0235 Onder 17 competitie (najaar)
Junioren - Voetbal - SF Deinum JO17-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Norick Dijkstra | |||||||
Jesper de Jeger | |||||||
Reinder Van Reijendam | |||||||
Sietse Veldman | |||||||
Tsjebbe Veldman | |||||||
Floris Wijbenga | |||||||
Floris Wijbenga | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rein Gerlof Feenstra | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-01-2020 13:15 | St.Annaparochie JO17-2 | Blauw Wit '34 JO17-4 | 39907 | 3-4 | ||
C | 21-12-2019 10:45 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | FVC JO17-3 | 60892 | 5-2 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | FVC JO17-3 | S.C. Stiens JO17-3 | 59026 | 4-3 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | St.Annaparochie JO17-2 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 60098 | 4-3 | ||
C | 14-12-2019 12:30 | Leovardia JO17-3 | Blauw Wit '34 JO17-4 | 59311 | 3-2 | ||
C | 07-12-2019 12:00 | S.F. Deinum JO17-2G | St.Annaparochie JO17-2 | 46585 | 3-0 | ||
C | 07-12-2019 14:45 | FVC JO17-3 | SC Franeker JO17-3 | 45782 | 2-4 | ||
C | 07-12-2019 09:30 | Leovardia JO17-3 | SC Berlikum JO17-1 | 46061 | 0-12 | ||
C | 07-12-2019 16:35 | Blauw Wit '34 JO17-4 | Blauw Wit '34 JO17-3 | 74749 | 2-7 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | MKV'29 JO17-1 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 46311 | 3-6 | ||
C | 04-12-2019 19:30 | Leovardia JO17-3 | FVC JO17-3 | 42578 | 4-5 | ||
C | 30-11-2019 13:45 | Blauw Wit '34 JO17-3 | Leovardia JO17-3 | 74748 | 4-3 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | SC Berlikum JO17-1 | St.Annaparochie JO17-2 | 44177 | 3-1 | ||
C | 30-11-2019 12:15 | SC Franeker JO17-3 | S.F. Deinum JO17-2G | 44990 | 4-1 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | Blauw Wit '34 JO17-4 | 43639 | 4-6 | ||
C | 30-11-2019 12:15 | MKV'29 JO17-1 | S.C. Stiens JO17-3 | 43898 | 2-1 | ||
C | 23-11-2019 12:00 | S.F. Deinum JO17-2G | SC Berlikum JO17-1 | 43108 | 1-6 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | St.Annaparochie JO17-2 | SC Franeker JO17-3 | 43381 | 3-2 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | Blauw Wit '34 JO17-4 | MKV'29 JO17-1 | 42295 | 6-1 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | S.C. Stiens JO17-3 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 42030 | 3-1 | ||
C | 20-11-2019 19:00 | Blauw Wit '34 JO17-3 | FVC JO17-3 | 74745 | 3-1 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | S.C. Stiens JO17-3 | SC Berlikum JO17-1 | 60617 | 2-2 | ||
C | 16-11-2019 12:45 | SC Franeker JO17-3 | Blauw Wit '34 JO17-4 | 61971 | 4-1 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | MKV'29 JO17-1 | Leovardia JO17-3 | 61151 | 2-0 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | Blauw Wit '34 JO17-3 | S.F. Deinum JO17-2G | 74747 | 5-1 | ||
C | 09-11-2019 16:05 | Blauw Wit '34 JO17-4 | S.F. Deinum JO17-2G | 40699 | 3-2 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | S.C. Stiens JO17-3 | Blauw Wit '34 JO17-3 | 74746 | 1-10 | ||
C | 09-11-2019 11:45 | MKV'29 JO17-1 | SC Franeker JO17-3 | 41764 | 1-3 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Leovardia JO17-3 | St.Annaparochie JO17-2 | 41252 | 2-5 | ||
C | 09-11-2019 15:30 | FVC JO17-3 | SC Berlikum JO17-1 | 40972 | 5-4 | ||
C | 02-11-2019 10:45 | SC Franeker JO17-3 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 40183 | 4-2 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | S.F. Deinum JO17-2G | S.C. Stiens JO17-3 | 39635 | 0-4 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | SC Berlikum JO17-1 | MKV'29 JO17-1 | 38831 | 10-3 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | SC Berlikum JO17-1 | SC Franeker JO17-3 | 38040 | 4-2 | ||
C | 26-10-2019 10:20 | Leovardia JO17-3 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 37776 | 0-3 | ||
C | 26-10-2019 12:45 | FVC JO17-3 | MKV'29 JO17-1 | 37499 | 2-2 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | St.Annaparochie JO17-2 | Blauw Wit '34 JO17-3 | 74744 | 2-16 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | Blauw Wit '34 JO17-4 | S.C. Stiens JO17-3 | 37233 | 4-3 | ||
C | 12-10-2019 12:00 | S.F. Deinum JO17-2G | MKV'29 JO17-1 | 59830 | 1-3 | ||
C | 12-10-2019 08:30 | SC Berlikum JO17-1 | Blauw Wit '34 JO17-3 | 74743 | 1-4 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | Blauw Wit '34 JO17-4 | FVC JO17-3 | 57699 | 5-0 | ||
C | 05-10-2019 13:15 | MKV'29 JO17-1 | St.Annaparochie JO17-2 | 58217 | 1-4 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | S.C. Stiens JO17-3 | Leovardia JO17-3 | 57419 | 9-0 | ||
C | 05-10-2019 10:45 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | S.F. Deinum JO17-2G | 57960 | 4-2 | ||
C | 05-10-2019 13:15 | Blauw Wit '34 JO17-3 | SC Franeker JO17-3 | 74742 | 6-0 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | SC Berlikum JO17-1 | Blauw Wit '34 JO17-4 | 55835 | 2-6 | ||
C | 28-09-2019 10:45 | SC Franeker JO17-3 | S.C. Stiens JO17-3 | 57173 | 2-1 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | S.F. Deinum JO17-2G | Leovardia JO17-3 | 56622 | 3-5 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | St.Annaparochie JO17-2 | FVC JO17-3 | 56897 | 3-2 | ||
C | 28-09-2019 13:20 | Blauw Wit '34 JO17-3 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 74741 | 6-1 | ||
C | 21-09-2019 14:15 | FVC JO17-3 | S.F. Deinum JO17-2G | 54761 | 2-6 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | SC Berlikum JO17-1 | 55296 | 1-6 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | S.C. Stiens JO17-3 | St.Annaparochie JO17-2 | 54219 | 4-4 | ||
C | 21-09-2019 12:00 | MKV'29 JO17-1 | Blauw Wit '34 JO17-3 | 74740 | 1-11 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | Leovardia JO17-3 | SC Franeker JO17-3 | 55042 | 1-4 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-04-2020 14:00 | S.F. Deinum JO17-2G | SJO Warga WWS JO17-1 | 89201 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | Drachtster Boys JO17-5 | ONT JO17-2 | 89189 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:15 | Blauw Wit '34 JO17-5 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | 89181 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:45 | Friesland JO17-1 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | 89149 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:45 | SJO DFC JO17-2d | FC Burgum JO17-3 | 89173 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | Leovardia JO17-3 | Be Quick D JO17-4 | 89208 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | ONT JO17-2 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | 89186 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | SJO Warga WWS JO17-1 | Leovardia JO17-3 | 89167 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:00 | Be Quick D JO17-4 | FC Burgum JO17-3 | 89157 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | Drachtster Boys JO17-5 | Friesland JO17-1 | 89193 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:25 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | Blauw Wit '34 JO17-5 | 89153 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:00 | S.F. Deinum JO17-2G | SJO DFC JO17-2d | 89200 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | FC Burgum JO17-3 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | 89197 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:45 | Blauw Wit '34 JO17-5 | Be Quick D JO17-4 | 89182 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | Friesland JO17-1 | ONT JO17-2 | 89144 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | Drachtster Boys JO17-5 | 89163 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | Leovardia JO17-3 | S.F. Deinum JO17-2G | 89204 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | SJO DFC JO17-2d | SJO Warga WWS JO17-1 | 89175 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:45 | Drachtster Boys JO17-5 | SJO Warga WWS JO17-1 | 89191 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:10 | Be Quick D JO17-4 | S.F. Deinum JO17-2G | 89156 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:15 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | SJO Warga WWS JO17-1 | 89155 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | Drachtster Boys JO17-5 | FC Burgum JO17-3 | 89188 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:15 | ONT JO17-2 | SJO DFC JO17-2d | 89185 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:30 | Leovardia JO17-3 | Blauw Wit '34 JO17-5 | 89207 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | Friesland JO17-1 | 89166 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 14:00 | S.F. Deinum JO17-2G | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | 89202 | 3-3 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | Drachtster Boys JO17-5 | 89152 | 2-5 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | SJO Warga WWS JO17-1 | Be Quick D JO17-4 | 89171 | 3-2 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | Friesland JO17-1 | Blauw Wit '34 JO17-5 | 89145 | 4-1 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | FC Burgum JO17-3 | ONT JO17-2 | 89195 | 1-4 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | SJO DFC JO17-2d | Leovardia JO17-3 | 89172 | 2-4 | ||
C | 29-02-2020 12:00 | Leovardia JO17-3 | Friesland JO17-1 | 89209 | 12-0 | ||
C | 29-02-2020 12:15 | ONT JO17-2 | S.F. Deinum JO17-2G | 89184 | 3-0 | ||
C | 29-02-2020 12:30 | Be Quick D JO17-4 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | 89160 | 2-5 | ||
C | 29-02-2020 10:30 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | FC Burgum JO17-3 | 89162 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 14:20 | Blauw Wit '34 JO17-5 | SJO DFC JO17-2d | 89180 | 2-5 | ||
C | 22-02-2020 12:30 | ONT JO17-2 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | 89187 | 4-2 | ||
C | 22-02-2020 11:00 | S.F. Deinum JO17-2G | Drachtster Boys JO17-5 | 89199 | 5-3 | ||
C | 15-02-2020 11:30 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | Leovardia JO17-3 | 89150 | 4-6 | ||
C | 08-02-2020 14:45 | FC Burgum JO17-3 | Friesland JO17-1 | 89198 | 2-2 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | SJO Warga WWS JO17-1 | Blauw Wit '34 JO17-5 | 89170 | 6-2 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | SJO DFC JO17-2d | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | 89176 | 3-1 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Be Quick D JO17-4 | ONT JO17-2 | 89158 | 2-4 | ||
C | 01-02-2020 16:30 | Blauw Wit '34 JO17-5 | S.F. Deinum JO17-2G | 89178 | 1-6 | ||
C | 01-02-2020 12:30 | Drachtster Boys JO17-5 | Be Quick D JO17-4 | 89192 | 4-3 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | Friesland JO17-1 | SJO DFC JO17-2d | 89146 | 5-6 | ||
C | 01-02-2020 09:45 | Leovardia JO17-3 | FC Burgum JO17-3 | 89205 | 5-1 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | SJO Warga WWS JO17-1 | 89164 | 2-3 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 12:30 | S.C. Stiens JO17-3 | S.F. Deinum JO17-2G | 4952 | 8-1 | ||
B | 14-09-2019 13:00 | St.Annaparochie JO17-2 | SC Berlikum JO17-1 | 5086 | 2-3 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | SC Berlikum JO17-1 | S.F. Deinum JO17-2G | 4903 | 7-0 | ||
B | 07-09-2019 13:30 | St.Annaparochie JO17-2 | S.C. Stiens JO17-3 | 4828 | 1-4 | ||
B | 31-08-2019 12:00 | S.F. Deinum JO17-2G | St.Annaparochie JO17-2 | 4727 | 0-3 | ||
B | 31-08-2019 12:30 | S.C. Stiens JO17-3 | SC Berlikum JO17-1 | 4608 | 5-1 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blauw Wit '34 JO17-3 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 72 | 13 | 59 | 0 |
2 | Blauw Wit '34 JO17-4 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 39 | 29 | 10 | 0 |
3 | SC Franeker JO17-3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 29 | 22 | 7 | 0 |
4 | SC Berlikum JO17-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 50 | 25 | 25 | 0 |
5 | St.Annaparochie JO17-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 29 | 40 | -11 | 0 |
6 | LAC Frisia 1883 JO17-4 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 30 | 36 | -6 | 0 |
7 | S.C. Stiens JO17-3 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 31 | 29 | 2 | 0 |
8 | FVC JO17-3 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 25 | 39 | -14 | 0 |
9 | MKV'29 JO17-1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 19 | 44 | -25 | 0 |
10 | S.F. Deinum JO17-2G | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 20 | 36 | -16 | 0 |
11 | Leovardia JO17-3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 18 | 49 | -31 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leovardia JO17-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 27 | 7 | 20 | 0 |
2 | ONT JO17-2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 15 | 5 | 10 | 0 |
3 | SJO Warga WWS JO17-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 12 | 6 | 6 | 0 |
4 | SJO DFC JO17-2d | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 16 | 12 | 4 | 0 |
5 | S.F. Deinum JO17-2G | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 14 | 10 | 4 | 0 |
6 | Drachtster Boys JO17-5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 12 | 10 | 2 | 0 |
7 | Friesland JO17-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 11 | 21 | -10 | 0 |
8 | LAC Frisia 1883 JO17-5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 13 | 17 | -4 | 0 |
9 | ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 9 | -3 | 0 |
10 | FC Burgum JO17-3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 11 | -7 | 0 |
11 | Be Quick D JO17-4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9 | 16 | -7 | 0 |
12 | Blauw Wit '34 JO17-5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 21 | -15 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.C. Stiens JO17-3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 17 | 3 | 14 | 0 |
2 | SC Berlikum JO17-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 7 | 4 | 0 |
3 | St.Annaparochie JO17-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 0 |
4 | S.F. Deinum JO17-2G | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 18 | -17 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:00 - 21:00 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:00 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|