0614 Mannen Zondag nacompetitie 2e ronde
Senioren - Voetbal - SF Deinum 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jacob Kuiphof | Keeper | ||||||
Dario van Zutphen | Keeper | ||||||
Rink Ten Berge | |||||||
Pjotr Douma | |||||||
Fin Douma | |||||||
Jelmer van Erkelens | |||||||
Wybren Jansma | |||||||
Anne Jansma | |||||||
Bram Kroes | |||||||
Tarek Laarif | |||||||
Wesley Smith | |||||||
Albert-Douwe Spoelman | |||||||
Elroy Vogelsang | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Willem Lautenbach | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2018 14:00 | De Sweach 1 | AVV 1 | 13638 | 0-0 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | FFS 1 | Langezwaag 1 | 13616 | 0-0 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Flamingo SC 1 | Langweer 1 | 13605 | 0-0 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Tijnje 1 | Joure SC 1 | 13596 | 0-0 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Boornbergum'80 1 | Wispolia 1 | 13588 | 0-0 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Blauwhuis 1 | S.F. Deinum 1 | 13576 | 0-0 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | Wispolia 1 | Flamingo SC 1 | 13495 | 0-0 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | Langweer 1 | FFS 1 | 13546 | 0-0 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | Joure SC 1 | Sweach De 1 | 13471 | 0-0 | ||
C | 20-05-2018 13:30 | AVV 1 | Boornbergum'80 1 | 13478 | 0-0 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | S.F. Deinum 1 | Aengwirden 1 | 13522 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 19:30 | Langezwaag 1 | Blauwhuis 1 | 13533 | 0-0 | ||
C | 16-05-2018 19:30 | Langezwaag 1 | Tijnje 1 | 11727 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Tijnje 1 | Wispolia 1 | 13431 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | SC Flamingo 1 | FFS 1 | 13440 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 13:30 | Aengwirden 1 | AVV 1 | 13383 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Blauwhuis 1 | Joure SC 1 | 13399 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Sweach De 1 | Langweer 1 | 13460 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Boornbergum'80 1 | Langezwaag 1 | 13423 | 0-0 | ||
C | 10-05-2018 13:30 | AVV 1 | SC Joure 1 | 12842 | 0-0 | ||
C | 10-05-2018 14:00 | FFS 1 | SC Flamingo 1 | 12116 | 0-0 | ||
C | 10-05-2018 14:00 | Langezwaag 1 | SC Boornbergum'80 1 | 12095 | 0-0 | ||
C | 10-05-2018 14:00 | Tijnje 1 | Langweer 1 | 12020 | 0-0 | ||
C | 09-05-2018 20:00 | Blauwhuis 1 | Aengwirden 1 | 123926 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 14:00 | SC Boornbergum'80 1 | Aengwirden 1 | 12686 | 3-0 | ||
C | 06-05-2018 14:00 | SC Flamingo 1 | Wispolia 1 | 12359 | 1-1 | ||
C | 06-05-2018 14:00 | Langweer 1 | AVV 1 | 117588 | 3-0 | ||
C | 06-05-2018 14:00 | SC Joure 1 | Blauwhuis 1 | 12046 | 1-1 | ||
C | 03-05-2018 19:15 | Langezwaag 1 | De Sweach 1 | 12884 | 0-1 | ||
C | 03-05-2018 19:00 | FFS 1 | Langweer 1 | 12370 | 1-6 | ||
C | 03-05-2018 19:15 | Tijnje 1 | Blauwhuis 1 | 12503 | 1-6 | ||
C | 29-04-2018 14:00 | Blauwhuis 1 | De Sweach 1 | 12636 | 2-3 | ||
C | 29-04-2018 14:00 | Tijnje 1 | AVV 1 | 12185 | 1-2 | ||
C | 29-04-2018 14:30 | Langweer 1 | SC Boornbergum'80 1 | 11754 | 1-1 | ||
C | 29-04-2018 14:00 | SC Flamingo 1 | Langezwaag 1 | 12194 | 2-3 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | Wispolia 1 | De Sweach 1 | 13317 | 3-0 | ||
C | 22-04-2018 13:30 | AVV 1 | Tijnje 1 | 13300 | 2-3 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | SC Joure 1 | Aengwirden 1 | 13293 | 0-1 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | Langezwaag 1 | SC Flamingo 1 | 13341 | 1-4 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | FFS 1 | SC Boornbergum'80 1 | 13362 | 0-1 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Langweer 1 | S.F. Deinum 1 | 13355 | 1-4 | ||
C | 19-04-2018 18:45 | Tijnje 1 | SC Boornbergum'80 1 | 12656 | 1-2 | ||
C | 19-04-2018 18:45 | Langezwaag 1 | FFS 1 | 12286 | 0-1 | ||
C | 19-04-2018 18:45 | Langweer 1 | Aengwirden 1 | 12910 | 1-1 | ||
C | 19-04-2018 18:45 | SC Flamingo 1 | S.F. Deinum 1 | 12703 | 2-3 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | SC Boornbergum'80 1 | SC Joure 1 | 13220 | 0-3 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | Tijnje 1 | S.F. Deinum 1 | 13228 | 0-4 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | Langezwaag 1 | Langweer 1 | 13240 | 0-2 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | SC Flamingo 1 | AVV 1 | 13250 | 2-3 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | Blauwhuis 1 | Aengwirden 1 | 13208 | 1-3 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | FFS 1 | Wispolia 1 | 13261 | 3-0 | ||
C | 12-04-2018 18:30 | FFS 1 | Tijnje 1 | 12917 | 4-0 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | S.F. Deinum 1 | De Sweach 1 | 13191 | 3-1 | ||
C | 08-04-2018 13:30 | AVV 1 | Langezwaag 1 | 13122 | 4-0 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | SC Joure 1 | FFS 1 | 13115 | 3-2 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | Wispolia 1 | Langweer 1 | 13139 | 0-1 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | Aengwirden 1 | Tijnje 1 | 13155 | 4-1 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | Blauwhuis 1 | SC Boornbergum'80 1 | 13183 | 0-3 | ||
C | 05-04-2018 18:30 | Wispolia 1 | Tijnje 1 | 12070 | 1-3 | ||
C | 05-04-2018 18:30 | SC Boornbergum'80 1 | FFS 1 | 12177 | 6-0 | ||
C | 05-04-2018 18:30 | Langweer 1 | SC Flamingo 1 | 12300 | 7-2 | ||
C | 05-04-2018 18:30 | Blauwhuis 1 | Langezwaag 1 | 121680 | 5-1 | ||
C | 01-04-2018 13:30 | AVV 1 | S.F. Deinum 1 | 13032 | 1-2 | ||
C | 01-04-2018 14:00 | Wispolia 1 | Blauwhuis 1 | 13048 | 1-1 | ||
C | 01-04-2018 14:00 | Langezwaag 1 | Aengwirden 1 | 13061 | 1-3 | ||
C | 01-04-2018 14:00 | SC Flamingo 1 | SC Boornbergum'80 1 | 13071 | 1-4 | ||
C | 01-04-2018 14:30 | Langweer 1 | Tijnje 1 | 13088 | 2-3 | ||
C | 01-04-2018 14:00 | FFS 1 | De Sweach 1 | 13095 | 0-4 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | Aengwirden 1 | Wispolia 1 | 12938 | 0-0 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | De Sweach 1 | SC Flamingo 1 | 13015 | 3-1 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | Tijnje 1 | Langezwaag 1 | 12999 | 4-1 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | SC Boornbergum'80 1 | Langweer 1 | 12991 | 0-1 | ||
C | 25-03-2018 11:45 | Blauwhuis 1 | AVV 1 | 12966 | 2-0 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | S.F. Deinum 1 | SC Joure 1 | 12974 | 1-0 | ||
C | 18-03-2018 14:00 | SC Flamingo 1 | Blauwhuis 1 | 12894 | 2-4 | ||
C | 18-03-2018 14:00 | Wispolia 1 | S.F. Deinum 1 | 12859 | 1-3 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | De Sweach 1 | SC Boornbergum'80 1 | 12837 | 0-6 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | Tijnje 1 | SC Flamingo 1 | 12821 | 3-1 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | SC Joure 1 | Wispolia 1 | 12759 | 1-0 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | Aengwirden 1 | FFS 1 | 12773 | 5-2 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | Blauwhuis 1 | Langweer 1 | 12801 | 3-4 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | S.F. Deinum 1 | Langezwaag 1 | 12809 | 1-0 | ||
C | 04-03-2018 13:30 | AVV 1 | Wispolia 1 | 12588 | 0-0 | ||
C | 25-02-2018 14:00 | SC Joure 1 | Tijnje 1 | 12225 | 3-6 | ||
C | 25-02-2018 14:00 | S.F. Deinum 1 | Blauwhuis 1 | 12275 | 3-0 | ||
C | 25-02-2018 13:30 | AVV 1 | De Sweach 1 | 12232 | 2-1 | ||
C | 22-02-2018 20:00 | Wispolia 1 | SC Boornbergum'80 1 | 12249 | 1-2 | ||
C | 18-02-2018 14:00 | Langezwaag 1 | SC Joure 1 | 12693 | 1-0 | ||
C | 18-02-2018 14:00 | De Sweach 1 | Tijnje 1 | 12748 | 4-7 | ||
C | 18-02-2018 14:00 | FFS 1 | Blauwhuis 1 | 12727 | 0-0 | ||
C | 18-02-2018 11:45 | Langweer 1 | AVV 1 | 12720 | 0-0 | ||
C | 11-02-2018 14:00 | S.F. Deinum 1 | FFS 1 | 12644 | 6-0 | ||
C | 11-02-2018 14:00 | Aengwirden 1 | SC Flamingo 1 | 12608 | 9-0 | ||
C | 11-02-2018 14:00 | SC Joure 1 | Langweer 1 | 12581 | 2-1 | ||
C | 04-02-2018 14:00 | De Sweach 1 | Aengwirden 1 | 12570 | 0-2 | ||
C | 04-02-2018 14:00 | SC Flamingo 1 | SC Joure 1 | 12525 | 2-1 | ||
C | 04-02-2018 11:45 | FFS 1 | AVV 1 | 12548 | 3-3 | ||
C | 04-02-2018 14:00 | Langezwaag 1 | Wispolia 1 | 12515 | 2-0 | ||
C | 04-02-2018 14:00 | SC Boornbergum'80 1 | S.F. Deinum 1 | 12496 | 4-0 | ||
C | 28-01-2018 14:00 | SC Joure 1 | SC Boornbergum'80 1 | 12403 | 2-3 | ||
C | 28-01-2018 14:00 | S.F. Deinum 1 | Tijnje 1 | 12466 | 1-1 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Langweer 1 | Langezwaag 1 | 12478 | 3-0 | ||
C | 28-01-2018 14:00 | Aengwirden 1 | Blauwhuis 1 | 12442 | 1-0 | ||
C | 28-01-2018 13:30 | AVV 1 | SC Flamingo 1 | 12410 | 1-0 | ||
C | 21-01-2018 14:00 | Wispolia 1 | FFS 1 | 12427 | 0-0 | ||
C | 17-12-2017 14:00 | Aengwirden 1 | S.F. Deinum 1 | 12315 | 0-0 | ||
C | 17-12-2017 14:00 | Blauwhuis 1 | Langezwaag 1 | 12331 | 0-0 | ||
C | 17-12-2017 14:00 | De Sweach 1 | SC Joure 1 | 12392 | 1-4 | ||
C | 17-12-2017 12:00 | SC Boornbergum'80 1 | AVV 1 | 12343 | 7-0 | ||
C | 03-12-2017 14:00 | S.F. Deinum 1 | Langweer 1 | 12160 | 2-1 | ||
C | 03-12-2017 14:00 | De Sweach 1 | Wispolia 1 | 12214 | 1-1 | ||
C | 03-12-2017 14:00 | Aengwirden 1 | SC Joure 1 | 12137 | 3-0 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | Langweer 1 | De Sweach 1 | 12109 | 2-1 | ||
C | 26-11-2017 12:00 | AVV 1 | Aengwirden 1 | 12053 | 1-2 | ||
C | 19-11-2017 14:00 | SC Boornbergum'80 1 | SC Flamingo 1 | 12012 | 2-0 | ||
C | 19-11-2017 14:00 | De Sweach 1 | FFS 1 | 12036 | 5-3 | ||
C | 19-11-2017 14:00 | Aengwirden 1 | Langezwaag 1 | 11959 | 6-0 | ||
C | 19-11-2017 12:00 | S.F. Deinum 1 | AVV 1 | 11995 | 5-2 | ||
C | 19-11-2017 14:00 | Blauwhuis 1 | Wispolia 1 | 11987 | 3-1 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVMH 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
2 | Wedde 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
3 | ONB 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
4 | VIOS (O) 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
5 | FC Amboina 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
6 | Groen Geel 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
7 | Gasselternijveen 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
8 | RKO 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
9 | VWC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
10 | Aengwirden 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | vv Stânfries 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BEW 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
13 | Scheerwolde 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
14 | Langweer 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
15 | Uffelte 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
16 | Pekelder Boys 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
17 | Alteveer 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
18 | Valther Boys 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
19 | S.F. Deinum 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
20 | Zevenhuizen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKO 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
2 | Zevenhuizen 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
3 | Uffelte 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
4 | Langweer 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
5 | Gasselternijveen 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
6 | S.F. Deinum 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
7 | Pekelder Boys 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
8 | THOS 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
9 | Groen Geel 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
10 | HHCombi 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
11 | Zwartemeerse Boys 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | -1 | 0 |
12 | Oldeboorn 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
13 | IJhorst 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
14 | Zandhuizen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
15 | DWZ 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
16 | Zandpol 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Franeker 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 13 | 1 | 12 | 0 |
2 | Terschelling 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 3 | 4 | 0 |
3 | St. Jacob 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 9 | -7 | 0 |
4 | S.F. Deinum 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 11 | -9 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Boornbergum'80 1 | 24 | 21 | 1 | 2 | 64 | 87 | 13 | 74 | 0 |
2 | Aengwirden 1 | 24 | 18 | 3 | 3 | 57 | 59 | 20 | 39 | 0 |
3 | S.F. Deinum 1 | 24 | 17 | 2 | 5 | 53 | 64 | 31 | 33 | 0 |
4 | Langweer 1 | 24 | 16 | 2 | 6 | 50 | 67 | 30 | 37 | 0 |
5 | SC Joure 1 | 24 | 13 | 3 | 8 | 42 | 45 | 32 | 13 | 0 |
6 | Blauwhuis 1 | 24 | 10 | 3 | 11 | 33 | 51 | 55 | -4 | 0 |
7 | Tijnje 1 | 23 | 9 | 2 | 12 | 29 | 54 | 61 | -7 | 0 |
8 | FFS 1 | 24 | 8 | 3 | 13 | 27 | 41 | 64 | -23 | 0 |
9 | AVV 1 | 23 | 6 | 5 | 12 | 23 | 33 | 54 | -21 | 0 |
10 | SC Flamingo 1 | 24 | 7 | 2 | 15 | 19 | 46 | 72 | -26 | 4 |
11 | De Sweach 1 | 24 | 6 | 1 | 17 | 19 | 36 | 72 | -36 | 0 |
12 | Wispolia 1 | 23 | 2 | 7 | 14 | 13 | 16 | 43 | -27 | 0 |
13 | Langezwaag 1 | 23 | 3 | 2 | 18 | 10 | 17 | 69 | -52 | 1 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 20:00 - 21:30 | Veld 1 - Voetbal (kunstgras) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|