0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Voetbal - SF Deinum 1

Teamleden

Spelers
Jacob Kuiphof Keeper      
Gerben Kuiphof Keeper      
Jesse van Aalsum        
Jawoh Bah        
Rink Ten Berge        
Sil Bleeker        
Pjotr Douma        
Fin Douma        
Jelmer van Erkelens        
Tjeerd Feddema        
Wybren Jansma        
Bram Kroes        
Tarek Laarif        
Patrick Postma        
Jordi Postma        
Wesley Smith        
Albert-Douwe Spoelman        
Allard Struiksma        
Arjen Visser        
Elroy Vogelsang        
Dario van Zutphen        
 
Overige teamleden
Willem Lautenbach Leider
Loet Boot Trainer
Niels Boot Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 31-03-2019 14:00 FFS 1 SC Joure 1
C 31-03-2019 14:00 Tijnje 1 Blue Boys 1
C 31-03-2019 14:00 De Sweach 1 S.F. Deinum 1
C 31-03-2019 13:30 AVV 1 Blauwhuis 1
C 07-04-2019 14:30 Langweer 1 Langezwaag 1
C 07-04-2019 14:00 Blauwhuis 1 De Sweach 1
C 07-04-2019 14:00 Blue Boys 1 S.F. Deinum 1
C 07-04-2019 14:00 Wispolia 1 FFS 1
C 07-04-2019 14:00 Houtigehage 1 Oldeboorn 1
C 07-04-2019 13:30 AVV 1 Tijnje 1
C 14-04-2019 14:00 Tijnje 1 Langweer 1
C 14-04-2019 14:00 S.F. Deinum 1 SC Joure 1
C 14-04-2019 14:00 Langezwaag 1 Wispolia 1
C 14-04-2019 14:00 De Sweach 1 Houtigehage 1
C 14-04-2019 14:00 FFS 1 Blue Boys 1
C 14-04-2019 14:00 Oldeboorn 1 AVV 1
C 18-04-2019 18:45 Blue Boys 1 AVV 1
C 18-04-2019 18:45 De Sweach 1 Oldeboorn 1
C 18-04-2019 18:45 Wispolia 1 Tijnje 1
C 22-04-2019 14:00 Blauwhuis 1 S.F. Deinum 1
C 22-04-2019 14:00 Blue Boys 1 De Sweach 1
C 22-04-2019 14:00 Tijnje 1 FFS 1
C 22-04-2019 14:00 Wispolia 1 SC Joure 1
C 22-04-2019 13:30 AVV 1 Langezwaag 1
C 22-04-2019 14:30 Langweer 1 Oldeboorn 1

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 24-03-2019 12:00 Langweer 1 AVV 1 18610 0-0
C 24-03-2019 14:00 FFS 1 Blauwhuis 1 19732 0-0
C 24-03-2019 14:00 Langezwaag 1 Blue Boys 1 18643 0-0
C 24-03-2019 14:00 Tijnje 1 Houtigehage 1 20266 0-0
C 24-03-2019 14:00 De Sweach 1 SC Joure 1 17570 0-0
C 24-03-2019 14:00 Oldeboorn 1 Wispolia 1 18240 0-0
C 17-03-2019 14:00 SC Joure 1 Langezwaag 1 18382 1-0
C 17-03-2019 14:00 S.F. Deinum 1 Langweer 1 19716 1-0
C 17-03-2019 14:00 Blauwhuis 1 Houtigehage 1 18754 2-1
C 10-03-2019 14:00 FFS 1 S.F. Deinum 1 18699 1-3
C 10-03-2019 14:00 Houtigehage 1 Wispolia 1 19779 3-2
C 10-03-2019 14:00 Langezwaag 1 De Sweach 1 19081 0-0
C 10-03-2019 14:00 Oldeboorn 1 Blue Boys 1 17404 1-2
C 10-03-2019 14:30 Langweer 1 Blauwhuis 1 19053 1-3
C 10-03-2019 14:00 Tijnje 1 SC Joure 1 17820 1-5
C 03-03-2019 14:00 Houtigehage 1 Tijnje 1 17889 2-0
C 03-03-2019 14:30 Langweer 1 Wispolia 1 18956 5-1
C 24-02-2019 14:00 Langezwaag 1 Langweer 1 17468 1-4
C 24-02-2019 14:00 Oldeboorn 1 Houtigehage 1 19976 0-1
C 24-02-2019 14:00 De Sweach 1 Blauwhuis 1 18185 3-2
C 24-02-2019 14:00 S.F. Deinum 1 Blue Boys 1 17542 1-1
C 24-02-2019 14:00 FFS 1 Wispolia 1 84496 0-2
C 24-02-2019 12:00 Tijnje 1 AVV 1 19359 0-1
C 17-02-2019 14:00 S.F. Deinum 1 Oldeboorn 1 19310 3-2
C 17-02-2019 12:00 SC Joure 1 AVV 1 18305 7-1
C 17-02-2019 14:00 Wispolia 1 Blue Boys 1 18348 0-2
C 17-02-2019 14:00 FFS 1 De Sweach 1 18311 3-2
C 17-02-2019 14:00 Blauwhuis 1 Langezwaag 1 19104 2-1
C 17-02-2019 14:00 Houtigehage 1 Langweer 1 19609 3-0
C 10-02-2019 14:00 Langezwaag 1 FFS 1 19092 4-2
C 10-02-2019 14:00 Blue Boys 1 Houtigehage 1 18164 6-0
C 10-02-2019 14:00 De Sweach 1 Wispolia 1 18135 3-0
C 10-02-2019 14:00 Tijnje 1 S.F. Deinum 1 18012 0-0
C 10-02-2019 14:30 Langweer 1 SC Joure 1 18203 0-4
C 03-02-2019 14:00 Blauwhuis 1 Tijnje 1 18047 2-1
C 03-02-2019 14:00 SC Joure 1 Oldeboorn 1 18319 2-0
C 03-02-2019 14:00 Houtigehage 1 FFS 1 20127 2-0
C 03-02-2019 14:00 Blue Boys 1 Langweer 1 18044 3-1
C 03-02-2019 14:00 S.F. Deinum 1 Langezwaag 1 19712 3-2
C 03-02-2019 12:00 Wispolia 1 AVV 1 17840 2-1
C 27-01-2019 14:00 Oldeboorn 1 Blauwhuis 1 17431 0-0
C 27-01-2019 13:30 AVV 1 Houtigehage 1 18525 0-0
C 20-01-2019 14:00 Blue Boys 1 Langezwaag 1 19147 0-0
C 20-01-2019 13:30 AVV 1 Langweer 1 19032 0-0
C 20-01-2019 14:00 Wispolia 1 Oldeboorn 1 20119 0-0
C 20-01-2019 14:00 Blauwhuis 1 FFS 1 19808 0-0
C 20-01-2019 14:00 SC Joure 1 De Sweach 1 18896 0-0
C 23-12-2018 13:30 AVV 1 Oldeboorn 1 19689 0-3
C 16-12-2018 14:00 FFS 1 Wispolia 1 17473 0-0
C 09-12-2018 14:30 Langweer 1 Tijnje 1 19300 3-3
C 09-12-2018 14:00 Blue Boys 1 FFS 1 20156 4-0
C 09-12-2018 14:00 SC Joure 1 S.F. Deinum 1 18256 1-4
C 09-12-2018 14:00 Wispolia 1 Langezwaag 1 18086 2-0
C 09-12-2018 14:00 Houtigehage 1 De Sweach 1 18015 0-2
C 02-12-2018 14:00 Oldeboorn 1 Langweer 1 18011 2-3
C 02-12-2018 14:00 S.F. Deinum 1 Blauwhuis 1 19581 2-2
C 02-12-2018 14:00 SC Joure 1 Wispolia 1 18666 1-0
C 02-12-2018 14:00 FFS 1 Tijnje 1 20261 2-2
C 02-12-2018 14:00 De Sweach 1 Blue Boys 1 20238 2-1
C 02-12-2018 12:00 Langezwaag 1 AVV 1 19465 2-1
C 25-11-2018 13:30 AVV 1 FFS 1 17457 1-0
C 25-11-2018 14:00 Houtigehage 1 Langezwaag 1 18446 2-1
C 25-11-2018 14:00 Blauwhuis 1 SC Joure 1 17821 1-2
C 25-11-2018 14:00 Wispolia 1 S.F. Deinum 1 17470 0-2
C 25-11-2018 14:00 Tijnje 1 Oldeboorn 1 19266 1-3
C 25-11-2018 14:30 Langweer 1 De Sweach 1 19408 4-0
C 18-11-2018 14:00 FFS 1 Houtigehage 1 17815 5-3
C 18-11-2018 13:30 AVV 1 Wispolia 1 19100 2-0
C 18-11-2018 14:00 Tijnje 1 Blauwhuis 1 18905 0-2
C 18-11-2018 14:00 Oldeboorn 1 SC Joure 1 19077 3-1
C 18-11-2018 14:00 Langezwaag 1 S.F. Deinum 1 19736 2-4
C 18-11-2018 14:30 Langweer 1 Blue Boys 1 17412 0-3
C 11-11-2018 12:00 Houtigehage 1 AVV 1 19157 3-0
C 04-11-2018 14:00 S.F. Deinum 1 De Sweach 1 17636 2-0
C 04-11-2018 14:00 Wispolia 1 Langweer 1 19163 1-4
C 04-11-2018 14:00 Blauwhuis 1 Oldeboorn 1 19315 3-2
C 04-11-2018 14:00 SC Joure 1 FFS 1 19583 8-1
C 04-11-2018 14:00 Blue Boys 1 Tijnje 1 20182 4-3
C 28-10-2018 13:30 AVV 1 Blue Boys 1 20135 2-2
C 28-10-2018 14:00 Tijnje 1 Wispolia 1 17445 2-0
C 28-10-2018 14:00 Oldeboorn 1 De Sweach 1 17753 0-0
C 28-10-2018 14:00 Houtigehage 1 Blauwhuis 1 17970 1-1
C 28-10-2018 14:00 Langezwaag 1 SC Joure 1 18650 2-6
C 28-10-2018 14:30 Langweer 1 S.F. Deinum 1 18184 1-1
C 21-10-2018 14:00 Wispolia 1 Houtigehage 1 18246 0-3
C 21-10-2018 14:00 De Sweach 1 Langezwaag 1 18444 1-0
C 21-10-2018 14:00 S.F. Deinum 1 FFS 1 18504 5-1
C 21-10-2018 14:00 Blauwhuis 1 Langweer 1 18565 0-1
C 21-10-2018 14:00 Blue Boys 1 Oldeboorn 1 19952 2-1
C 21-10-2018 14:00 SC Joure 1 Tijnje 1 20193 2-2
C 14-10-2018 13:30 AVV 1 De Sweach 1 20240 2-2
C 14-10-2018 14:00 Wispolia 1 Blauwhuis 1 18499 1-4
C 14-10-2018 14:00 Tijnje 1 Langezwaag 1 18620 2-3
C 14-10-2018 14:00 Oldeboorn 1 FFS 1 18749 1-1
C 14-10-2018 14:00 Blue Boys 1 SC Joure 1 18876 0-1
C 14-10-2018 14:00 Houtigehage 1 S.F. Deinum 1 18045 0-2
C 07-10-2018 14:00 S.F. Deinum 1 AVV 1 19717 3-1
C 07-10-2018 14:00 De Sweach 1 Tijnje 1 19554 1-6
C 07-10-2018 14:00 Blauwhuis 1 Blue Boys 1 19236 1-6
C 07-10-2018 14:00 FFS 1 Langweer 1 18408 1-1
C 07-10-2018 14:00 SC Joure 1 Houtigehage 1 17797 3-2
C 07-10-2018 14:00 Langezwaag 1 Oldeboorn 1 17749 3-0
C 30-09-2018 14:30 AVV 1 SC Joure 1 18432 1-4
C 30-09-2018 14:00 Oldeboorn 1 S.F. Deinum 1 17945 3-1
C 30-09-2018 14:00 Langezwaag 1 Blauwhuis 1 18065 1-1
C 30-09-2018 14:00 De Sweach 1 FFS 1 19904 0-3
C 30-09-2018 14:00 Blue Boys 1 Wispolia 1 19916 2-0
C 30-09-2018 14:30 Langweer 1 Houtigehage 1 18461 3-1
C 23-09-2018 14:00 Wispolia 1 De Sweach 1 20079 1-2
C 23-09-2018 14:00 S.F. Deinum 1 Tijnje 1 18398 1-3
C 23-09-2018 14:00 SC Joure 1 Langweer 1 18471 2-3
C 23-09-2018 14:00 FFS 1 Langezwaag 1 18116 3-4
C 23-09-2018 14:00 Houtigehage 1 Blue Boys 1 18318 0-0
C 23-09-2018 14:00 Blauwhuis 1 AVV 1 18127 1-4
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
B 16-09-2018 14:00 De Walden 1 SC Franeker 1 510 0-9
B 09-09-2018 14:00 S.F. Deinum 1 De Walden 1 511 5-1
B 02-09-2018 14:30 SC Franeker 1 S.F. Deinum 1 584 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
n 17-06-2018 14:00 VWC 1 Langweer 1 124963 1-0

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 SC Joure 1 17 13 1 3 40 52 21 31 0
2 Blue Boys 1 16 11 3 2 36 40 13 27 0
3 S.F. Deinum 1 16 11 3 2 36 38 20 18 0
4 Langweer 1 18 9 3 6 30 36 31 5 0
5 Houtigehage 1 18 9 2 7 29 34 27 7 0
6 Blauwhuis 1 16 8 3 5 27 29 28 1 0
7 De Sweach 1 14 6 2 6 20 18 26 -8 0
8 Oldeboorn 1 15 5 2 8 17 22 23 -1 0
9 Langezwaag 1 16 5 1 10 16 26 36 -10 0
10 AVV 1 14 4 2 8 14 18 31 -13 0
11 Tijnje 1 15 3 3 9 12 26 38 -12 0
12 FFS 1 16 3 3 10 12 24 44 -20 0
13 Wispolia 1 17 3 0 14 9 12 37 -25 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 SC Franeker 1 2 1 1 0 4 9 0 9 0
2 S.F. Deinum 1 2 1 1 0 4 5 1 4 0
3 De Walden 1 2 0 0 2 0 1 14 -13 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 RKO 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 Zevenhuizen 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
3 Uffelte 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
4 Langweer 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 Gasselternijveen 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 S.F. Deinum 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
7 Pekelder Boys 1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
8 THOS 1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
9 Groen Geel 1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
10 HHCombi 1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
11 Zwartemeerse Boys 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
12 Oldeboorn 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
13 IJhorst 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
14 Zandhuizen 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
15 DWZ 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
16 Zandpol 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 SVMH 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 Wedde 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
3 ONB 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 VIOS (O) 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 FC Amboina 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
6 Groen Geel 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
7 Gasselternijveen 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
8 RKO 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
9 VWC 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
10 Aengwirden 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 vv Stânfries 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 BEW 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
13 Scheerwolde 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
14 Langweer 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
15 Uffelte 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
16 Pekelder Boys 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
17 Alteveer 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
18 Valther Boys 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
19 S.F. Deinum 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
20 Zevenhuizen 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 25-09-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 02-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 09-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 16-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vrijdag 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 21-09-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 28-09-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 05-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 12-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 19-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 26-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 02-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 09-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 16-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 23-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 30-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 07-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 14-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 21-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 28-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 04-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 11-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 18-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 25-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 01-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 08-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 15-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 22-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 01-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 08-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 15-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 22-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 29-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 05-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 12-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 19-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 26-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 03-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 10-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 17-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 24-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 31-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 07-06-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door
vr 14-06-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld Team training gaat_door

Berichten



© SF Deinum, 2018
Privacy Statement
It Holt 17 - 9033 WH Deinum
klik
HIER voor onze contactgegevens
Terug naar boven