0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - Voetbal - SF Deinum 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Bennert Beeksma | |||||||
Freerk Blauw | |||||||
Jelmer van Erkelens | |||||||
Anne Jansma | |||||||
Laurens Kuiphof | |||||||
Albert-Douwe Spoelman | |||||||
Harmen Tamminga | |||||||
Siebren Venema | |||||||
Arjen Visser | |||||||
Richard van der Weit | |||||||
Dario van Zutphen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Pieter Van Althuis | Leider | ||||||
Jelmer van Erkelens | Trainer | ||||||
Tarek Laarif | Trainer | ||||||
Richard van der Weit | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-05-2020 11:00 | De Sweach 2 | v.v. Dronrijp 2 | 19395 | 0-0 | ||
C | 03-05-2020 10:00 | De Walden 2 | S.C. Stiens 2 | 14460 | 0-0 | ||
C | 03-05-2020 10:30 | LAC Frisia 1883 3 | Drachten 5 | 15211 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 10:00 | fc Harlingen 3 | Drachten 5 | 19177 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 11:00 | v.v. Dronrijp 2 | S.F. Deinum 2 | 19244 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 10:30 | LAC Frisia 1883 3 | SC Boornbergum'80 2 | 19111 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 11:00 | fc Harlingen 2 | De Walden 2 | 15172 | 0-0 | ||
C | 23-04-2020 18:30 | SC Boornbergum'80 2 | S.C. Stiens 2 | 18909 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:30 | S.C. Stiens 2 | LSC 1890 5 | 20602 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | De Walden 2 | fc Harlingen 3 | 20651 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | SC Boornbergum'80 2 | S.F. Deinum 2 | 20494 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:30 | LAC Frisia 1883 3 | v.v. Dronrijp 2 | 20594 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:00 | fc Harlingen 2 | Drachten 5 | 20556 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:00 | De Sweach 2 | Drachten 3 | 21327 | 0-0 | ||
C | 12-04-2020 10:30 | S.F. Deinum 2 | De Sweach 2 | 14363 | 0-0 | ||
C | 12-04-2020 11:30 | S.C. Stiens 2 | fc Harlingen 2 | 19523 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:15 | LSC 1890 5 | Drachten 3 | 21326 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | SC Boornbergum'80 2 | De Sweach 2 | 20328 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | fc Harlingen 3 | v.v. Dronrijp 2 | 20425 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | De Walden 2 | fc Harlingen 2 | 20449 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:30 | S.F. Deinum 2 | S.C. Stiens 2 | 20384 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:30 | Drachten 5 | LAC Frisia 1883 3 | 20339 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | De Sweach 2 | S.F. Deinum 2 | 20069 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:30 | LAC Frisia 1883 3 | LSC 1890 5 | 20190 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | v.v. Dronrijp 2 | De Walden 2 | 20254 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | fc Harlingen 2 | fc Harlingen 3 | 20151 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Drachten 3 | Drachten 5 | 21325 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:30 | S.C. Stiens 2 | SC Boornbergum'80 2 | 20198 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | SC Boornbergum'80 2 | De Walden 2 | 19316 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:30 | S.F. Deinum 2 | LAC Frisia 1883 3 | 19370 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:30 | Drachten 5 | S.C. Stiens 2 | 19327 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Drachten 3 | fc Harlingen 2 | 21321 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:30 | Drachten 5 | S.F. Deinum 2 | 19900 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:15 | LSC 1890 5 | SC Boornbergum'80 2 | 19876 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | v.v. Dronrijp 2 | fc Harlingen 2 | 20052 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | De Walden 2 | Drachten 3 | 21324 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | fc Harlingen 3 | De Sweach 2 | 19987 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:30 | S.C. Stiens 2 | LAC Frisia 1883 3 | 19931 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 12:30 | Drachten 5 | De Walden 2 | 19696 | 3-1 | ||
C | 08-03-2020 10:30 | S.F. Deinum 2 | LSC 1890 5 | 19744 | 2-0 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Drachten 3 | fc Harlingen 3 | 21323 | 3-3 | ||
C | 08-03-2020 11:00 | De Sweach 2 | S.C. Stiens 2 | 19769 | 0-3 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | SC Boornbergum'80 2 | v.v. Dronrijp 2 | 19686 | 1-1 | ||
C | 08-03-2020 11:00 | fc Harlingen 2 | LAC Frisia 1883 3 | 19847 | 0-0 | ||
C | 01-03-2020 12:15 | LSC 1890 5 | Drachten 5 | 19472 | 1-0 | ||
C | 01-03-2020 12:00 | v.v. Dronrijp 2 | Drachten 3 | 21322 | 5-2 | ||
C | 01-03-2020 10:00 | De Walden 2 | S.F. Deinum 2 | 19607 | 0-1 | ||
C | 01-03-2020 10:30 | LAC Frisia 1883 3 | De Sweach 2 | 19517 | 1-1 | ||
C | 01-03-2020 10:00 | fc Harlingen 3 | SC Boornbergum'80 2 | 19582 | 8-1 | ||
C | 23-02-2020 10:30 | S.F. Deinum 2 | fc Harlingen 2 | 88234 | 4-1 | ||
C | 23-02-2020 10:00 | Drachten 3 | v.v. Dronrijp 2 | 21315 | 1-5 | ||
C | 23-02-2020 12:15 | LSC 1890 5 | De Sweach 2 | 87799 | 2-5 | ||
C | 16-02-2020 12:15 | LSC 1890 5 | fc Harlingen 3 | 19269 | 1-1 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | v.v. Dronrijp 2 | SC Boornbergum'80 2 | 14265 | 1-5 | ||
C | 02-02-2020 09:30 | De Walden 2 | LSC 1890 5 | 19203 | 0-4 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | fc Harlingen 2 | De Sweach 2 | 19072 | 2-2 | ||
C | 02-02-2020 11:30 | S.C. Stiens 2 | Drachten 3 | 21320 | 2-4 | ||
C | 30-01-2020 20:15 | fc Harlingen 3 | De Walden 2 | 19043 | 1-0 | ||
C | 26-01-2020 11:30 | S.C. Stiens 2 | fc Harlingen 3 | 14208 | 6-4 | ||
C | 22-01-2020 20:15 | fc Harlingen 3 | LAC Frisia 1883 3 | 14436 | 5-4 | ||
C | 19-01-2020 12:15 | De Sweach 2 | LAC Frisia 1883 3 | 14822 | 8-0 | ||
C | 19-01-2020 10:30 | S.F. Deinum 2 | De Walden 2 | 14797 | 2-2 | ||
C | 15-12-2019 12:00 | fc Harlingen 2 | Drachten 3 | 21314 | 1-3 | ||
C | 08-12-2019 10:30 | S.F. Deinum 2 | fc Harlingen 2 | 18966 | 0-0 | ||
C | 08-12-2019 12:15 | LSC 1890 5 | LAC Frisia 1883 3 | 18865 | 1-0 | ||
C | 08-12-2019 12:30 | Drachten 5 | v.v. Dronrijp 2 | 18920 | 5-0 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | Drachten 3 | De Sweach 2 | 21319 | 5-4 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | v.v. Dronrijp 2 | fc Harlingen 3 | 15275 | 4-4 | ||
C | 01-12-2019 11:30 | S.C. Stiens 2 | S.F. Deinum 2 | 15219 | 2-3 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | De Sweach 2 | SC Boornbergum'80 2 | 15090 | 1-1 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Drachten 3 | LSC 1890 5 | 21318 | 0-4 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | SC Boornbergum'80 2 | Drachten 3 | 21317 | 2-1 | ||
C | 24-11-2019 11:00 | fc Harlingen 3 | fc Harlingen 2 | 15041 | 4-6 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | De Walden 2 | v.v. Dronrijp 2 | 15066 | 1-3 | ||
C | 24-11-2019 10:30 | LAC Frisia 1883 3 | S.C. Stiens 2 | 15011 | 1-6 | ||
C | 24-11-2019 10:30 | S.F. Deinum 2 | Drachten 5 | 14969 | 2-4 | ||
C | 24-11-2019 12:15 | LSC 1890 5 | De Sweach 2 | 14897 | 0-0 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Drachten 3 | S.F. Deinum 2 | 21316 | 3-7 | ||
C | 17-11-2019 10:30 | LAC Frisia 1883 3 | De Walden 2 | 14200 | 4-1 | ||
C | 17-11-2019 12:15 | LSC 1890 5 | fc Harlingen 2 | 14088 | 3-0 | ||
C | 17-11-2019 11:00 | De Sweach 2 | Drachten 5 | 14114 | 3-1 | ||
C | 10-11-2019 12:30 | Drachten 5 | fc Harlingen 2 | 14751 | 3-1 | ||
C | 10-11-2019 12:15 | LSC 1890 5 | S.C. Stiens 2 | 14693 | 4-2 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | SC Boornbergum'80 2 | fc Harlingen 3 | 14741 | 4-6 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | fc Harlingen 3 | LSC 1890 5 | 14601 | 1-8 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | De Walden 2 | SC Boornbergum'80 2 | 14627 | 5-2 | ||
C | 03-11-2019 10:30 | LAC Frisia 1883 3 | S.F. Deinum 2 | 14534 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 11:30 | S.C. Stiens 2 | Drachten 5 | 14542 | 3-4 | ||
C | 03-11-2019 11:00 | v.v. Dronrijp 2 | De Sweach 2 | 14669 | 7-0 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | SC Boornbergum'80 2 | LSC 1890 5 | 14304 | 0-9 | ||
C | 27-10-2019 11:45 | fc Harlingen 2 | v.v. Dronrijp 2 | 14401 | 1-4 | ||
C | 27-10-2019 12:30 | Drachten 5 | Drachten 3 | 21313 | 2-1 | ||
C | 18-10-2019 20:00 | S.C. Stiens 2 | v.v. Dronrijp 2 | 13839 | 2-5 | ||
C | 13-10-2019 11:45 | fc Harlingen 2 | S.C. Stiens 2 | 13961 | 2-1 | ||
C | 13-10-2019 12:30 | Drachten 5 | LSC 1890 5 | 13875 | 2-0 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | v.v. Dronrijp 2 | LAC Frisia 1883 3 | 14063 | 1-1 | ||
C | 13-10-2019 10:30 | S.F. Deinum 2 | SC Boornbergum'80 2 | 13924 | 5-2 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | De Walden 2 | De Sweach 2 | 14025 | 2-2 | ||
C | 13-10-2019 09:45 | fc Harlingen 3 | Drachten 3 | 21312 | 3-3 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | SC Boornbergum'80 2 | Drachten 5 | 13733 | 0-6 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Drachten 3 | De Walden 2 | 21311 | 4-3 | ||
C | 06-10-2019 11:00 | De Sweach 2 | fc Harlingen 3 | 13747 | 5-2 | ||
C | 06-10-2019 10:30 | LAC Frisia 1883 3 | fc Harlingen 2 | 13831 | 2-1 | ||
C | 06-10-2019 12:15 | LSC 1890 5 | S.F. Deinum 2 | 13684 | 2-1 | ||
C | 29-09-2019 09:45 | fc Harlingen 3 | S.F. Deinum 2 | 13591 | 0-2 | ||
C | 29-09-2019 10:00 | De Walden 2 | Drachten 5 | 13617 | 2-2 | ||
C | 29-09-2019 10:30 | LAC Frisia 1883 3 | Drachten 3 | 21310 | 1-3 | ||
C | 29-09-2019 11:30 | S.C. Stiens 2 | De Sweach 2 | 13533 | 1-1 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | v.v. Dronrijp 2 | LSC 1890 5 | 13659 | 2-1 | ||
C | 29-09-2019 11:45 | fc Harlingen 2 | SC Boornbergum'80 2 | 13487 | 2-3 | ||
C | 22-09-2019 10:30 | S.F. Deinum 2 | v.v. Dronrijp 2 | 13382 | 4-4 | ||
C | 22-09-2019 11:00 | De Sweach 2 | fc Harlingen 2 | 13405 | 3-3 | ||
C | 22-09-2019 12:15 | LSC 1890 5 | De Walden 2 | 13279 | 2-2 | ||
C | 22-09-2019 12:30 | Drachten 5 | fc Harlingen 3 | 13334 | 6-1 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | SC Boornbergum'80 2 | LAC Frisia 1883 3 | 13324 | 0-5 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Drachten 3 | S.C. Stiens 2 | 21309 | 3-2 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LSC 1890 5 | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 | 42 | 18 | 24 | 0 |
2 | Drachten 5 | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 | 38 | 15 | 23 | 0 |
3 | v.v. Dronrijp 2 | 13 | 7 | 4 | 2 | 25 | 42 | 28 | 14 | 0 |
4 | S.F. Deinum 2 | 12 | 7 | 3 | 2 | 24 | 34 | 21 | 13 | 0 |
5 | Drachten 3 | 14 | 6 | 2 | 6 | 20 | 36 | 44 | -8 | 0 |
6 | De Sweach 2 | 13 | 4 | 6 | 3 | 18 | 35 | 30 | 5 | 0 |
7 | fc Harlingen 3 | 14 | 4 | 4 | 6 | 16 | 43 | 53 | -10 | 0 |
8 | LAC Frisia 1883 3 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 20 | 28 | -8 | 0 |
9 | SC Boornbergum'80 2 | 12 | 3 | 2 | 7 | 11 | 21 | 50 | -29 | 0 |
10 | S.C. Stiens 2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 30 | 31 | -1 | 0 |
11 | fc Harlingen 2 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 20 | 32 | -12 | 0 |
12 | De Walden 2 | 12 | 1 | 4 | 7 | 7 | 19 | 30 | -11 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 20:00 - 21:30 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|