0276 Onder 8 competitie (najaar)
Pupillen - Voetbal - SF Deinum JO8-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Janco Rinse de Groot | |||||||
Kris Heslinga | |||||||
Niels Heslinga | |||||||
Marijn Hiemstra | |||||||
Jelmer Kamphuis | |||||||
Sem Stroosma | |||||||
Daan Stroosma | |||||||
Ids Tilma | |||||||
Sytse Wester | |||||||
Overige teamleden | |||||||
René Tilma | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 10:00 | S.F. Deinum JO8-1 | Beetgum JO8-1 | 59644 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:45 | LAC Frisia 1883 JO8-4 | St. Jacob JO8-1 | 45875 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:45 | Minnertsga JO8-1 | SJO DFC JO8-1 | 42660 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | S.F. Deinum JO8-1 | Oosterlittens JO8-1 | 46389 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Beetgum JO8-1 | Tzummarum JO8-1 | 46140 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:30 | Zeerobben JO8-2 | SC Berlikum JO8-1 | 45611 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | St. Jacob JO8-1 | Oosterlittens JO8-1 | 43974 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:45 | SJO DFC JO8-1 | LAC Frisia 1883 JO8-4 | 44542 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | SC Berlikum JO8-1 | S.F. Deinum JO8-1 | 44802 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:45 | Minnertsga JO8-1 | Zeerobben JO8-2 | 44263 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Oosterlittens JO8-1 | SC Berlikum JO8-1 | 43201 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | S.F. Deinum JO8-1 | St. Jacob JO8-1 | 42912 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | LAC Frisia 1883 JO8-4 | Zeerobben JO8-2 | 42389 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Tzummarum JO8-1 | Zeerobben JO8-2 | 60725 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:45 | SJO DFC JO8-1 | S.F. Deinum JO8-1 | 61514 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:45 | Minnertsga JO8-1 | Oosterlittens JO8-1 | 61247 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Beetgum JO8-1 | LAC Frisia 1883 JO8-4 | 60984 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Zeerobben JO8-2 | St. Jacob JO8-1 | 40800 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 11:15 | LAC Frisia 1883 JO8-4 | Oosterlittens JO8-1 | 41067 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Beetgum JO8-1 | SC Berlikum JO8-1 | 41596 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:30 | Tzummarum JO8-1 | Minnertsga JO8-1 | 41344 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | SC Berlikum JO8-1 | Tzummarum JO8-1 | 39991 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:45 | Minnertsga JO8-1 | LAC Frisia 1883 JO8-4 | 38915 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | St. Jacob JO8-1 | Beetgum JO8-1 | 38635 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | SJO DFC JO8-1 | Zeerobben JO8-2 | 39190 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | LAC Frisia 1883 JO8-4 | Tzummarum JO8-1 | 37591 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | S.F. Deinum JO8-1 | Minnertsga JO8-1 | 38109 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | Zeerobben JO8-2 | Beetgum JO8-1 | 37333 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Oosterlittens JO8-1 | SJO DFC JO8-1 | 38393 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | St. Jacob JO8-1 | SC Berlikum JO8-1 | 37837 | 0-0 | ||
C | 19-10-2019 08:30 | SC Berlikum JO8-1 | Minnertsga JO8-1 | 60184 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 10:00 | LAC Frisia 1883 JO8-4 | fc Harlingen JO8-1 | 59122 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 09:00 | Oosterlittens JO8-1 | Tzummarum JO8-1 | 59922 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 10:00 | St. Jacob JO8-1 | SJO DFC JO8-1 | 59370 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:45 | Minnertsga JO8-1 | St. Jacob JO8-1 | 58313 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | AVC JO8-1 | LAC Frisia 1883 JO8-4 | 57229 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Beetgum JO8-1 | Oosterlittens JO8-1 | 58051 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | fc Harlingen JO8-1 | Zeerobben JO8-2 | 57501 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:45 | SJO DFC JO8-1 | SC Berlikum JO8-1 | 58587 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Tzummarum JO8-1 | S.F. Deinum JO8-1 | 57795 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | Minnertsga JO8-1 | Beetgum JO8-1 | 55917 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | SJO DFC JO8-1 | Tzummarum JO8-1 | 56183 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Oosterlittens JO8-1 | Zeerobben JO8-2 | 56716 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | S.F. Deinum JO8-1 | LAC Frisia 1883 JO8-4 | 56427 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:15 | SC Berlikum JO8-1 | AVC JO8-1 | 56983 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | St. Jacob JO8-1 | fc Harlingen JO8-1 | 55629 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | Zeerobben JO8-2 | S.F. Deinum JO8-1 | 54589 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | LAC Frisia 1883 JO8-4 | SC Berlikum JO8-1 | 54857 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Tzummarum JO8-1 | St. Jacob JO8-1 | 55133 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:15 | fc Harlingen JO8-1 | Minnertsga JO8-1 | 54301 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Beetgum JO8-1 | SJO DFC JO8-1 | 55386 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | AVC JO8-1 | Oosterlittens JO8-1 | 54029 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-05-2020 08:45 | Blauw Wit '34 JO8-3 | Friesland JO8-1 | 116073 | 0-0 | ||
C | 02-05-2020 09:30 | FC Burgum JO8-3 | Sportclub Makkinga JO8-1G | 88944 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | FVC JO8-2 | Oudehaske JO8-2G | 88932 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | S.F. Deinum JO8-1 | Donkerbroek JO8-2 | 88911 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Sportclub Makkinga JO8-1G | Blauw Wit '34 JO8-3 | 88895 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | Friesland JO8-1 | Udiros JO8-1 | 116079 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | Drachten JO8-2 | V.V. Heerenveen JO8-4 | 88896 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | FC Burgum JO8-3 | ONT JO8-2 | 88942 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Donkerbroek JO8-2 | Blauw Wit '34 JO8-3 | 88889 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Udiros JO8-1 | FC Burgum JO8-3 | 88901 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Oudehaske JO8-2G | ONT JO8-2 | 88925 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | FVC JO8-2 | Friesland JO8-1 | 116078 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | V.V. Heerenveen JO8-4 | S.F. Deinum JO8-1 | 88938 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Drachten JO8-2 | Sportclub Makkinga JO8-1G | 88900 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:45 | Blauw Wit '34 JO8-3 | Udiros JO8-1 | 88883 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | S.F. Deinum JO8-1 | Drachten JO8-2 | 88910 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | ONT JO8-2 | FVC JO8-2 | 88920 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Sportclub Makkinga JO8-1G | V.V. Heerenveen JO8-4 | 88890 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Friesland JO8-1 | Oudehaske JO8-2G | 116077 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | FC Burgum JO8-3 | Donkerbroek JO8-2 | 88945 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:15 | FVC JO8-2 | Donkerbroek JO8-2 | 88934 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | Oudehaske JO8-2G | Drachten JO8-2 | 88928 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | Friesland JO8-1 | Sportclub Makkinga JO8-1G | 116072 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Donkerbroek JO8-2 | Drachten JO8-2 | 88888 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | S.F. Deinum JO8-1 | FC Burgum JO8-3 | 88907 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:45 | Oudehaske JO8-2G | Sportclub Makkinga JO8-1G | 88929 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | FVC JO8-2 | Blauw Wit '34 JO8-3 | 88935 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | ONT JO8-2 | Friesland JO8-1 | 116076 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Udiros JO8-1 | V.V. Heerenveen JO8-4 | 88902 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Drachten JO8-2 | ONT JO8-2 | 88898 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Sportclub Makkinga JO8-1G | S.F. Deinum JO8-1 | 88893 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | V.V. Heerenveen JO8-4 | Donkerbroek JO8-2 | 88939 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Blauw Wit '34 JO8-3 | Oudehaske JO8-2G | 88881 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Friesland JO8-1 | FC Burgum JO8-3 | 116075 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Udiros JO8-1 | FVC JO8-2 | 88903 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 09:00 | FVC JO8-2 | V.V. Heerenveen JO8-4 | 88931 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 09:00 | Donkerbroek JO8-2 | Udiros JO8-1 | 88887 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 09:00 | ONT JO8-2 | Blauw Wit '34 JO8-3 | 88924 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 10:30 | S.F. Deinum JO8-1 | Friesland JO8-1 | 116074 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | Drachten JO8-2 | FVC JO8-2 | 88897 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Donkerbroek JO8-2 | Oudehaske JO8-2G | 88885 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:45 | V.V. Heerenveen JO8-4 | FC Burgum JO8-3 | 88936 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Sportclub Makkinga JO8-1G | ONT JO8-2 | 88892 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Udiros JO8-1 | S.F. Deinum JO8-1 | 88904 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:45 | Blauw Wit '34 JO8-3 | SC Berlikum JO8-2 | 88882 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | S.F. Deinum JO8-1 | Blauw Wit '34 JO8-3 | 88912 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:45 | SC Berlikum JO8-2 | Sportclub Makkinga JO8-1G | 88917 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | FC Burgum JO8-3 | Drachten JO8-2 | 88943 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Oudehaske JO8-2G | Udiros JO8-1 | 88927 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:45 | ONT JO8-2 | V.V. Heerenveen JO8-4 | 88919 | 0-0 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zeerobben JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | LAC Frisia 1883 JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Tzummarum JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Beetgum JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | St. Jacob JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Minnertsga JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SJO DFC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | S.F. Deinum JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Oosterlittens JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | SC Berlikum JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Donkerbroek JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Drachten JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Udiros JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | V.V. Heerenveen JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sportclub Makkinga JO8-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Blauw Wit '34 JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Friesland JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | FC Burgum JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | S.F. Deinum JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Oudehaske JO8-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | FVC JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | ONT JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 17:00 - 18:00 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|