0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Voetbal - SF Deinum 3

Teamleden

Spelers
Edwin de Boer Keeper      
Sako Galama Keeper      
Evert Jan Beeksma        
Jacob Berger        
Mats Bleeker        
Wessel De Boer        
Jelmer Bosma        
Geese Doetjes        
Gerlof Doetjes        
Erwin Hogenberg        
Rindert Jansma        
Laurens Kuiphof        
Ruurd T Nauta        
Gabe Sytema        
Jehannes Sytema        
Hindrik Sytema        
Harmen Tamminga        
Siebren Venema        
Martijn De Vries        
Rick de Vries        
 
Overige teamleden
Jelmer Bosma Leider
Wilco Weiland Trainer
Cornelis Faber Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 20-01-2019 10:30 LAC Frisia 1883 5 Dokkum 2
C 20-01-2019 11:00 Amelandia 1 SC Bolsward 3
C 20-01-2019 11:00 FVC 4 Geel Wit 3
C 23-01-2019 19:30 FVC 3 SC Bolsward 3
C 27-01-2019 11:00 Geel Wit 3 SC Bolsward 3
C 27-01-2019 11:00 Amelandia 1 LAC Frisia 1883 5
C 27-01-2019 10:00 S.C. Stiens 3 Dokkum 2
C 27-01-2019 12:00 Bergum 3 Oosterlittens 3
C 03-02-2019 12:00 Bergum 3 FVC 4
C 03-02-2019 10:30 LAC Frisia 1883 5 Geel Wit 3
C 03-02-2019 10:30 Dokkum 2 Amelandia 1
C 03-02-2019 12:30 Oosterlittens 3 S.C. Stiens 3
C 10-02-2019 10:00 Read Swart 3 Geel Wit 3
C 10-02-2019 10:00 Dokkum 2 Bergum 3
C 10-02-2019 10:30 LAC Frisia 1883 5 FVC 4
C 10-02-2019 10:30 S.F. Deinum 3 S.C. Stiens 3
C 10-02-2019 11:00 Amelandia 1 FVC 3
C 10-02-2019 12:30 Oosterlittens 3 SC Bolsward 3

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 09-12-2018 11:00 SC Bolsward 3 Bergum 3 66372 0-0
C 09-12-2018 11:00 FVC 3 Read Swart 3 65970 1-3
C 09-12-2018 11:00 FVC 4 Dokkum 2 64680 3-3
C 09-12-2018 11:00 Amelandia 1 Oosterlittens 3 66814 0-0
C 09-12-2018 10:30 S.F. Deinum 3 LAC Frisia 1883 5 64367 5-5
C 09-12-2018 10:30 S.C. Stiens 3 Geel Wit 3 68199 3-2
C 02-12-2018 10:00 Read Swart 3 FVC 4 65289 2-2
C 02-12-2018 10:30 LAC Frisia 1883 5 S.C. Stiens 3 64577 6-3
C 02-12-2018 11:30 Oosterlittens 3 S.F. Deinum 3 67347 3-1
C 02-12-2018 12:00 Bergum 3 FVC 3 66110 3-3
C 25-11-2018 11:00 SC Bolsward 3 Read Swart 3 66548 2-1
C 25-11-2018 11:00 FVC 3 LAC Frisia 1883 5 67513 2-5
C 25-11-2018 10:30 S.F. Deinum 3 Amelandia 1 68529 3-3
C 18-11-2018 10:00 Read Swart 3 S.C. Stiens 3 65171 7-3
C 18-11-2018 10:00 Dokkum 2 S.F. Deinum 3 67414 4-2
C 18-11-2018 10:30 LAC Frisia 1883 5 Bergum 3 64543 4-2
C 18-11-2018 11:00 Geel Wit 3 Oosterlittens 3 64713 6-0
C 18-11-2018 11:00 FVC 4 FVC 3 68749 2-3
C 11-11-2018 11:30 S.F. Deinum 3 FVC 4 67144 0-2
C 11-11-2018 10:30 S.C. Stiens 3 Amelandia 1 67270 3-4
C 11-11-2018 11:00 SC Bolsward 3 LAC Frisia 1883 5 65685 3-0
C 11-11-2018 11:00 FVC 3 Dokkum 2 65063 1-0
C 11-11-2018 11:00 Bergum 3 Geel Wit 3 68758 0-3
C 11-11-2018 11:30 Oosterlittens 3 Read Swart 3 65457 4-1
C 04-11-2018 11:00 FVC 4 Oosterlittens 3 69119 1-4
C 04-11-2018 11:30 S.F. Deinum 3 Read Swart 3 68958 2-2
C 04-11-2018 10:30 Dokkum 2 Geel Wit 3 68868 1-4
C 04-11-2018 10:00 S.C. Stiens 3 Bergum 3 66030 4-3
C 28-10-2018 12:30 Oosterlittens 3 FVC 3 68288 0-0
C 28-10-2018 10:30 Read Swart 3 Amelandia 1 65935 6-3
C 28-10-2018 10:30 LAC Frisia 1883 5 Dokkum 2 67432 0-0
C 28-10-2018 11:00 Geel Wit 3 S.F. Deinum 3 68164 6-1
C 28-10-2018 11:00 SC Bolsward 3 S.C. Stiens 3 69076 2-1
C 28-10-2018 12:00 Bergum 3 FVC 4 68920 0-0
C 21-10-2018 11:00 SC Bolsward 3 Oosterlittens 3 65557 3-0
C 21-10-2018 11:00 Amelandia 1 FVC 4 68999 6-3
C 21-10-2018 10:00 Read Swart 3 Dokkum 2 64739 4-4
C 21-10-2018 10:30 S.C. Stiens 3 S.F. Deinum 3 69305 2-0
C 21-10-2018 11:00 FVC 3 Geel Wit 3 67453 2-2
C 14-10-2018 10:30 LAC Frisia 1883 5 Read Swart 3 66421 1-1
C 14-10-2018 10:00 Dokkum 2 Oosterlittens 3 67120 4-2
C 14-10-2018 11:30 S.F. Deinum 3 SC Bolsward 3 65759 1-2
C 14-10-2018 11:00 FVC 4 S.C. Stiens 3 67773 5-0
C 14-10-2018 11:00 Amelandia 1 Bergum 3 66084 4-4
C 07-10-2018 11:00 Bergum 3 S.F. Deinum 3 67264 0-0
C 07-10-2018 11:00 SC Bolsward 3 FVC 4 68466 2-1
C 07-10-2018 10:00 S.C. Stiens 3 FVC 3 67206 3-3
C 07-10-2018 11:00 Geel Wit 3 Amelandia 1 66951 2-2
C 07-10-2018 11:00 Oosterlittens 3 LAC Frisia 1883 5 68841 1-4
C 30-09-2018 10:30 S.F. Deinum 3 FVC 3 64897 1-3
C 30-09-2018 10:00 Dokkum 2 SC Bolsward 3 64919 0-1
C 30-09-2018 10:00 Read Swart 3 Bergum 3 65793 5-0
C 23-09-2018 10:30 FVC 3 Amelandia 1 65988 2-0
C 23-09-2018 11:00 Geel Wit 3 Read Swart 3 69208 2-2
C 23-09-2018 11:00 FVC 4 LAC Frisia 1883 5 64983 0-10
C 23-09-2018 12:00 Bergum 3 Dokkum 2 67812 3-2

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 SC Bolsward 3 7 7 0 0 21 15 4 11 0
2 LAC Frisia 1883 5 8 5 2 1 17 35 17 18 0
3 Read Swart 3 11 4 5 2 17 34 24 10 0
4 FVC 3 10 4 4 2 16 20 19 1 0
5 Geel Wit 3 8 4 3 1 15 27 11 16 0
6 Oosterlittens 3 8 3 1 4 10 14 20 -6 0
7 Amelandia 1 7 2 3 2 9 22 23 -1 0
8 Dokkum 2 8 2 2 4 8 18 20 -2 0
9 FVC 4 9 2 2 5 8 19 30 -11 0
10 S.C. Stiens 3 8 2 1 5 7 18 29 -11 0
11 Bergum 3 7 1 3 3 6 12 21 -9 0
12 S.F. Deinum 3 11 0 4 7 4 16 32 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 25-09-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 02-10-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 09-10-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 16-10-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 23-10-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 30-10-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 06-11-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 13-11-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 20-11-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 27-11-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 04-12-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 11-12-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 18-12-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 25-12-18 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 01-01-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 08-01-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 15-01-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 22-01-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 29-01-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 05-02-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 12-02-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 19-02-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 26-02-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 05-03-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 12-03-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 19-03-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 26-03-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 02-04-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 09-04-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 16-04-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 23-04-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 30-04-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 07-05-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 14-05-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 21-05-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 28-05-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 04-06-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door
di 11-06-19 19:30 - 20:45 Hoofdveld Team training gaat_door

Berichten



© SF Deinum, 2018
Privacy Statement
It Holt 17 - 9033 WH Deinum
klik
HIER voor onze contactgegevens
Terug naar boven