0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Voetbal - SF Deinum 2

Teamleden

Spelers
Roelof Weiland Keeper      
Bennert Beeksma        
Eelke De Boer        
Pieter Bosma        
Max Burghgraef        
Jan de Groot        
Jan Sjoerd Herder        
Anne Jansma        
Minno Kalma        
Kor Van der Meer        
Durk Schakel        
RenĂ© Tilma        
Izaak Bouwe de Vries        
Jan van der Wal        
Wilco Weiland        
Richard van der Weit        
 
Overige teamleden
Bennert Beeksma Leider
Jan de Groot Leider
Jan Sjoerd Herder Leider
Wilco Weiland Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2019 12:00 S.C. Stiens 2 SF Deinum 2 65079 Sportpark It Gryn 11:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-05-2019 20:00 Drachten 4 LSC 1890 5
C 26-05-2019 10:00 fc Harlingen 3 LSC 1890 5
C 26-05-2019 10:00 De Walden 2 LAC Frisia 1883 4
C 26-05-2019 11:00 Warga 2 fc Harlingen 2
C 26-05-2019 12:00 S.C. Stiens 2 S.F. Deinum 2
C 26-05-2019 12:00 MKV'29 3 Friesland 3
C 29-05-2019 19:30 fc Harlingen 3 Friesland 3
C 01-06-2019 13:00 fc Harlingen 3 fc Harlingen 2
C 02-06-2019 10:00 De Walden 2 Drachten 4

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 21-05-2019 19:30 fc Harlingen 2 SF Deinum 2 Afgeschermd 68677 3 - 0
C 19-05-2019 10:30 SF Deinum 2 fc Harlingen 3 Afgeschermd 64740 2 - 3
C 12-05-2019 11:00 Warga 2 SF Deinum 2 Afgeschermd 67708 3 - 5
C 05-05-2019 10:30 SF Deinum 2 De Walden 2 Afgeschermd 67781 4 - 2
C 28-04-2019 10:30 SF Deinum 2 LSC 1890 5 D. IJsebaart 64588 1 - 3
C 21-04-2019 10:00 Drachten 4 SF Deinum 2 Afgeschermd 64390 4 - 3
C 07-04-2019 vervallen SF Deinum 2 Drachten 3 64812
C 24-03-2019 12:00 MKV'29 3 SF Deinum 2 Afgeschermd 66616 7 - 1
C 17-03-2019 11:00 Friesland 3 SF Deinum 2 Afgeschermd 68894 0 - 4
C 24-02-2019 10:30 SF Deinum 2 MKV'29 3 F. (Frank) Bons 68761 2 - 3
C 17-02-2019 10:30 SF Deinum 2 LAC Frisia 1883 4 Afgeschermd 65374 0 - 0
C 03-02-2019 10:30 SF Deinum 2 Warga 2 Afgeschermd 65923 7 - 1
C 09-12-2018 10:30 SF Deinum 2 fc Harlingen 2 A.J. (Albert) Kalkhuis 68638 7 - 2
C 02-12-2018 vervallen Drachten 3 SF Deinum 2 68124
C 18-11-2018 10:30 SF Deinum 2 Friesland 3 S. (Sjoerd) deJong 69071 5 - 0
C 11-11-2018 12:15 LSC 1890 5 SF Deinum 2 A. (Arjen) Stolte 65406 1 - 3
C 28-10-2018 10:00 De Walden 2 SF Deinum 2 Afgeschermd 68996 3 - 2
C 14-10-2018 10:30 SF Deinum 2 S.C. Stiens 2 A. (Arjen) Elzinga 64522 2 - 2
C 07-10-2018 10:00 fc Harlingen 3 SF Deinum 2 Afgeschermd 66995 2 - 6
C 30-09-2018 10:30 LAC Frisia 1883 4 SF Deinum 2 R (Rene) Tilma 65939 2 - 1
C 23-09-2018 10:30 SF Deinum 2 Drachten 4 R (Robert) Busch 69224 2 - 5
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 21-05-2019 19:30 fc Harlingen 2 S.F. Deinum 2 68677 3-0
C 19-05-2019 12:15 LSC 1890 5 De Walden 2 64889 3-0
C 19-05-2019 12:00 Friesland 3 S.C. Stiens 2 69180 2-1
C 19-05-2019 10:30 LAC Frisia 1883 4 MKV'29 3 69033 2-6
C 19-05-2019 10:30 S.F. Deinum 2 fc Harlingen 3 64740 2-3
C 19-05-2019 10:00 Drachten 4 Warga 2 67541 6-2
C 15-05-2019 19:00 Warga 2 De Walden 2 67975 1-1
C 12-05-2019 12:00 MKV'29 3 fc Harlingen 2 65674 2-1
C 12-05-2019 10:00 Drachten 4 LAC Frisia 1883 4 67135 2-2
C 12-05-2019 11:00 Warga 2 S.F. Deinum 2 67708 3-5
C 09-05-2019 19:00 Warga 2 MKV'29 3 66425 3-6
C 05-05-2019 12:15 LSC 1890 5 MKV'29 3 64641 2-7
C 05-05-2019 10:30 S.F. Deinum 2 De Walden 2 67781 4-2
C 05-05-2019 11:00 Friesland 3 Warga 2 65258 4-2
C 05-05-2019 12:00 fc Harlingen 2 Drachten 4 67719 3-5
C 03-05-2019 19:00 S.C. Stiens 2 fc Harlingen 3 68180 6-1
C 28-04-2019 10:30 S.F. Deinum 2 LSC 1890 5 64588 1-3
C 22-04-2019 11:00 Friesland 3 LSC 1890 5 112406 1-7
C 21-04-2019 11:00 MKV'29 3 De Walden 2 65878 4-0
C 21-04-2019 10:00 Drachten 4 S.F. Deinum 2 64390 4-3
C 14-04-2019 11:00 Warga 2 LAC Frisia 1883 4 65013 0-4
C 14-04-2019 12:00 MKV'29 3 S.C. Stiens 2 65854 6-1
C 14-04-2019 10:00 De Walden 2 fc Harlingen 3 64774 1-0
C 07-04-2019 12:15 LSC 1890 5 Warga 2 64345 3-3
C 07-04-2019 12:00 S.C. Stiens 2 Drachten 4 68828 4-5
C 07-04-2019 12:00 Friesland 3 De Walden 2 67045 3-0
C 07-04-2019 10:30 LAC Frisia 1883 4 fc Harlingen 2 64461 4-0
C 07-04-2019 10:00 fc Harlingen 3 MKV'29 3 68287 2-3
C 31-03-2019 10:45 MKV'29 3 Drachten 4 64336 6-2
C 31-03-2019 12:15 LSC 1890 5 Friesland 3 66972 3-0
C 31-03-2019 10:00 De Walden 2 S.C. Stiens 2 67900 3-5
C 24-03-2019 12:00 MKV'29 3 S.F. Deinum 2 66616 7-1
C 24-03-2019 11:00 fc Harlingen 2 S.C. Stiens 2 68054 4-2
C 24-03-2019 10:00 Drachten 4 Friesland 3 68181 9-3
C 24-03-2019 10:30 LAC Frisia 1883 4 LSC 1890 5 67225 4-0
C 17-03-2019 12:15 LSC 1890 5 fc Harlingen 2 68783 2-4
C 17-03-2019 11:00 Friesland 3 S.F. Deinum 2 68894 0-4
C 17-03-2019 10:00 fc Harlingen 3 LAC Frisia 1883 4 67995 0-1
C 10-03-2019 10:30 LAC Frisia 1883 4 S.C. Stiens 2 66332 0-1
C 10-03-2019 10:00 Drachten 4 fc Harlingen 3 68000 4-2
C 10-03-2019 12:00 fc Harlingen 2 Friesland 3 68568 3-1
C 03-03-2019 12:00 S.C. Stiens 2 Warga 2 66730 5-2
C 03-03-2019 10:00 De Walden 2 MKV'29 3 67053 1-3
C 03-03-2019 12:15 LSC 1890 5 Drachten 4 84264 2-3
C 24-02-2019 10:30 LSC 1890 5 fc Harlingen 3 67556 1-1
C 24-02-2019 10:00 De Walden 2 fc Harlingen 2 68991 5-3
C 24-02-2019 10:30 S.F. Deinum 2 MKV'29 3 68761 2-3
C 17-02-2019 10:30 S.F. Deinum 2 LAC Frisia 1883 4 65374 0-0
C 17-02-2019 11:00 Friesland 3 LSC 1890 5 65521 0-0
C 10-02-2019 12:15 LSC 1890 5 S.C. Stiens 2 65208 1-4
C 10-02-2019 11:00 fc Harlingen 2 De Walden 2 68147 4-0
C 10-02-2019 11:00 Warga 2 fc Harlingen 3 65280 1-2
C 10-02-2019 10:30 LAC Frisia 1883 4 Friesland 3 68558 2-4
C 03-02-2019 10:00 fc Harlingen 3 De Walden 2 67109 5-1
C 03-02-2019 10:30 S.F. Deinum 2 Warga 2 65923 7-1
C 03-02-2019 10:30 Friesland 3 Drachten 4 64238 3-3
C 20-01-2019 10:00 De Walden 2 Friesland 3 66443 7-2
C 09-12-2018 10:30 LAC Frisia 1883 4 Warga 2 67433 7-2
C 09-12-2018 12:15 LSC 1890 5 Drachten 4 66551 0-0
C 09-12-2018 10:30 S.F. Deinum 2 fc Harlingen 2 68638 7-2
C 09-12-2018 12:00 S.C. Stiens 2 MKV'29 3 64597 3-2
C 02-12-2018 12:00 fc Harlingen 2 LAC Frisia 1883 4 68649 2-3
C 02-12-2018 11:00 Warga 2 LSC 1890 5 64608 2-1
C 02-12-2018 10:45 MKV'29 3 fc Harlingen 3 65662 4-2
C 02-12-2018 10:00 Drachten 4 S.C. Stiens 2 66240 5-4
C 25-11-2018 10:00 De Walden 2 Warga 2 67430 2-0
C 25-11-2018 12:00 S.C. Stiens 2 fc Harlingen 2 68282 4-2
C 25-11-2018 12:15 LSC 1890 5 LAC Frisia 1883 4 65117 4-2
C 18-11-2018 10:00 Drachten 4 De Walden 2 64964 9-1
C 18-11-2018 10:30 LAC Frisia 1883 4 fc Harlingen 3 69014 1-1
C 18-11-2018 12:00 fc Harlingen 2 LSC 1890 5 64426 0-0
C 18-11-2018 12:00 MKV'29 3 Warga 2 69232 3-3
C 18-11-2018 10:30 S.F. Deinum 2 Friesland 3 69071 5-0
C 11-11-2018 12:15 LSC 1890 5 S.F. Deinum 2 65406 1-3
C 11-11-2018 12:00 S.C. Stiens 2 LAC Frisia 1883 4 66669 1-2
C 11-11-2018 12:00 Friesland 3 fc Harlingen 2 66247 2-9
C 11-11-2018 10:00 fc Harlingen 3 Drachten 4 65646 2-3
C 04-11-2018 10:30 LAC Frisia 1883 4 Drachten 4 64934 1-4
C 04-11-2018 12:00 Friesland 3 fc Harlingen 3 66137 1-3
C 04-11-2018 12:00 fc Harlingen 2 MKV'29 3 64452 6-4
C 04-11-2018 12:00 S.C. Stiens 2 De Walden 2 69157 2-4
C 28-10-2018 10:00 De Walden 2 S.F. Deinum 2 68996 3-2
C 28-10-2018 10:00 Drachten 4 fc Harlingen 2 64284 2-5
C 28-10-2018 11:30 fc Harlingen 3 S.C. Stiens 2 68025 3-3
C 28-10-2018 11:00 Warga 2 Friesland 3 65527 4-5
C 28-10-2018 12:00 MKV'29 3 LSC 1890 5 68250 1-2
C 14-10-2018 12:00 fc Harlingen 2 Warga 2 68327 4-2
C 14-10-2018 10:30 Friesland 3 MKV'29 3 65757 3-8
C 14-10-2018 10:30 LAC Frisia 1883 4 De Walden 2 64360 3-2
C 14-10-2018 10:30 S.F. Deinum 2 S.C. Stiens 2 64522 2-2
C 07-10-2018 11:00 Warga 2 Drachten 4 69387 8-2
C 07-10-2018 10:00 fc Harlingen 3 S.F. Deinum 2 66995 2-6
C 07-10-2018 10:00 Drachten 3 fc Harlingen 2 69312 0-0
C 07-10-2018 10:00 De Walden 2 LSC 1890 5 67505 1-1
C 07-10-2018 12:00 S.C. Stiens 2 Friesland 3 64544 5-2
C 07-10-2018 10:30 MKV'29 3 LAC Frisia 1883 4 65176 2-4
C 30-09-2018 10:00 Drachten 3 De Walden 2 64855 0-0
C 30-09-2018 10:00 Drachten 4 MKV'29 3 66179 3-6
C 30-09-2018 10:30 LAC Frisia 1883 4 S.F. Deinum 2 65939 2-1
C 30-09-2018 11:00 Warga 2 S.C. Stiens 2 66455 1-2
C 30-09-2018 12:00 fc Harlingen 2 fc Harlingen 3 66278 3-2
C 23-09-2018 12:00 MKV'29 3 Drachten 3 65720 0-0
C 23-09-2018 12:00 S.C. Stiens 2 LSC 1890 5 64555 0-3
C 23-09-2018 10:30 S.F. Deinum 2 Drachten 4 69224 2-5
C 23-09-2018 11:00 Friesland 3 LAC Frisia 1883 4 64619 1-8
C 23-09-2018 10:00 fc Harlingen 3 Warga 2 68270 3-2

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 MKV'29 3 19 14 1 4 43 83 43 40 0
2 Drachten 4 18 12 2 4 38 76 59 17 0
3 LAC Frisia 1883 4 19 11 3 5 36 52 33 19 0
4 fc Harlingen 2 18 10 1 7 31 58 47 11 0
5 S.C. Stiens 2 19 9 2 8 29 55 50 5 0
6 S.F. Deinum 2 19 8 2 9 26 57 46 11 0
7 LSC 1890 5 18 7 4 7 25 39 37 2 0
8 De Walden 2 18 6 2 10 20 34 54 -20 0
9 fc Harlingen 3 17 5 3 9 18 34 43 -9 0
10 Friesland 3 18 5 1 12 16 37 83 -46 0
11 Warga 2 19 2 3 14 9 42 72 -30 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 25-09-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 02-10-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 09-10-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 16-10-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 23-10-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 30-10-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 06-11-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 13-11-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 20-11-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 27-11-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 04-12-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 11-12-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 18-12-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 25-12-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 01-01-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 08-01-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 15-01-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 22-01-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 29-01-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 05-02-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 12-02-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 19-02-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 26-02-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 05-03-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 12-03-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 19-03-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 26-03-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 02-04-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 09-04-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 16-04-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 23-04-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 30-04-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 07-05-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 14-05-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 21-05-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 28-05-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 04-06-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 11-06-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door

Berichten



© SF Deinum, 2018
Privacy Statement
It Holt 17 - 9033 WH Deinum
klik
HIER voor onze contactgegevens
Terug naar boven