0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Pupillen - Voetbal - SF Deinum JO11-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Hidde Buma | |||||||
Luuk van Dijk | |||||||
Fender Feenstra | |||||||
Rens Heslinga | |||||||
Jens van Hofwegen | |||||||
Rienk Keestra | |||||||
Senna Monsma | |||||||
Yann Theunissen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Bart Feenstra | Leider | ||||||
Bart Feenstra | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2018 10:00 | SJO DFC JO11-1 | Tzum JO11-1 | 105572 | 0-0 | ||
C | 02-06-2018 10:15 | SDS JO11-1 | Terschelling JO11-1 | 105637 | 0-0 | ||
C | 02-06-2018 09:25 | Oosterlittens JO11-4 | Leovardia JO11-2 | 110602 | 0-0 | ||
C | 02-06-2018 10:00 | Zeerobben JO11-4 | SC Franeker JO11-2 | 108562 | 0-0 | ||
C | 02-06-2018 08:45 | S.F. Deinum JO11-1 | Makkum JO11-1 | 109145 | 0-0 | ||
C | 02-06-2018 10:15 | S.C. Stiens JO11-2 | LAC Frisia 1883 JO11-7 | 110009 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | Zeerobben JO11-4 | Oosterlittens JO11-4 | 106139 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 08:45 | Leovardia JO11-2 | S.F. Deinum JO11-1 | 110805 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 08:45 | SC Franeker JO11-2 | Tzum JO11-1 | 107536 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | Makkum JO11-1 | SDS JO11-1 | 108245 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 10:15 | LAC Frisia 1883 JO11-7 | SJO DFC JO11-1 | 109851 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | Terschelling JO11-1 | S.C. Stiens JO11-2 | 109865 | 0-0 | ||
C | 24-05-2018 18:30 | Zeerobben JO11-4 | Makkum JO11-1 | 108450 | 0-0 | ||
C | 22-05-2018 19:00 | Leovardia JO11-2 | Makkum JO11-1 | 110883 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | S.C. Stiens JO11-2 | SC Franeker JO11-2 | 108076 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 10:00 | Tzum JO11-1 | Makkum JO11-1 | 107194 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 08:45 | S.F. Deinum JO11-1 | LAC Frisia 1883 JO11-7 | 108013 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | SDS JO11-1 | Zeerobben JO11-4 | 107922 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 10:00 | Oosterlittens JO11-4 | Terschelling JO11-1 | 109957 | 0-0 | ||
C | 16-05-2018 18:30 | LAC Frisia 1883 JO11-7 | Makkum JO11-1 | 105501 | 0-0 | ||
C | 16-05-2018 18:45 | Zeerobben JO11-4 | Leovardia JO11-2 | 106329 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 10:00 | Terschelling JO11-1 | SJO DFC JO11-1 | 110474 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 09:00 | SDS JO11-1 | Tzum JO11-1 | 107752 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 11:45 | LAC Frisia 1883 JO11-7 | Leovardia JO11-2 | 108382 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 10:00 | SC Franeker JO11-2 | Oosterlittens JO11-4 | 108543 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 09:15 | S.F. Deinum JO11-1 | S.C. Stiens JO11-2 | 107982 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 11:15 | SC Franeker JO11-2 | SDS JO11-1 | 108649 | 4-2 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | Makkum JO11-1 | Oosterlittens JO11-4 | 110565 | 5-2 | ||
C | 28-04-2018 10:00 | SJO DFC JO11-1 | S.C. Stiens JO11-2 | 106802 | 6-2 | ||
C | 25-04-2018 18:30 | SJO DFC JO11-1 | Leovardia JO11-2 | 107507 | 3-2 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | SJO DFC JO11-1 | Zeerobben JO11-4 | 106916 | 15-0 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | S.C. Stiens JO11-2 | SDS JO11-1 | 105428 | 2-0 | ||
C | 21-04-2018 10:00 | Tzum JO11-1 | LAC Frisia 1883 JO11-7 | 108887 | 10-1 | ||
C | 21-04-2018 10:00 | Makkum JO11-1 | Terschelling JO11-1 | 110817 | 1-1 | ||
C | 21-04-2018 10:15 | Leovardia JO11-2 | SC Franeker JO11-2 | 107990 | 1-4 | ||
C | 21-04-2018 10:45 | Oosterlittens JO11-4 | S.F. Deinum JO11-1 | 108244 | 2-5 | ||
C | 14-04-2018 11:30 | Oosterlittens JO11-4 | S.C. Stiens JO11-2 | 106516 | 2-4 | ||
C | 14-04-2018 08:45 | Zeerobben JO11-4 | S.F. Deinum JO11-1 | 110757 | 3-1 | ||
C | 14-04-2018 08:45 | SC Franeker JO11-2 | LAC Frisia 1883 JO11-7 | 106876 | 9-0 | ||
C | 14-04-2018 10:00 | Terschelling JO11-1 | Tzum JO11-1 | 107991 | 0-2 | ||
C | 14-04-2018 10:15 | SDS JO11-1 | SJO DFC JO11-1 | 110005 | 1-2 | ||
C | 07-04-2018 10:00 | LAC Frisia 1883 JO11-7 | Terschelling JO11-1 | 108226 | 1-13 | ||
C | 07-04-2018 10:00 | Tzum JO11-1 | Zeerobben JO11-4 | 109551 | 7-1 | ||
C | 07-04-2018 10:00 | SJO DFC JO11-1 | Oosterlittens JO11-4 | 110754 | 9-2 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Makkum JO11-1 | SC Franeker JO11-2 | 106241 | 3-4 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | S.C. Stiens JO11-2 | Leovardia JO11-2 | 109489 | 3-1 | ||
C | 07-04-2018 08:45 | S.F. Deinum JO11-1 | SDS JO11-1 | 109882 | 0-2 | ||
C | 31-03-2018 10:00 | Leovardia JO11-2 | Terschelling JO11-1 | 106070 | 3-2 | ||
C | 24-03-2018 09:30 | SDS JO11-1 | Oosterlittens JO11-4 | 106468 | 7-1 | ||
C | 24-03-2018 08:45 | SC Franeker JO11-2 | SJO DFC JO11-1 | 106932 | 1-2 | ||
C | 24-03-2018 08:45 | Zeerobben JO11-4 | S.C. Stiens JO11-2 | 105354 | 0-3 | ||
C | 24-03-2018 10:00 | Terschelling JO11-1 | S.F. Deinum JO11-1 | 107914 | 2-1 | ||
C | 24-03-2018 10:00 | Leovardia JO11-2 | Tzum JO11-1 | 106439 | 1-2 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Makkum JO11-1 | SJO DFC JO11-1 | 107253 | 1-2 | ||
C | 10-03-2018 08:45 | LAC Frisia 1883 JO11-7 | Oosterlittens JO11-4 | 108397 | 5-1 | ||
C | 10-03-2018 10:00 | Terschelling JO11-1 | Zeerobben JO11-4 | 108621 | 2-0 | ||
C | 10-03-2018 10:00 | SC Franeker JO11-2 | S.F. Deinum JO11-1 | 110938 | 2-3 | ||
C | 10-03-2018 10:00 | Tzum JO11-1 | S.C. Stiens JO11-2 | 107630 | 3-2 | ||
C | 10-03-2018 11:15 | Leovardia JO11-2 | SDS JO11-1 | 108944 | 2-1 | ||
C | 17-02-2018 10:10 | SDS JO11-1 | LAC Frisia 1883 JO11-7 | 110185 | 12-0 | ||
C | 17-02-2018 09:00 | S.C. Stiens JO11-2 | Makkum JO11-1 | 106414 | 4-3 | ||
C | 17-02-2018 10:15 | Oosterlittens JO11-4 | Tzum JO11-1 | 106069 | 3-6 | ||
C | 17-02-2018 10:00 | Terschelling JO11-1 | SC Franeker JO11-2 | 110084 | 2-4 | ||
C | 17-02-2018 09:15 | S.F. Deinum JO11-1 | SJO DFC JO11-1 | 110557 | 3-4 | ||
C | 10-02-2018 10:15 | LAC Frisia 1883 JO11-7 | Zeerobben JO11-4 | 109647 | 3-3 | ||
C | 10-02-2018 10:00 | Tzum JO11-1 | S.F. Deinum JO11-1 | 105653 | 2-3 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-12-2017 11:00 | S.C. Stiens JO11-1 | SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 | 57050 | 1-2 | ||
C | 16-12-2017 10:00 | Leovardia JO11-2 | Amelandia JO11-1G | 54501 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 10:30 | SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 | Amelandia JO11-1G | 53936 | 8-1 | ||
C | 09-12-2017 08:45 | Zeerobben JO11-3 | Beetgum JO11-1 | 53872 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 08:45 | S.F. Deinum JO11-1 | VC Trynwalden JO11-1 | 57439 | 0-3 | ||
C | 09-12-2017 10:00 | FVC JO11-2 | Irnsum JO11-1 | 52930 | 9-0 | ||
C | 09-12-2017 10:45 | Amelandia JO11-1G | Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 | 52237 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:00 | LAC Frisia 1883 JO11-6 | Leovardia JO11-2 | 54192 | 2-3 | ||
C | 02-12-2017 09:45 | Leovardia JO11-2 | Zeerobben JO11-3 | 55785 | 5-2 | ||
C | 02-12-2017 11:30 | Irnsum JO11-1 | LAC Frisia 1883 JO11-6 | 53138 | 8-2 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 | S.F. Deinum JO11-1 | 54240 | 5-1 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | VC Trynwalden JO11-1 | S.C. Stiens JO11-1 | 57812 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 12:00 | Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 | FVC JO11-2 | 55040 | 1-7 | ||
C | 25-11-2017 08:45 | Zeerobben JO11-3 | SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 | 52297 | 1-5 | ||
C | 25-11-2017 08:45 | FVC JO11-2 | LAC Frisia 1883 JO11-6 | 53614 | 6-0 | ||
C | 25-11-2017 10:15 | S.C. Stiens JO11-1 | Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 | 56666 | 3-0 | ||
C | 25-11-2017 10:45 | Amelandia JO11-1G | Irnsum JO11-1 | 55681 | 3-2 | ||
C | 25-11-2017 11:00 | Leovardia JO11-2 | VC Trynwalden JO11-1 | 57308 | 0-4 | ||
C | 18-11-2017 11:00 | Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 | Leovardia JO11-2 | 55773 | 2-5 | ||
C | 18-11-2017 10:30 | LAC Frisia 1883 JO11-6 | Amelandia JO11-1G | 52942 | 5-4 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | Irnsum JO11-1 | S.F. Deinum JO11-1 | 55752 | 2-4 | ||
C | 18-11-2017 10:15 | VC Trynwalden JO11-1 | Zeerobben JO11-3 | 57623 | 5-1 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | S.C. Stiens JO11-1 | FVC JO11-2 | 52405 | 2-5 | ||
C | 11-11-2017 08:45 | S.F. Deinum JO11-1 | Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 | 54459 | 3-2 | ||
C | 11-11-2017 08:45 | Zeerobben JO11-3 | LAC Frisia 1883 JO11-6 | 54883 | 1-3 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 | VC Trynwalden JO11-1 | 53068 | 4-1 | ||
C | 11-11-2017 10:00 | Leovardia JO11-2 | Irnsum JO11-1 | 54243 | 1-0 | ||
C | 11-11-2017 10:45 | Amelandia JO11-1G | S.C. Stiens JO11-1 | 56348 | 3-4 | ||
C | 04-11-2017 10:15 | LAC Frisia 1883 JO11-6 | SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 | 53372 | 4-4 | ||
C | 04-11-2017 11:15 | FVC JO11-2 | VC Trynwalden JO11-1 | 54596 | 3-2 | ||
C | 04-11-2017 10:45 | Amelandia JO11-1G | Zeerobben JO11-3 | 54998 | 0-1 | ||
C | 04-11-2017 11:15 | Irnsum JO11-1 | Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 | 54873 | 4-3 | ||
C | 04-11-2017 08:45 | S.F. Deinum JO11-1 | Leovardia JO11-2 | 57364 | 3-1 | ||
C | 28-10-2017 08:50 | Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 | LAC Frisia 1883 JO11-6 | 57926 | 5-3 | ||
C | 28-10-2017 10:00 | Beetgum JO11-1 | Irnsum JO11-1 | 56929 | 0-0 | ||
C | 28-10-2017 08:30 | Leovardia JO11-2 | S.C. Stiens JO11-1 | 52902 | 0-9 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 | FVC JO11-2 | 52511 | 5-3 | ||
C | 28-10-2017 10:05 | Zeerobben JO11-3 | S.F. Deinum JO11-1 | 55394 | 3-7 | ||
C | 28-10-2017 10:30 | VC Trynwalden JO11-1 | Amelandia JO11-1G | 52651 | 3-2 | ||
C | 21-10-2017 12:00 | Amelandia JO11-1G | FVC JO11-2 | 57624 | 0-5 | ||
C | 14-10-2017 10:35 | Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 | SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 | 54284 | 1-4 | ||
C | 14-10-2017 11:30 | Frisia JO11-6 | Beetgum JO11-1 | 53909 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 10:45 | Amelandia JO11-1G | S.F. Deinum JO11-1 | 57654 | 3-2 | ||
C | 14-10-2017 10:00 | S.C. Stiens JO11-1 | Zeerobben JO11-3 | 55572 | 10-0 | ||
C | 14-10-2017 11:00 | Irnsum JO11-1 | VC Trynwalden JO11-1 | 52908 | 5-3 | ||
C | 14-10-2017 08:45 | FVC JO11-2 | Leovardia JO11-2 | 57127 | 2-0 | ||
C | 11-10-2017 18:30 | S.F. Deinum JO11-1 | S.C. Stiens JO11-1 | 55968 | 2-6 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | VC Trynwalden JO11-1 | LAC Frisia 1883 JO11-6 | 57556 | 8-1 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 | Irnsum JO11-1 | 56217 | 6-2 | ||
C | 07-10-2017 10:00 | Beetgum JO11-1 | Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 | 54977 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 08:45 | Zeerobben JO11-3 | FVC JO11-2 | 52326 | 1-10 | ||
C | 30-09-2017 10:00 | Beetgum JO11-1 | Leovardia JO11-2 | 53972 | 1-15 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Irnsum JO11-1 | Zeerobben JO11-3 | 53297 | 7-1 | ||
C | 30-09-2017 09:50 | FVC JO11-2 | S.F. Deinum JO11-1 | 52921 | 3-5 | ||
C | 30-09-2017 09:30 | Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 | VC Trynwalden JO11-1 | 57048 | 0-2 | ||
C | 30-09-2017 11:15 | LAC Frisia 1883 JO11-6 | S.C. Stiens JO11-1 | 52367 | 1-4 | ||
C | 23-09-2017 11:30 | Leovardia JO11-2 | SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 | 56372 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | S.C. Stiens JO11-1 | Irnsum JO11-1 | 54776 | 5-2 | ||
C | 23-09-2017 08:45 | Zeerobben JO11-3 | Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 | 57921 | 0-3 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | VC Trynwalden JO11-1 | Beetgum JO11-1 | 53008 | 10-3 | ||
C | 23-09-2017 08:45 | S.F. Deinum JO11-1 | Frisia JO11-6 | 52305 | 17-3 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO DFC JO11-1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 29 | 56 | 15 | 41 | 0 |
2 | Tzum JO11-1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 50 | 20 | 30 | 0 |
3 | SC Franeker JO11-2 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 48 | 23 | 25 | 0 |
4 | S.C. Stiens JO11-2 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 36 | 24 | 12 | 0 |
5 | Leovardia JO11-2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 37 | 24 | 13 | 0 |
6 | SDS JO11-1 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 57 | 21 | 36 | 0 |
7 | S.F. Deinum JO11-1 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 39 | 24 | 15 | 0 |
8 | Terschelling JO11-1 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 31 | 22 | 9 | 0 |
9 | Makkum JO11-1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 34 | 47 | -13 | 0 |
10 | LAC Frisia 1883 JO11-7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 16 | 85 | -69 | 0 |
11 | Zeerobben JO11-4 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 15 | 75 | -60 | 0 |
12 | Oosterlittens JO11-4 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 22 | 61 | -39 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LAC Frisia 1883 JO11-4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 18 | 6 | 12 | 0 |
2 | SC Franeker JO11-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 6 | 5 | 0 |
3 | S.F. Deinum JO11-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14 | 9 | 5 | 0 |
4 | Harlingen JO11-2G | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 24 | -22 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 43 | 15 | 28 | 0 |
2 | FVC JO11-2 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 53 | 16 | 37 | 0 |
3 | S.C. Stiens JO11-1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 44 | 15 | 29 | 0 |
4 | VC Trynwalden JO11-1 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 31 | 16 | 15 | 0 |
5 | S.F. Deinum JO11-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 44 | 31 | 13 | 0 |
6 | Leovardia JO11-2 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 15 | 24 | -9 | 0 |
7 | Irnsum JO11-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 32 | 37 | -5 | 0 |
8 | LAC Frisia 1883 JO11-6 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 24 | 60 | -36 | 0 |
9 | Amelandia JO11-1G | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 16 | 30 | -14 | 0 |
10 | Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 17 | 31 | -14 | 0 |
11 | Zeerobben JO11-3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 11 | 55 | -44 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 17:15 - 18:15 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 17:15 - 18:15 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|