-05-2019 10:00 Leovardia JO11-3 S.F. Deinum JO11-1 86640 2-1
C 11-05-2019 10:00 AVV JO11-1 DTD JO11-1 98048 3-10
C 04-05-2019 09:00 S.F. Deinum JO11-1 GAVC JO11-2 96915 3-5
C 04-05-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-2 DTD JO11-1 98804 3-1
C 20-04-2019 10:00 Leovardia JO11-3 AVV JO11-1 86639 22-1
C 13-04-2019 10:30 GAVC JO11-2 Leovardia JO11-3 89214 1-4
C 13-04-2019 10:30 DTD JO11-1 S.F. Deinum JO11-1 96925 9-0
C 13-04-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-2 AVV JO11-1 98801 4-1
C 06-04-2019 09:00 S.F. Deinum JO11-1 Wykels Hallum JO11-2 96917 6-1
C 06-04-2019 10:00 AVV JO11-1 GAVC JO11-2 98047 4-9
C 06-04-2019 09:00 Leovardia JO11-3 DTD JO11-1 86642 1-3
C 30-03-2019 10:00 GAVC JO11-2 DTD JO11-1 89217 1-10
C 30-03-2019 10:00 AVV JO11-1 Wykels Hallum JO11-2 98049 1-13
C 23-03-2019 10:15 Leovardia JO11-3 Wykels Hallum JO11-2 86643 2-1
C 23-03-2019 10:00 AVV JO11-1 S.F. Deinum JO11-1 98046 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Waterpoort Boys JO11-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 77566 0-0
C 08-12-2018 10:15 NOK JO11-1G ONS Sneek JO11-2 76841 1-9
C 08-12-2018 10:15 Oeverzwaluwen JO11-1 Nicator JO11-1 24916 6-3
C 08-12-2018 10:00 Makkum JO11-2 Waterpoort Boys JO11-1 77576 3-7
C 08-12-2018 10:00 S.F. Deinum JO11-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 28653 0-11
C 08-12-2018 09:00 De Walde JO11-1 Hielpen JO11-1 33251 1-15
C 08-12-2018 12:30 Arum JO11-1 Woudsend JO11-1 39419 4-1
C 01-12-2018 09:00 Woudsend JO11-1 S.F. Deinum JO11-1 49894 3-2
C 01-12-2018 09:00 ONS Sneek JO11-2 Makkum JO11-2 76840 6-2
C 01-12-2018 10:00 Waterpoort Boys JO11-1 Arum JO11-1 77575 7-2
C 01-12-2018 10:00 Hielpen JO11-1 NOK JO11-1G 34347 6-0
C 01-12-2018 10:00 Nicator JO11-1 De Walde JO11-1 50141 17-2
C 01-12-2018 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 Oeverzwaluwen JO11-1 42015 4-3
C 24-11-2018 10:00 Arum JO11-1 Hielpen JO11-1 39974 1-8
C 24-11-2018 09:00 De Walde JO11-1 Oeverzwaluwen JO11-1 28386 0-20
C 24-11-2018 10:00 S.F. Deinum JO11-1 ONS Sneek JO11-2 76839 0-9
C 24-11-2018 10:15 NOK JO11-1G SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 51484 1-6
C 24-11-2018 09:00 Waterpoort Boys JO11-1 Nicator JO11-1 77574 4-8
C 24-11-2018 10:00 Makkum JO11-2 Woudsend JO11-1 27013 5-2
C 17-11-2018 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 De Walde JO11-1 29706 25-0
C 17-11-2018 09:00 Woudsend JO11-1 NOK JO11-1G 28985 2-6
C 17-11-2018 09:00 ONS Sneek JO11-2 Nicator JO11-1 76838 3-4
C 17-11-2018 08:30 S.F. Deinum JO11-1 Arum JO11-1 29799 5-4
C 17-11-2018 10:15 Oeverzwaluwen JO11-1 Makkum JO11-2 51109 5-1
C 17-11-2018 10:00 Hielpen JO11-1 Waterpoort Boys JO11-1 77573 6-2
C 10-11-2018 10:00 Nicator JO11-1 Woudsend JO11-1 27347 12-0
C 10-11-2018 10:00 Makkum JO11-2 Hielpen JO11-1 26308 2-7
C 10-11-2018 10:15 NOK JO11-1G Oeverzwaluwen JO11-1 31437 4-8
C 10-11-2018 11:05 Arum JO11-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 55874 1-7
C 10-11-2018 08:30 Waterpoort Boys JO11-1 ONS Sneek JO11-2 77572 7-2
C 10-11-2018 09:00 De Walde JO11-1 S.F. Deinum JO11-1 34837 1-2
C 03-11-2018 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 ONS Sneek JO11-2 76837 3-0
C 03-11-2018 10:15 Oeverzwaluwen JO11-1 Hielpen JO11-1 44826 2-1
C 03-11-2018 10:00 S.F. Deinum JO11-1 Nicator JO11-1 57898 2-10
C 03-11-2018 09:50 Arum JO11-1 Makkum JO11-2 56333 7-4
C 03-11-2018 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 Bakhuizen JO11-1 54425 0-0
C 03-11-2018 09:00 De Walde JO11-1 Woudsend JO11-1 40194 1-5
C 03-11-2018 10:15 NOK JO11-1G Waterpoort Boys JO11-1 77571 2-5
C 27-10-2018 09:00 ONS Sneek JO11-2 De Walde JO11-1 76836 9-1
C 27-10-2018 10:30 Makkum JO11-2 NOK JO11-1G 35634 2-1
C 27-10-2018 10:00 Nicator JO11-1 Arum JO11-1 47534 6-1
C 27-10-2018 10:00 Hielpen JO11-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 42026 3-9
C 27-10-2018 09:00 Bakhuizen JO11-1 De Walde JO11-1 39493 0-0
C 27-10-2018 09:00 Woudsend JO11-1 Oeverzwaluwen JO11-1 37096 1-13
C 13-10-2018 09:00 De Walde JO11-1 Makkum JO11-2 39976 1-3
C 13-10-2018 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 Nicator JO11-1 42437 0-3
C 13-10-2018 10:00 S.F. Deinum JO11-1 NOK JO11-1G 30466 1-6
C 13-10-2018 10:00 Hielpen JO11-1 Woudsend JO11-1 36794 4-2
C 13-10-2018 09:00 Oeverzwaluwen JO11-1 Friesland JO11-1G 27250 0-0
C 13-10-2018 11:00 Arum JO11-1 Bakhuizen JO11-1 56441 0-0
C 13-10-2018 11:00 Arum JO11-1 ONS Sneek JO11-2 76835 2-3
C 06-10-2018 09:00 Woudsend JO11-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 28078 1-11
C 06-10-2018 09:00 Bakhuizen JO11-1 Oeverzwaluwen JO11-1 49333 1-23
C 06-10-2018 10:00 Makkum JO11-2 S.F. Deinum JO11-1 51149 4-1
C 06-10-2018 10:00 Nicator JO11-1 Hielpen JO11-1 52078 2-7
C 06-10-2018 11:00 Friesland JO11-1G De Walde JO11-1 57683 0-0
C 06-10-2018 10:15 NOK JO11-1G Arum JO11-1 57272 5-4
C 29-09-2018 10:15 Oeverzwaluwen JO11-1 S.F. Deinum JO11-1 41973 13-3
C 29-09-2018 09:00 Woudsend JO11-1 Friesland JO11-1G 33163 0-0
C 29-09-2018 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 Makkum JO11-2 26433 3-1
C 29-09-2018 09:00 De Walde JO11-1 Arum JO11-1 45205 4-11
C 29-09-2018 10:00 Nicator JO11-1 NOK JO11-1G 43097 1-9
C 29-09-2018 10:00 Hielpen JO11-1 Bakhuizen JO11-1 44750 19-2
C 22-09-2018 09:00 Makkum JO11-2 Nicator JO11-1 40931 2-1
C 22-09-2018 10:00 S.F. Deinum JO11-1 Hielpen JO11-1 50162 1-6
C 22-09-2018 10:00 Arum JO11-1 Oeverzwaluwen JO11-1 44352 3-5
C 22-09-2018 11:00 Friesland JO11-1G SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 28160 1-9
C 22-09-2018 09:00 Bakhuizen JO11-1 Woudsend JO11-1 51758 1-12
C 22-09-2018 10:15 NOK JO11-1G De Walde JO11-1 55692 16-0
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Beetgum JO11-1 SJO DFC JO11-2 3707 6-0
B 15-09-2018 11:35 S.F. Deinum JO11-1 SC Berlikum JO11-2 3702 7-5
B 08-09-2018 08:30 SC Berlikum JO11-2 SJO DFC JO11-2 3704 2-9
B 08-09-2018 10:00 S.F. Deinum JO11-1 Beetgum JO11-1 3703 4-7
B 05-09-2018 18:00 SJO DFC JO11-2 S.F. Deinum JO11-1 3705 2-3
B 03-09-2018 19:00 Beetgum JO11-1 SC Berlikum JO11-2 3706 7-4

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 DTD JO11-1 10 7 1 2 22 66 25 41 0
2 GAVC JO11-2 9 5 2 2 17 36 36 0 0
3 Wykels Hallum JO11-2 9 5 1 3 16 34 21 13 0
4 Leovardia JO11-3 9 4 1 4 13 44 26 18 0
5 S.F. Deinum JO11-1 10 3 1 6 10 43 36 7 0
6 AVV JO11-1 9 0 2 7 2 19 98 -79 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 10 9 0 1 27 79 13 66 0
2 Oeverzwaluwen JO11-1G 9 8 0 1 24 75 20 55 0
3 Hielpen JO11-1 10 8 0 2 24 63 22 41 0
4 Nicator JO11-1 11 7 0 4 21 67 36 31 0
5 ONS Sneek JO11-2 8 5 0 3 15 41 20 21 0
6 NOK JO11-1G 11 5 0 6 15 51 44 7 0
7 Makkum JO11-2 11 5 0 6 15 29 41 -12 0
8 Waterpoort Boys JO11-1 6 4 0 2 12 32 23 9 0
9 Arum JO11-1 11 3 0 8 9 40 55 -15 0
10 Woudsend JO11-1 9 2 0 7 6 17 58 -41 0
11 S.F. Deinum JO11-1 10 2 0 8 6 17 67 -50 0
12 De Walde JO11-1 10 0 0 10 0 11 123 -112 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Beetgum JO11-1 3 3 0 0 9 20 8 12 0
2 S.F. Deinum JO11-1 3 2 0 1 6 14 14 0 0
3 SJO DFC JO11-2 3 1 0 2 3 11 11 0 0
4 SC Berlikum JO11-2 3 0 0 3 0 11 23 -12 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 Hoofdveld Team training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 19-09-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 26-09-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 03-10-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 10-10-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 17-10-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 24-10-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 31-10-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 07-11-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 14-11-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 21-11-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 28-11-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 05-12-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 12-12-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 19-12-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 26-12-18 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 02-01-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 09-01-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 16-01-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 23-01-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 30-01-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 06-02-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 13-02-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 20-02-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 27-02-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 06-03-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 13-03-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 20-03-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 27-03-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 03-04-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 10-04-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 17-04-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 24-04-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 01-05-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 08-05-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 15-05-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 22-05-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 29-05-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 05-06-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door
wo 12-06-19 17:00 - 18:00 Hoofdveld Team training gaat_door

Berichten



© SF Deinum, 2018
Privacy Statement
It Holt 17 - 9033 WH Deinum
klik
HIER voor onze contactgegevens
Terug naar boven