Contact

Secretariaat SF Deinum

Jochem Bruinsma
Sportleane 8
9033 WZ Deinum

( 06 - 12784396
* secretaris@sfdeinum.nl

Sportlocaties SF Deinum

Sportcomplex 
It holt 17
9033 WH Deinum
( 06-15564298 (kantine)

Gymzaal Deinum (Thuiswedstrijden volleybal, overige zaalsporten)
tegenover Pypsterhof 6
9033 XM Deinum

Roelengahal (Thuiswedstrijden korfbal)
Rijpsterdijk 23
9036 JE Menaam

Wedstrijdsecretariaten Afdelingen


Voetbal
Senioren & verhuur kunstgrasveld voetbal
Wieger Meijer III
( 06-14331919
* voetbal.senioren@sfdeinum.nl

Junioren
Anne Steutel
( 06-18174014
* voetbal.junioren@sfdeinum.nl

Pupillen
Nynke van Dijk
( 06-53497484
* voetbal.pupillen@sfdeinum.nl

Korfbal
Senioren & jeugd
Aafke van der Hem
( 06-23489367
* korfbal@sfdeinum.nl

Verhuur kunstgrasveld korfbal
Tjebbe Hettinga
( 06-18144542
* korfbal@sfdeinum.nl

Kaatsen
Senioren & jeugd
Janneke Buma
( 06-10712743
* kaatsen@sfdeinum.nl

Volleybal
Senioren
Nynke van Dijk
( 06-53497484
* volleybal@sfdeinum.nl 


 
Contact formulier
Vul onderstaand formulier in als u vragen heeft
 
*
*
© SF Deinum, 2017
It Holt 17 - 9033 WH Deinum
klik HIER voor onze contactgegevens
Terug naar boven